Дрібка щастя• 03 октября 2025

Я не знаю как себе помочь без денег

У меня есть серьезные проблемы с социализацией, отсутствием личных границ. На хорошего специалиста денег нет. Есть такие книги, которые могут помочь? Или это безысходная ситуация?
Потужна махіна• 03 октября 2025
Слушайте психологов. Есть же много каналов.
Nathalie27• 03 октября 2025
Книги тут точно не допоможуть. Щоб вирішити проблему із соціалізацією - треба соціалізуватися. Чим більше практики - тим легше.
Сладко-соленая• 03 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Хм
Щоб соціалізуватися - потрібно соціалізуватися. Ви прямо капітан очевидність.
Фокус-Покус• 03 октября 2025
Книга - Победить тревогу, панические атаки и ПТСР

Цитата
Четыре набора навыков, которым обучают в ДПТ, следующие.
• Навыки осознанности. Эти навыки помогают научиться обращать внимание на свои переживания здесь и сейчас и жить больше в настоящем моменте.
• Навыки эмоциональной регуляции. Эти навыки помогут вам научиться определять и лучше понимать свои эмоции, уменьшить уязвимость к негативным эмоциям (таким, как тревога) и изучать стратегии, помогающие управлять, принимать или изменять свои эмоции.
• Навыки межличностной эффективности. Эти навыки помогут вам научиться определять свои цели в межличностных ситуациях, а затем, в этом же межличностном общении, выяснять, как удовлетворять свои потребности, просить о том, чего вы хотите, отклонять нежелательные просьбы и улучшать взаимоотношения с другими.
• Навыки стрессоустойчивости. Эти навыки помогут вам справляться с подавляющими эмоциями, мыслями или ситуациями, которые трудно изменить, просчитывать свои возможности в условиях кризиса, использовать отвлечение или самоуспокоение и принимать себя, свою ситуацию и свои переживания такими, какие они есть.
Сладко-соленая• 03 октября 2025
Ось для початку, читається на одному диханні
Електрохарчування• 03 октября 2025
Психологи.... бгггггггг
На паровозе• 03 октября 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ой.. сомнительное чтиво
Зроблено у 80-х• 03 октября 2025
ютуб, много каналов хороших психологов, бесплатно
Сладко-соленая• 03 октября 2025
Ответ дляНа паровозе
Ой.. сомнительное чтиво
Чому?
кнопкодав• 03 октября 2025
Есть бесплатная горячая линия, там можно обратиться к психологу. В Ютубе есть каналы психологов, практики медитации и т.д. Ищите варианты, если у вас нет денег.
Анчо Ус• 03 октября 2025
Банально: хотите денег, идите и работайте. Когда жрать нечего, то некогда лелеять психологические проблемы и, да, со своей социофобией и неврозом я все равно иду на работу. Потому что я знаю, что никто меня обеспечивать не будет и уж тем более проплачивать психологов, которые будут разжевывать за большие деньги мои обиды на родителей и т.д.
Анчо Ус• 03 октября 2025
Ответ длякнопкодав
Судя по прочитанному автор считает, что надо отнести мешок денег чудо психологу и только так ее проблемы решатся.
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Вам потрібее чарівний пендель, щоб ви пішли працювати?
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Як ви жили до цього? Хто вирішував ваші проблеми, утримував вас?
Мочалкин блюз• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А з чого зробили висновок, що автор хтось утримував і вирішував її проблеми? В мене нещодавно родич під впливом алкоголю у відчаї майже кричав, що він соціофоб і так і не вміє спілкуватися з людьми. При цьому працював завжди (з 18 років так точно), ще й на його утриманні дорослі родичі були. І в певних моментах може бути навіть душею компанії.
А в мене в майже 40 досі проблеми з особистими кордонами, утримувати в вирішувати мої потреби нікому не доводиться, працюю і утримую себе, іноді навіть в режимі робота живу, не задумуючись про проблему. Але це не життя, а виживання.
Угги в горошек• 03 октября 2025
Що таке «отсутствием личных границ»? То ж, навпаки, у вас залізобетонні кордони, коли соціалізацію не пропускають.
муха в кедах• 03 октября 2025
Ответ дляСладко-соленая
Хм
А це улюблене у порадниць
Хочеш кинути палити? Ну то не пали.
Чого ти плачеш? Заспокойся.

Ну і от.. ну соціалізуйся, важко, чи що?
муха в кедах• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви така цікава.
Я зараз переживаю невизначену витрату.
Ходжу на роботу, турбуюсь про дитину, купую продукти, йогою займаюся. Сусідка он підозріло каже, що я якось занадто добре тримаюся

А я просинаюсь і засинаю з думкою- ХОЧУ ПОМЕРТИ. забери мене до себе...

В при цьому в мене
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
Ви така цікава.
Я зараз переживаю невизначену витрату.

В при цьому в мене
До чого тут ваша ситуація? Всі в житті переживають втрати, працюють, піднімають дітей на нони. Мова про социалізацію
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
А ви думаєте, що у інших кожен день свято? Ви надаєте, що кожен в приприжку біжить на робоиу, з радістю обслуговує різних задротів? У кожного є свої таракани, тільки деякі носяться з ними
муха в кедах• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну звісно.
Чого ти плачеш? Та перестань. Що тої втрати.
Чого ти придурюєшся? Йди й соціалізуйся.

Бажаю вам дізнатися як це працює на власному досвіді.
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
Ну звісно.

Ви трохи плутаєте поняття, переживати втрату і соцілізуватися. До чого тут вщагалі ваш приклад? Ви пережила втрату і вам через це прийшлось вийти на роботу, годувати сім´ю? Всі люли переживають втрати, абсолютно всі, я в тому ж числі. Є люди, яким легше нити, а є які не люблять виставляти на показ. Соціалізаціє не від втрати близької людини починається. Я на власному досвіді пережила втрату, так само працювала, займалася дитиною, чи ви думаєте, що всі можуть собі дозволити кинути роботу, заьити болт на сім´ю і ридати роками?
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
Ну звісно.

А давайте кожен, хто зазнав втрат не вийде у соціум, закриється у собі і буде ридати. Лікар, вчитель, похоронне бюро, всі будуть ридати, бо з ваших слів ви б хотіли ридати і сидіти вдома
муха в кедах• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Я вам вже сказала.

Маю надію, що ви як і я, отримаєте свою порцію нерозуміння і знецінення.

Чого ти плачеш? Перестань.
Все буде добре
Живи заради дитини.

Через таких, як ви я не розмовляю про це взагалі ні з ким.

Бо всім, як і вам- ПОХ*Й на почуття інших людей.

єдина відповідь від таких ... Як ви - не ний. То я й не нию.
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
Я вам вже сказала.

Чого ти плачеш? Перестань.
Все буде добре
Живи заради дитини.

Для таких , як ви щерез повторюю_ яким боком ви до теми про соціалізацію?
муха в кедах• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Цікаво, от такі як ви...
Вас десь якось виховують без вміння співчувати і такою любов´ю до знецінення ?? Мало любові в дитинстві, чи що?

Що за біда.. йди та й соціалізуйся!
Що за біда твоя втрата, у всіх родині помирали
Депресія? То ти просто лінива
Психолог? Фууу шарлатани
Всі ваші установки написала, чи може щось забула🤔?
Сладко-соленая• 03 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
А це улюблене у порадниць
Хочеш кинути палити? Ну то не пали.
Чого ти плачеш? Заспокойся.

Так, дійсно. А як намагаєшся поспівчувати комусь чи дійсно щось порадити - зафукають і забукають. Краще когось травити, так веселіше