Анти-анонім• Изменено 03 октября 2025
Якою повинна бути зп вчителя початкова школа
Як оцінюєте роботу вчителя?
Це ж не легко морально.
Як вважаєте, СК повинен заробляти вчитель?
Державний ліцей - зп?
Приватний ліцей-зп?
Це ж не легко морально.
Державний ліцей - зп?
Приватний ліцей-зп?
Шукаю трусики• 03 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Дівчинка після університету отримує 9000грн
Наша вчителька три роки, як закінчила університет, отримує 27000!
Шукаю трусики• 03 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
А коли вона зошити перевіряє й готується до уроків наступного дня?
Під час уроку і перевіряє, діти весь час пишуть самостійні роботи, до уроків вчителі не підготовлені взагалі, ще й тік ток половина знімає прям на уроках!
Ответ дляШукаю трусики
Влітку як не прийдеш в школу, нікого немає, встановлюють чергування: сьогодні Валя, завтра Галя і то одна з 11.00 до 13.00, інша в 10.00 до 11.00. Чим не відпутка? А зараз 14.00 в школі вже нікого немає, то це не пів дня?
Може у вашій школі - шарашкіна компанія - я не знаю.
Робота вчителя не завершується годинами в школі.
Дикая Роза• 03 октября 2025
Я учитель младших классов и Английского по образованию. Работала в школе давно, продержалась 3 года. Уже много лет работаю в международной компании. Считаю, тысяч 40-50 должна быть зп у учителя младших классов. Хотя я и на такую зп в школу бы не вернулась.
Манка Я• 03 октября 2025
Ответ дляВ курсі діла
45 тыс как минимум в гос школе
Столько нервов с детьми
И плюс мед страхование и прием у психолога)
Столько нервов с детьми
Працюють максимум на 15 , а отримувати 45?🤣
Анти-анонім
• 04 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
А ви пробували попрацювати з 8:00 до 14:00.
Я б краще в бухгалтерії сиділа з 9 до 18. Перерва - це дурдом…… Забираєш з укриття - шум, поїхати можна …
Анти-анонім
• 04 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
У нас молода вчителька, сказала, що отримує 27000, що їй подарунки не потрібні, вона може сама себе забезпечити! Думаю, що вона краще знає, скільки отримує )
Це не правда. Молода - 40 років може їй. То має стажу 20 років. А от 60 то вже стара.
Анти-анонім
• 04 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
А моя кума має ранг вчителя року, вчителя-методиста, стаж 27 років, інклюзивних діток в класі. І у неї 27 тис грн. Київ.
Про молоду - не вірю