Дрібка щастя• 03 октября в 01:29
Я не знаю как себе помочь без денег
У меня есть серьезные проблемы с социализацией, отсутствием личных границ. На хорошего специалиста денег нет. Есть такие книги, которые могут помочь? Или это безысходная ситуация?
Nathalie27• 03 октября в 01:31
Книги тут точно не допоможуть. Щоб вирішити проблему із соціалізацією - треба соціалізуватися. Чим більше практики - тим легше.
Сладко-соленая• 03 октября в 01:36
Ответ дляNathalie27
Хм
Щоб соціалізуватися - потрібно соціалізуватися. Ви прямо капітан очевидність.
Фокус-Покус• 03 октября в 01:37
Книга - Победить тревогу, панические атаки и ПТСР
Цитата
Четыре набора навыков, которым обучают в ДПТ, следующие.
• Навыки осознанности. Эти навыки помогают научиться обращать внимание на свои переживания здесь и сейчас и жить больше в настоящем моменте.
• Навыки эмоциональной регуляции. Эти навыки помогут вам научиться определять и лучше понимать свои эмоции, уменьшить уязвимость к негативным эмоциям (таким, как тревога) и изучать стратегии, помогающие управлять, принимать или изменять свои эмоции.
• Навыки межличностной эффективности. Эти навыки помогут вам научиться определять свои цели в межличностных ситуациях, а затем, в этом же межличностном общении, выяснять, как удовлетворять свои потребности, просить о том, чего вы хотите, отклонять нежелательные просьбы и улучшать взаимоотношения с другими.
• Навыки стрессоустойчивости. Эти навыки помогут вам справляться с подавляющими эмоциями, мыслями или ситуациями, которые трудно изменить, просчитывать свои возможности в условиях кризиса, использовать отвлечение или самоуспокоение и принимать себя, свою ситуацию и свои переживания такими, какие они есть.
Цитата
На паровозе• 03 октября в 01:44
Ответ дляСладко-соленая
Ось для початку, читається на одному диханні
Ой.. сомнительное чтиво
кнопкодав• 03 октября в 02:16
Есть бесплатная горячая линия, там можно обратиться к психологу. В Ютубе есть каналы психологов, практики медитации и т.д. Ищите варианты, если у вас нет денег.
Анчо Ус• 03 октября в 02:31
Банально: хотите денег, идите и работайте. Когда жрать нечего, то некогда лелеять психологические проблемы и, да, со своей социофобией и неврозом я все равно иду на работу. Потому что я знаю, что никто меня обеспечивать не будет и уж тем более проплачивать психологов, которые будут разжевывать за большие деньги мои обиды на родителей и т.д.
Анчо Ус• 03 октября в 02:36
Ответ длякнопкодав
Судя по прочитанному автор считает, что надо отнести мешок денег чудо психологу и только так ее проблемы решатся.
Мочалкин блюз• 03 октября в 08:17
Ответ дляЗдохниПуйло
Як ви жили до цього? Хто вирішував ваші проблеми, утримував вас?
А з чого зробили висновок, що автор хтось утримував і вирішував її проблеми? В мене нещодавно родич під впливом алкоголю у відчаї майже кричав, що він соціофоб і так і не вміє спілкуватися з людьми. При цьому працював завжди (з 18 років так точно), ще й на його утриманні дорослі родичі були. І в певних моментах може бути навіть душею компанії.
А в мене в майже 40 досі проблеми з особистими кордонами, утримувати в вирішувати мої потреби нікому не доводиться, працюю і утримую себе, іноді навіть в режимі робота живу, не задумуючись про проблему. Але це не життя, а виживання.
Угги в горошек• 03 октября в 08:23
Що таке «отсутствием личных границ»? То ж, навпаки, у вас залізобетонні кордони, коли соціалізацію не пропускають.
муха в кедах• 03 октября в 08:35
Ответ дляСладко-соленая
Хм
А це улюблене у порадниць
Хочеш кинути палити? Ну то не пали.
Чого ти плачеш? Заспокойся.
Ну і от.. ну соціалізуйся, важко, чи що?
Хочеш кинути палити? Ну то не пали.
Чого ти плачеш? Заспокойся.
муха в кедах• 03 октября в 08:38
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви така цікава.
Я зараз переживаю невизначену витрату.
Ходжу на роботу, турбуюсь про дитину, купую продукти, йогою займаюся. Сусідка он підозріло каже, що я якось занадто добре тримаюся
А я просинаюсь і засинаю з думкою- ХОЧУ ПОМЕРТИ. забери мене до себе...
В при цьому в мене
Я зараз переживаю невизначену витрату.
В при цьому в мене
ЗдохниПуйло• 03 октября в 08:57
Ответ длямуха в кедах
Ви така цікава.
Я зараз переживаю невизначену витрату.
В при цьому в мене
Я зараз переживаю невизначену витрату.
В при цьому в мене
До чого тут ваша ситуація? Всі в житті переживають втрати, працюють, піднімають дітей на нони. Мова про социалізацію
ЗдохниПуйло• 03 октября в 09:05
Ответ дляМочалкин блюз
А ви думаєте, що у інших кожен день свято? Ви надаєте, що кожен в приприжку біжить на робоиу, з радістю обслуговує різних задротів? У кожного є свої таракани, тільки деякі носяться з ними
муха в кедах• 03 октября в 09:09
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну звісно.
Чого ти плачеш? Та перестань. Що тої втрати.
Чого ти придурюєшся? Йди й соціалізуйся.
Бажаю вам дізнатися як це працює на власному досвіді.
ЗдохниПуйло• 03 октября в 09:27
Ответ длямуха в кедах
Ну звісно.
Ви трохи плутаєте поняття, переживати втрату і соцілізуватися. До чого тут вщагалі ваш приклад? Ви пережила втрату і вам через це прийшлось вийти на роботу, годувати сім´ю? Всі люли переживають втрати, абсолютно всі, я в тому ж числі. Є люди, яким легше нити, а є які не люблять виставляти на показ. Соціалізаціє не від втрати близької людини починається. Я на власному досвіді пережила втрату, так само працювала, займалася дитиною, чи ви думаєте, що всі можуть собі дозволити кинути роботу, заьити болт на сім´ю і ридати роками?
ЗдохниПуйло• 03 октября в 09:29
Ответ длямуха в кедах
Ну звісно.
А давайте кожен, хто зазнав втрат не вийде у соціум, закриється у собі і буде ридати. Лікар, вчитель, похоронне бюро, всі будуть ридати, бо з ваших слів ви б хотіли ридати і сидіти вдома
муха в кедах• 03 октября в 10:25
Ответ дляЗдохниПуйло
Я вам вже сказала.
Маю надію, що ви як і я, отримаєте свою порцію нерозуміння і знецінення.
Чого ти плачеш? Перестань.
Все буде добре
Живи заради дитини.
Через таких, як ви я не розмовляю про це взагалі ні з ким.
Бо всім, як і вам- ПОХ*Й на почуття інших людей.
єдина відповідь від таких ... Як ви - не ний. То я й не нию.
Чого ти плачеш? Перестань.
Все буде добре
Живи заради дитини.
ЗдохниПуйло• 03 октября в 10:50
Ответ длямуха в кедах
Я вам вже сказала.
Чого ти плачеш? Перестань.
Все буде добре
Живи заради дитини.
Чого ти плачеш? Перестань.
Все буде добре
Живи заради дитини.
Для таких , як ви щерез повторюю_ яким боком ви до теми про соціалізацію?
муха в кедах• 03 октября в 13:55
Ответ дляЗдохниПуйло
Цікаво, от такі як ви...
Вас десь якось виховують без вміння співчувати і такою любов´ю до знецінення ?? Мало любові в дитинстві, чи що?
Що за біда.. йди та й соціалізуйся!
Що за біда твоя втрата, у всіх родині помирали
Депресія? То ти просто лінива
Психолог? Фууу шарлатани
Всі ваші установки написала, чи може щось забула🤔?
Що за біда.. йди та й соціалізуйся!
Депресія? То ти просто лінива
Психолог? Фууу шарлатани
Сладко-соленая• 03 октября в 14:31
Ответ длямуха в кедах
А це улюблене у порадниць
Хочеш кинути палити? Ну то не пали.
Чого ти плачеш? Заспокойся.
Хочеш кинути палити? Ну то не пали.
Чого ти плачеш? Заспокойся.
Так, дійсно. А як намагаєшся поспівчувати комусь чи дійсно щось порадити - зафукають і забукають. Краще когось травити, так веселіше