Друзі. Мій чоловік захищає Україну на сході. У селах, де люди були змушені покинути свої домівки, залишились беззахисні тваринки. Вони потребують корму для виживання. Відкрита банка на корм для котиків та собачок. ( ) Можливо хтось захоче допомогти або порадить де ще можна виставити пост зі збором.
Усім дякую. Бережіть себе .
(Я виставляла пост вдень, відгукнулось дві люди, щиро їм вдячна. Після закупівлі корму обов´язково скину фотовідгук)
Усім дякую. Бережіть себе .
Ответ длябювет_в_обед
Скинула. Не слушайте ничтожных людей. Спасибо, что делаете добро
Отримала. Дякую) Тихої ночі !
Незнакомлюся• 01 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Поражает людская наглость
Ваша тупость тоже поражает? И?
Незнакомлюся• 01 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Это способ человека жить за чужой счет
Что же по себе то меряєте?