ротцвеники• 01 октября в 11:33

Пам´ятаєте мою тему про шкільну ярмарку і суміш горіхів/сухофруктів?

Багато хто написав, що це не конкурентна позиція і дитина засмутиться, що ніхто не купив. Я обіцяла відписатися, ярмарка почалась о 10, на зараз з 12 пакетів 9 вже купили (і це не я якщо що😄😄). Ціна за 1 пакунок 50 грн. Таки ліквідний товар

Попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3767498-6#a...
Бабуся Бетман• 01 октября в 11:35
Удалено администрацией...
Бавовна• 01 октября в 11:36
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
чаревна• 01 октября в 11:36
Хорошая идея 👍
Не надо карамель варить или вмешивать кошасью шерсть в тесто
ЧупакабраЗеБест• 01 октября в 11:39
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
ну и шо, а может она переживает за ребенка
БезникаяЯ• 01 октября в 11:42
За такое 50 грн жалко, выкачка денег из родителей.
Бабуся Бетман• 01 октября в 11:42
Ответ дляЧупакабраЗеБест
За горіхи, щоб усі продати і в мінусі не залишитись
автор ротцвеники • 01 октября в 11:42
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
А вільний час в нас вже гріхом став або чимось соромним? Я працююча мама, але мені, наприклад, не байдуже, як справи у моєї дитини. І, на щастя, не всі люди, як ви, одразу провалюються в звинувачення, висміювання і знецінення
автор ротцвеники • 01 октября в 11:43
Ответ дляБабуся Бетман
В якому мінусі? Всі виручені кошти йдуть на ЗСК
автор ротцвеники • 01 октября в 11:43
Ответ дляБавовна
Удалено администрацией...
Яжемать не в декрете
Губки-уточкой• 01 октября в 11:44
Ну и прекрасно.
Ms. Похвала• 01 октября в 11:44
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
И че потом слезки что темы боты штампуют
Ответы же агинь

Зато первая успела
Сладкий лимончик• 01 октября в 11:44
а что там другие мамы с кексами, желе, печеньем, орешками со сгущенкой по более адекватным ценам? как у них продажи? наверное еще лучше?
Бабуся Бетман• 01 октября в 11:45
Ответ дляротцвеники
Боже-боже, скільки пафосу від зайнятої працюючої мами.
У чому сенс цієї теми? Довести порадницям (чужим незнайомим людям), що ви були праві?
So_so• 01 октября в 11:46
Супер, моя дочка купит такое сразу
автор ротцвеники • 01 октября в 11:48
Ответ дляБабуся Бетман
Ця тема для тих мам, хто сумнівається і дослухається до думки порадниць) що треба дослухатися до дитини і себе, а не до чужих злих тіток )
І до речі, якщо б я створила тему, що нарекли кекси/горішки/пиццу, то мене б обісрали, що це сміття і треба щось корисне )
Ms. Похвала• 01 октября в 11:48
Ответ дляБабуся Бетман
А шо такое? На больной мозоль автор наступила?
Булку Дай• 01 октября в 11:48
Автор, спасибо, что отписались, я так переживала, как там Ваши орешки, просто места себе не находила. Поздравляю с коммерческим успехом и теперь могу спать спокойно.
Ms. Похвала• 01 октября в 11:49
Ответ дляротцвеники
Здесь нет смысла вообще что-то создавать. Ноль. Здесь типа успешные сидят и гадят вокруг

Хотя спасибо за идею.
Бабуся Бетман• 01 октября в 11:49
Ответ дляротцвеники
Вам немає кому похвалитися, що ви напекли кекси / купили горіхи?
Ms. Похвала• 01 октября в 11:49
Ответ дляБабуся Бетман
Бу!
So_so• 01 октября в 11:49
Ответ дляротцвеники
Я первую тему пропустила, у Вас отличный вариант. По поводу комментариев, к сожалению, уровень модерации форума скоро превратит его в помойку.
Ms. Похвала• 01 октября в 11:50
Ответ дляБабуся Бетман
А вы не умеете печь кексы и упаковывать орешки?
Так возьмите у автора мастер класс

И не так обидно будет
автор ротцвеники • 01 октября в 11:50
Ответ дляБулку Дай
Ядовитость в высказываниях и сарказм свидетельствует о серьёзных нарушениях желчеоттока или проблемах с самооценкой, желаю вам решить свои проблемы со здоровьем )
Ms. Похвала• 01 октября в 11:51
Ответ дляротцвеники
Та может просто муж с утра место в доме показал и человек сквозь слезы пишет
Бабуся Бетман• 01 октября в 11:52
Ответ дляротцвеники
Якщо наважуєшся сповістити на увесь світ, що напекла кекси / купила горіхи, то варто бути готовою, що не усі будуть в захопленні від цих досягнень...
автор ротцвеники • 01 октября в 11:53
Ответ дляБабуся Бетман
Тема була не про захват, а про факти: мене переконували, що ніхто не купить, але купили. Це тема була про інше
Дідова баба• 01 октября в 11:53
Отлично!
Ms. Похвала• 01 октября в 11:53
Ответ дляБабуся Бетман
Какая жаль что на ваше мнение всем сиренево
автор ротцвеники • 01 октября в 11:54
Ответ дляMs. Похвала
Ну та дай Боже, щоб чоловік був вдома. Мій не вдома вже давно, бачимо раз в декілька місяців (
чаревна• 01 октября в 11:56
Ответ дляСладкий лимончик
Там кузякина хлам просит у неё купить, купите вазочку для желчи