АнтиТанкист• 02 октября в 21:43

Птоз овалу

Добрий вечір .Дівчатка прйшли мої 40 років ,зауважила ,що овал пливе .Можливо ви порадите якісь процедури .Зараз часто читаю про фулфейс ,хтось робив собі ?
Капуста Маша• 02 октября в 21:44
Звичайний овал на 40 років
Флюорография гуся• 02 октября в 21:45
И у меня такой ужас, мне 39. Послушаю
когдадеЦкие• 02 октября в 21:47
Фуллфейс - это Вам надуют лицо филлерами и будет лицо-подушка. А у Вас проблема с мышцами, осанкой и питанием.
ГейТуда• 02 октября в 21:48
Ответ дляКапуста Маша
Звичайний овал на 40 років
Може на 40 і звичайний але жінки завжди хочуть виглядати гарно і попливші щічки не всіх влаштовують
So_so• 02 октября в 21:48
У меня тоже плывет. Косметолог озвучивала так (ботокс в платизму, лицо микро игольчатый лифтинг Морфеус и потом коллагеностимулятор).
Я не планирую это делать, но обещалось, что пока брыли 1-2 стадии, это их уберет.
автор АнтиТанкист • 02 октября в 21:49
Ответ длякогдадеЦкие
Що ви порадите ?
ГейТуда• 02 октября в 21:49
Можливо варто спробувати з масажів і косметичрих процедур без надування лиця філлерами
Prervana• 02 октября в 21:51
Я брыли прижигала ультразвуком. Альтера, Ультраформер. Надо повторить уже.
Упругая попка• 02 октября в 21:52
Ответ длякогдадеЦкие
Лицо алкоголички это. Глаза заплывшие и щеки как у хомяка
я Кукарача• 02 октября в 21:53
А шия не смущає?
Овал норм на 40 років
Капуста Маша• 02 октября в 21:54
Ответ дляГейТуда
Алконафтом краще ? Королева бензоколонки
автор АнтиТанкист • 02 октября в 21:55
Ответ дляя Кукарача
А шия не смущає?
Овал норм на 40 років
Ні, у мене кільця венери з дитинства у дитини так само
я Кукарача• 02 октября в 21:56
Ответ дляАнтиТанкист
Зрозуміла. Вибачте
Я би почала з масажу шиї ) і платизми
Якщо норм лікар можна вколоти полімолочку і все. Але я вважаю, що це ризики. Краще старіти красиво
автор АнтиТанкист • 02 октября в 21:57
Ответ дляя Кукарача
Зрозуміла. Вибачте
Я би почала з масажу шиї ) і платизми
Я дуже боюсь того усього ,але ще так хочеться підтримати молодість (
Обижулька• 02 октября в 21:57
Автор в Вас такі губи гарні і взагалі все в нормі.
Тут як начитаєшся, страшно в дзеркало подивитися після 40
автор АнтиТанкист • 02 октября в 21:58
Ответ дляОбижулька
Дякую.Згідна з вами, але є дівчатка які порядь щось
я Кукарача• 02 октября в 21:59
Ответ дляАнтиТанкист
В мене мама робила полімолочку після 60. То їй дуже класно .
А в мене вилізли проблеми з аутоімункою після ботоксу. Впринципі ці проблеми, скоріше всього спали. А я їх розбудила
Тому це все ризики , ну їх
автор АнтиТанкист • 02 октября в 22:00
Ответ дляКапуста Маша
Звичайний овал на 40 років
Я розумію,що вікові зміни це нормально .Просто хочеться ще трішки підтримати молодість
Пожмаковна• 02 октября в 22:00
Ответ длякогдадеЦкие
И оттоком желчи
автор АнтиТанкист • 02 октября в 22:01
Ответ дляя Кукарача
Тому це все ризики , ну їх
Ось і я боюсь .Мала ревматоїдні запалення.,мала очагову алопецію ,3 великі очаги
Уходя дверю не хлопать• 02 октября в 22:05
Такий красивий у вас овал, не видуиуйте.
Нема навіть другого підборіддя.
Якщо не лінуєтесь подивіться комплекс вправ на щодень для підтяжки овалу. Самомасаж. І не морочте голову, бережіть кошти.
Старійте красиво
автор АнтиТанкист • 02 октября в 22:08
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Нема навіть другого підборіддя.
Старійте красиво
Дякую за пораду
Цвіпканя• 02 октября в 22:13
Можу вам порекомендувати попрацювати з носогубкою. Кожен день( при вмивання зручно) вказівними пальцями робіть коловий масаж біля крил носа.
Це перше , що випало в пошуку
Уходя дверю не хлопать• 02 октября в 22:19
Кажуть регулярна йога помагає не тільки тіло в тонусі тримать, а і обличчя
автор АнтиТанкист • 02 октября в 22:23
Ответ дляЦвіпканя
Це перше , що випало в пошуку
https://youtu.be/bbJEE3JUWcA?si=UOTBZ236U5Wga32W
Дякую,спробою
Прикуси Язика• 02 октября в 22:24
Я пітримую овал апаратними процедурами. Може мені здається, правда, що підтримую 😁
Иванка Бур• 02 октября в 22:24
Ответ дляГейТуда
ну да, наколотой муклой быть намного круче
ГейТуда• 02 октября в 22:27
Ответ дляИванка Бур
Не обов’язково обколюватись
Але доглянутою бути звичайно краще
Точная копия плова• 02 октября в 22:30
Из безопасного - спорт , из косметологии минимум это радиес в векторной технике
Тракторні війська• 02 октября в 22:32
Есть еще вариант, можно наесть щечки)) А то все какой-то ужас пишут, прижигать, колоть, потягивать...