Начальник Анонимов• 01 октября в 19:03
Отримання багажу в Кишинів
Прилітаємо в 23.05 Кишинів
Автобус на Київ ост в 23.55
Може хто літав скільки часу на все про все?
Можливо хтось так прилітав з Марса Аламу
Дякую за будь яку інфу
Автобус на Київ ост в 23.55
Дякую за будь яку інфу
Бавовна• 01 октября в 19:10
о. я вже питала сьогодні саме про цей рейс автобуса тіль літак в 22-30 і сумніваюсь що встигну
Творю чудеса• 01 октября в 19:10
30 хвилин чекали, дуже довго, враховуючи, що один літак всього чекав, два тижні потому, но в мене був зазор в півтори години, тому не парилася
Пліснявілий сир• 01 октября в 19:12
Ответ дляДюймовочка
угу
Круто. 🤪
Я тільки обираю поїздку... Вперше через Молдову.
ДА да да• 01 октября в 19:20
По різному буває. Після приземлення трансфер автобусами в аеропорт. Потім черга на прикордонний контроль. Багаж інколи за цей час вже бува на ленті. Інколи ще хвилин 20 чекаємо (цей коли декілька літаків в той самий час прилітають).
Можете встигнути, а можете і ні. Зазвичай, якщо заброньовані місця, з Галтрансу мені дзвонять при моєму запізненні.
Винник• 01 октября в 19:23
Ответ дляДА да да
Якщо маєте квиток на автобус - покажіть працівнику аеропорту при проходженні паспортного контролю - вас проведуть без черги
ДА да да• 01 октября в 19:31
Ответ дляВинник
Ми з дитиною в серпні вискочили першими з автобусу, в числі перших пройшли паспортний контроль... і чекали на багаж.
спальное место• 01 октября в 19:39
а может быть дыбил в самолете.......и мы 7 часов ждали, пока все чемоданы под микроскопом
ДА да да• 01 октября в 21:08
Ответ дляtereska
Я памʼятаю вашу тему, ви встигли таки на автобус свій?
Так, встигли
Начальник Анонимов
• 01 октября в 21:42
Ответ дляДА да да
І можуть почекати???
Начальник Анонимов
• 01 октября в 21:43
Ответ дляДА да да
Так, встигли
А який запас у вас був??
ДА да да• 01 октября в 21:51
Ответ дляНачальник Анонимов
А який запас у вас був??
Вже не пам´ятаю, приблизно година-півтори.
Як раз встигала в свій час, за 5 хвилин до цього дзвінок від водія. Тому не можу сказати, чи чекали
Турагенція Tourdream• 02 октября в 10:06
Автор, взагалі реально встигнути, якщо затримок з авіа не буде не буде. У мене клієнти нещодавно прилітали цим рейсом з Марсу, за 15 хв до виїзду були вже у автобусі.
І ще цей автобус, на 23.55 буває сам запізнюється. Пару днів тому тільки о 00.15 почали посадку.
У будь якому разі, можна зв´язатися з водіями, уточнити, чи почекають. Бувало, що багато людей з одного рейсу запізнювалися на автобус, то чекали.
Начальник Анонимов
• 03 октября в 19:56
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую
Відпишуся Авіа прибуло навіть раніше і ми все швиденько встигли ще й запас був