Тану на сонці• 01 октября 2025
Дозиметр, лічильник гейгера який взяти?
В силу останніх новин виникло питання чи хто купував собі дозиметр? Який краще взяти чи повинні бути мінімальні якісь параметри? Чи прийде якщо на аліку замовити? Дякую
Видящие_помогите• 01 октября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Піду форточку закрию
На всяк випадок ще часнику поїжте, а то раптом заодно нашестя вампірів станеться...
Щаслива Я• 01 октября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Пульсоксиметри гарна річ, коли кашель , пневмоніі, астма, серцеві захворювання
О точно, детям игрушка
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Чесно. Беріть недорогий . BR-6 ,здається називається. Для персрналтного вимірювання, для контролю вам достатньо.
Всі ці дорогі - це сертифіковані, для замірів радіоактивних джерел.
Якщо буде вибух, то і дешевий покаже.
П .с. ми займаємось дозиметрією.
Якщо буде вибух, то і дешевий покаже.
П .с. ми займаємось дозиметрією.
Дякую а якась капсула має бути? Бо на аліку є з капсулами а є без
Якось так і живу• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Таке вже є)) =
Бляха! Мій на пошті лежить! Сьогодні дощ, думала вже завтра!
Що ж я дівчата, не з цукру ж зроблена! Могла б і по дощу піти.
А завтра виявилось вже пізно 😮
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Если такой же дозиметр, как во время ковида все кинулись покупать как оно называется, прибор для измерения кислорода в крови, то это выброшенные деньги.
Так і оксиметр і безконтактний термометр вже є)))
КучМала• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Спалах в Дніпрі ну і заес в критичному стані
А що там критичного? Реактори холодні. Чи ви клоуна потужного наслухалися? То краще б він розказав як так сталося що заес здана оркам, ніж потужно зараз ниє. Нікого це не цікавить.
Русня хоче її до себе приєднати, в магате всіма зусиллями їм допомогає. Тому нічого критичного не станеться з нею. Не тринькайте гроші на всяку фігню з алі
Україна наше все• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Аналізувати як діяти
В Київ не дістане, якщо ЗАЕС бахне. Якщо ви поряд зі станцією, то відразу будуть сповіщення всюди, це не 1986 рік.
Закрити вікна, двері, бажано вологими простирадлами , на лице маски з тканини Петрянова бажано, і почекати 2-3 дні. Далі по новинам слідкувати.
Якось так і живу• 01 октября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
І лимон. Раптом ковід
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Таки добряче відстаєте.
Після зеленого спалаху в Дніпрі є вже новий ’хіт’ - блекаут на ЧАЕС.
Такого і я не чула ще
Ноу коммент• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Автор, атомка работает в обычном режиме, ща пару минут и рабочие сменятся, что вы с нее хотите?)
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
лучше арендуйте. дозиметр 300-400 долларов
Та на аліку є від тисячі грн. Цікаво чи воно нормальне
Україна наше все• 01 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Не скажіть. При низькій сатурації він показував проблему. Перевірено на хворих.
Творческий типаж• 01 октября 2025
Ответ дляНепогодка
то ли ЗАЭС, то ли зеленая вспышка в Днепре...
Да ЗАЭС три года не работает...
Щаслива Я• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Ну добавьте третью игрушку.
Видящие_помогите• 01 октября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
І лимон. Раптом ковід
І свічку від гемороя, на всяк випадок...
Щаслива Я• 01 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Это если качественный, а не дешёвая фигня.
Україна наше все• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Яка капсула? Ні, це простий прилад. Лічильник Гейгера ( металева трубочка) і екран.
Оскорбляю всячески• 01 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
надо покупать профессиональный, а не то что продают на али, это все хрень. муж изучал этот вопрос, дозиметр нормальный один и он дорого стоит. МКС 05, ТЕРРА
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
А звідки інфа?
Творческий типаж• 01 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Какая атомка работает в штатном режиме?
Железобетон• 01 октября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Піду форточку закрию
В вас так жарко? Всі мерзнуть...
Непогодка• 01 октября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я не знаю що робити! Чи ботокс, чи за квартиру? А може прибухнуть?
Я за ’прибухнуть’
Ноу коммент• 01 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Какая атомка работает в штатном режиме?
Запорожская
Україна наше все• 01 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ага. Терра це сертифікрвана Терра П+. Ми з Екотестом напряму працюємо. Там теж лічильник Гейгера.
Дорогий варто брати для швидких і точних замірів.
Оскорбляю всячески• 01 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
стоит брать потому что это достоверная и точная информация.
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Ну от на перший двох показане таке як запаяна трубка
Все буде Україна• 01 октября 2025
Покупали через киевский институт(забыла название),то ли Радон, то ли ещё как. Они там проходят сертификацию. Затем , если сомневаешься в показаниях, то можно сдавать на проверку.
Было до войны.Это тот институт,что Чернобыль обслуживает,или что то типа того.
Тану на сонці
• 01 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Дякую
Україна наше все• 01 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Угу. Вони по якості не гарні. А ціна завищена, бо на експорт йдуть. До війни дозиметри Атомтех завозили, Білоруські, ті значно кращі.