Чудовий каламбур• 03 октября в 15:03
Прививка от гриппа
Привет всем. Поделитесь отзывами, кто делает прививки от гриппа. Задумываюсь в этом году сделать, ребенку. Но никогда не кололи... действительно помогают легче переносить в случае болезни? У кого есть опыт.
Замрійлива• 03 октября в 15:07
Невже хтось ще їх робить?
З досвіду колег - якщо хочете захворіти, звичайно, робіть.
Ждун с Нибиру• 03 октября в 15:08
В прошлом году делала и себе и ребенку - Ваксигрипп.
Заболели и легко перенесли
В этом году тоже планирую,но пока появилась только Джисі Флю.
Ее я делать не хочу..
Жду Ваксигрипп
Заболели и легко перенесли
Ее я делать не хочу..
Жду Ваксигрипп
Вільний митець• 03 октября в 15:12
Ответ дляЗамрійлива
Невже хтось ще їх робить?
Мне казалось, что эту тему люди закрыли для себя ещё году в 2010 - 2015... но нет...
Не зацілована• 03 октября в 15:13
В мене є досвід. Робила собі, чоловіку та старшому сину декілька років поспіль. Що з щепленням, що без нього пару разів за сезон якісь соплі є. Доньці зробила половинку дозу в півтора роки (я лікар, вийшла з декрету і боялась принести інфекцію), а в неї після того пішла кропивниця і ще потім майже рік час від часу зʼявлялась. З того часу ми більше ніхто ніякі вакцинації не робимо
Не зацілована• 03 октября в 15:16
Ответ дляВільний митець
Ось як раз в 2015 році ми для своєї родини це питання закрили. Від ковіду ніхто з нашої родини жодної дози не отримав.
Позитивна• 03 октября в 15:23
Ответ дляЖдун с Нибиру
Заболели и легко перенесли
Ее я делать не хочу..
Жду Ваксигрипп
Заболели и легко перенесли
Ее я делать не хочу..
Жду Ваксигрипп
А в роки, коли не робили щеплення, хворіли на грип ?
Звоночек• 03 октября в 15:25
Ми до війни вакцинувалися щороку приблизно років 10. Зважаючи на те, що у нас багато дітей і всі ходили у багато різних дитячих колективів, я вважаю, що вакцинація робила навіть більше, ніж від неї очікували. Ми реально не хворіли ці роки, навіть застуди проходили набагато легше.
Ждун с Нибиру• 03 октября в 15:26
Ответ дляПозитивна
Так, хворіли та дуже тяжко.
Ласую колобками• 03 октября в 15:27
Ответ дляЖдун с Нибиру
Заболели и легко перенесли
Ее я делать не хочу..
Жду Ваксигрипп
Заболели и легко перенесли
Ее я делать не хочу..
Жду Ваксигрипп
Мы старшей дочке в этом году сделали Джисифлю. Посмотрим, как оно будет. Побочек не было пока.
Ждун с Нибиру• 03 октября в 15:28
Ответ дляЛасую колобками
Джисифлю я не хочу
Ласую колобками• 03 октября в 15:30
Ответ дляЖдун с Нибиру
Джисифлю я не хочу
Я вас и не агитирую) просто рассказываю, что мы решили не ждать, когда появится ваксигрипп а быстрее вакцинировать, поскольку старшая 1й курс в универе, говорят еще и отопления там не будет, а дома еще и младший вечно болеющий. Поэтому нам нужно было по ускоренной программе))))
Леді Душка• 03 октября в 15:32
Ответ дляЗамрійлива
Невже хтось ще їх робить?
З свого досвіду -роблю,не хворію.
Замрійлива• 03 октября в 15:34
Ответ дляЛеді Душка
З свого досвіду -роблю,не хворію.
Якщо говорити про мій досвід - не роблю і не хворію.
Леді Душка• 03 октября в 15:36
Ответ дляЗамрійлива
Всі ж різні,правда?
Замрійлива• 03 октября в 15:37
Ответ дляЛеді Душка
Всі ж різні,правда?
Звичайно. Просто дивно, коли в одному колективі захворіли на грип лише ті, хто зробив щеплення.
Леді Душка• 03 октября в 15:43
Ответ дляЗамрійлива
Да,это заговор однозначно.
Замрійлива• 03 октября в 15:43
Ответ дляЛеді Душка
Да,это заговор однозначно.
Це факти. Але кожен бачить те, що хоче. Ми ж усі різні, правда?
язззззь!!!• 03 октября в 15:47
Я делала когда-то, прекрасно перенесла прививку, гриппа не было.
Но я делаю прививки себе и ребёнку покупные в аптеке, не из поликлиники.
Оскорбляю всячески• 03 октября в 16:01
Вперше зробили минулого року. Я, чоловік і дитина 8 років. Перехворіли на грип в дуже легкій формі, дитина, майже, безсимптомно. Для себе вирішили вакцинуватись щороку.