Ворую вкусняшки• Изменено 03 октября в 16:40

Не можу привчити дитину на горщик

Хлопчик 2,6 ходить на горщик тільки якщо я посажу, може і сам сісти,тільки якщо без трусів і штанів.Коли в одежі не сідає,робить свої справи прямо в штани.Як не пояснюю і показую як знімати штани,не допомагає.Підкажіть чи стикались ви з такими труднощами? Я привчати почала пізно після 1,6 року,він не цікавився зовсім,не наполягала.Аж після двох років став хоть іноді сідати ,але сам не проситься в не ходить поки я не посажу
Мрію про космос• 03 октября в 16:41
Та хай ходить в штани
Вот Она Я• 03 октября в 16:42
Да, есть похожая ситуация, только мальчику уже 72, но в целом проблема такая же.
Послушаю, может кто подскажет шо делать.
Полюю на дрони• 03 октября в 16:43
та надо было приучать не после 1,6, а уже после 16 лет, чего мальчика беспокоить так рано или вы из тех мамаш, кому свое дерьмо фиалками пахнет?
автор Ворую вкусняшки • 03 октября в 16:45
Ответ дляПолюю на дрони
Ну бо наше педіатр казала що садити в рік це зарано,дитина ще не розуміє своїх інстинктів.І це просто дресирування
Полюю на дрони• 03 октября в 16:47
Ответ дляВорую вкусняшки
ну так теперь долбите ее постоянно, пусть дальше говорит что теперь делать, заодно и обосранные вещи ей в стирку носите, может тогда другим мамкам она не будет такой бред нести
So_so• 03 октября в 16:47
Ждите. Не нужно этот вопрос драматизировать. Повлиять на созревание нервной системы невозможно.
Тут что важно, чтобы не было проявлением чего-то большего.
Как ребенок разговаривает?
автор Ворую вкусняшки • 03 октября в 16:50
Ответ дляSo_so
Как ребенок разговаривает?
Говорить, але не все зрозуміло і чітко,ще багато щось на своєму лепече
Мрію про космос• 03 октября в 16:50
Ответ дляВорую вкусняшки
І Ви вирішили прислухатися до тьотки і тримати дитину в памперсі
Мрію про космос• 03 октября в 16:51
Ответ дляВорую вкусняшки
Що каже тьотка педіатр?
автор Ворую вкусняшки • 03 октября в 16:52
Ответ дляМрію про космос
Я садила і раніше,але йому геть було не цікаво він плакав і вставав.Так,педіатр казала не давити, що він має зрозуміти для чого його садять
So_so• 03 октября в 16:55
Ответ дляВорую вкусняшки
Вот об этом нужно беспокоиться. Потому что ходит в памперс в 2.6 это одно, а когда ходит в памперс, отстаёт в речевом развитии и ведёт себя как Маугли (не ходит за руку нормально, мама не может с ребенком просто дойти из точки А в точку Б, на площадке не на секунду нельзя оторвать глаз, он попадет под качели, сложно уйти домой, сложно о чем либо договориться) - совсем другое дело.
Санта Барбара• 03 октября в 16:55
діти всі різні. хлопчики в середньому дозрівають до горщика пізніше, ніж дівчатка. чекайте, потихеньку пропонуйте, пробуйте не до горщика, а одразу до унітазу привчати.
Санта Барбара• 03 октября в 16:56
Ответ дляВот Она Я
підгузки Тена.
Смешнюча• 03 октября в 18:13
Я вам зі свого досвіду скажу- хлопці страшенно люблять пісяти в пісуари. Ми своєму в рік і 3 купили, і за один день привчили. Ще є наклейки в горщик, які міняють колір, теж діткам подобається. По великому складніше. Десь до 2 років бували проблеми, потім в садок пішов і там вже на інших діток дивився і собі сідав на горщик какати. А ще Пані Калина є, пісня є - какаєм, какаєм, кожен день ми какаєм, какаєм куди, какаєм на горщик. Якось так. Ну і зняли памперси крім як на ніч. На аліку купили трусики для привчання до горщику. Вони наче бавовняні, але трошки вбирають в себе і штанці можуть бути сухі, але неприємно, коли впісяється, мокро до шкіри. Спробуйте, у вас все вийде.
dahashutka19• 04 октября в 11:49
Поверніть дитині підгузок. Ну не готовий ще. Коли буде готовий, то за день зрозуміє що до чого
dahashutka19• 04 октября в 11:50
Ответ дляВорую вкусняшки
Правильно вона сказала, не слухайте тут совкових тьоть
dahashutka19• 04 октября в 11:51
Сходіть ще до невролога про всяк випадок.