Mандаринка• 01 октября в 19:18

Потрібна допомога друзям нашим меншим

Друзі. Мій чоловік захищає Україну на сході. У селах, де люди були змушені покинути свої домівки, залишились беззахисні тваринки. Вони потребують корму для виживання. Відкрита банка на корм для котиків та собачок. ( ) Можливо хтось захоче допомогти або порадить де ще можна виставити пост зі збором.
Усім дякую. Бережіть себе .
(Я виставляла пост вдень, відгукнулось дві люди, щиро їм вдячна. Після закупівлі корму обов´язково скину фотовідгук)
Цукрові вишні• 01 октября в 19:19
Ссылку на пост в Инстаграм
Як міряти?• 01 октября в 19:32
А больше ничего не надо? Насобирали котов, кормите со своих
автор Mандаринка • 01 октября в 19:32
Ответ дляЯк міряти?
Котики залишились у селах. Їх ніхто не збирав. І годують вони за свої кошти також.
Як міряти?• 01 октября в 19:33
Ответ дляMандаринка
Круто, в любом селе куча котиков. И что?
автор Mандаринка • 01 октября в 19:34
Ответ дляЯк міряти?
Пройдіть цю тему раз ви не любите тваринок.
Як міряти?• 01 октября в 19:34
Ответ дляMандаринка
Это уже совсем ни в какие ворота не лезет. Понимаю собирать на больного человека, на реабилитацию или подобное..но котики
Як міряти?• 01 октября в 19:34
Ответ дляMандаринка
Так любите, но за свой счет
Як міряти?• 01 октября в 19:36
Пишу в техподдержку банка, за которым карта крепится...совсем уже
ЗавЛабСнаб• 01 октября в 19:39
Ответ дляЯк міряти?
Так любите, но за свой счет
Вас ніхто не примушує скидати кошти. Чого накинулись?
Як міряти?• 01 октября в 19:40
Ответ дляЗавЛабСнаб
Поражает людская наглость
ЗавЛабСнаб• 01 октября в 19:42
Ответ дляЯк міряти?
Поражает людская наглость
Нахабство - це розворовувати державні та спонсорькі гроші під час війни, або гноїти гуманітарку на складах. А це - спроба людини покращити життя покинтим тваринам. Ще раз - вас ніхто ні до чого не примушує.
Як міряти?• 01 октября в 19:44
Ответ дляЗавЛабСнаб
Это способ человека жить за чужой счет
Як міряти?• 01 октября в 19:45
Ответ дляЗавЛабСнаб
На фото дворовые кошки. Кто их бросил? Они дворовые в сотом поколении
Оскорбляю всячески• 01 октября в 19:45
Ответ дляЯк міряти?
А в чому проблема??
Оскорбляю всячески• 01 октября в 19:45
Скинула
ЗавЛабСнаб• 01 октября в 19:47
Ответ дляЯк міряти?
Вас це обходить? У вас конкретно відбирають останнє, чи що?
Пишна молодиця• 01 октября в 19:51
В мене є 50грн, можу скинути.
Леди Репях• 01 октября в 19:53
Ответ дляЯк міряти?
Вам не стыдно? Это тоже живые существа и в таком положении они потому, что их бросили люди.
Пишна молодиця• 01 октября в 19:53
Скиньте посилання на банку.
Як міряти?• 01 октября в 19:59
Ответ дляЛеди Репях
Абсолютно
автор Mандаринка • 01 октября в 19:59
Ответ дляПишна молодиця
Скиньте посилання на банку.
Удалено администрацией...
автор Mандаринка • 01 октября в 20:01
Ответ дляПишна молодиця
В мене є 50грн, можу скинути.
Дякую за небайдужість.
автор Mандаринка • 01 октября в 20:02
Ответ дляОскорбляю всячески
Скинула
Дякую)
Хвильоватиша• 01 октября в 20:04
+100
Швендяю містами• 01 октября в 20:09
+ 150
Автор, спасибо, что помогаете! Продолжайте, пожалуйста.🙏 Они в нас нуждаются.
автор Mандаринка • 01 октября в 20:10
Ответ дляХвильоватиша
+100
Дякую)))
автор Mандаринка • 01 октября в 20:11
Ответ дляШвендяю містами
+ 150
Дякую))) допомагають військові, в тому числі і мій чоловік. А ми їх підтримуємо.
Ловлю капці• 01 октября в 20:48
Ответ дляMандаринка
Їх вивозити звідти треба. Так і роблять. І прилаштовують у відомі всім притулки. Попереду холоди, хвороби і бойові дії без зупинку. Тварини там за- ги- нуть!
Як довго ви там будете їх кормити? Хто передає їжу? Що це за ціль назбирати 7500? Звітів не буде, бо ви хто зна хто. Чому люди повинні вірити вам? Це так не робиться!
100%• 01 октября в 20:50
Автор , от для вашого чоловіка мені не шкода і на одяг і на їжу .
А за котів … будьте обережні , знайомий помер в лікарні , вкусив котик .
hrystia• 01 октября в 21:39
Поповнила банку