Голубка миру• 02 октября в 11:12
Как сделать, чтобы курица в духовке имела хрустящую шкурку?
рукиЖимолости• 02 октября в 11:13
Я когда на толстом шаре соли запекала, тогда курка хрустящая была сверху
Рубаю олівлє• 02 октября в 11:17
Корочка там де жир. Можна додатково змазати жиром поверхню. і в кінці запікання збільшити температуру. При низькій температурі смажиться середина, при високій скоринки.
АБВГДейка• 02 октября в 11:22
Ответ дляКофр для ноги
Додати на обдув кілька хвилин
Конвекцію врубити на високій темп.
Кофр для ноги• 02 октября в 11:26
Ответ дляАБВГДейка
Конвекцію врубити на високій темп.
Так.Просто в мене значок і пояснення ОБДУВ)))
Неправдиша• 02 октября в 11:34
Жарить с конвекцией,сбрызнуть дополнительно маслом и посыпать сахаром.
Бесконечность-не предел• 03 октября в 15:40
Ответ дляMs. Доброта
Купить аєрогриль)
Так, сьогодні вперше приготувала курочку в новенькій аерогрилі. Там курочка крутиться на рожні, жир стікає вниз на деко. Получається дуже смачна курочка з хрусткою шкіркою.
Ms. Доброта• 03 октября в 15:51
Ответ дляБесконечность-не предел
Бачиш, треба вміти, мати гаджети, бути хазяйкою - і все буде вуаля)