А Я Самая Самая• 01 октября в 16:52
Вам бывает одиноко?
Вам бывает одиноко? И что вы делаете в такие моменты? С друзьями прекратила общение, с родителями не в очень хороших отношениях. Накрывает и пустота внутри(
Я в дамках• 01 октября в 16:54
Часто бывает
У меня есть собака - с ней веселее
Я много читаю , мне нравится рукоделие
У меня есть собака - с ней веселее
Я много читаю , мне нравится рукоделие
Love_Love_Love_• 01 октября в 16:55
Не буває, я цілком самодостатня людина якій цікаво самій з собою і завжди є купа справ.
Фоточки нема• 01 октября в 16:56
Все залежить мабуть від віку. Мені 47 і я часом радію, коли лишаюся одна
Але, в мене зараз такий період, чоловік далеко і не можу ні про що думати, окрім нього, тому спілкування з будь-ким мені не потрібно. Не хочу ані друзів, батькам навіть важко відповідати, через силу. Втомилася робити вигляд що все ок.
тяжкаялюдина• 01 октября в 17:02
Я планую в більшості все на пару місяців.Через сильну зайнятість ні на що нема часу.Не можу дочекатися того вихідного,що б відпочити.А відпустка 10 днів то рай
Млинець Мій• 01 октября в 17:06
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Поговорим про космос ?)))
Космоса немає, а земля плоска накрита куполом
Советчица Года• 01 октября в 17:27
Ответ дляЯ в дамках
Часто бывает
У меня есть собака - с ней веселее
Я много читаю , мне нравится рукоделие
У меня есть собака - с ней веселее
Я много читаю , мне нравится рукоделие
а вы одна живете?
Я в дамках• 01 октября в 17:46
Ответ дляСоветчица Года
а вы одна живете?
С мужем и собакой, но сой муж часто и подолгу бывает в отъезде по работе