Голубка миру• 02 октября 2025
Как сделать, чтобы курица в духовке имела хрустящую шкурку?
рукиЖимолости• 02 октября 2025
Я когда на толстом шаре соли запекала, тогда курка хрустящая была сверху
Рубаю олівлє• 02 октября 2025
Корочка там де жир. Можна додатково змазати жиром поверхню. і в кінці запікання збільшити температуру. При низькій температурі смажиться середина, при високій скоринки.
АБВГДейка• 02 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Додати на обдув кілька хвилин
Конвекцію врубити на високій темп.
Кофр для ноги• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДейка
Конвекцію врубити на високій темп.
Так.Просто в мене значок і пояснення ОБДУВ)))
Неправдиша• 02 октября 2025
Жарить с конвекцией,сбрызнуть дополнительно маслом и посыпать сахаром.
Бесконечность-не предел• 03 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Купить аєрогриль)
Так, сьогодні вперше приготувала курочку в новенькій аерогрилі. Там курочка крутиться на рожні, жир стікає вниз на деко. Получається дуже смачна курочка з хрусткою шкіркою.
Ms. Доброта• 03 октября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Бачиш, треба вміти, мати гаджети, бути хазяйкою - і все буде вуаля)