бибизяна• 04 октября 2025
Скільки коштів потрібно на родину?
Яка на ваш погляд комфортна сума для проживання в Україні з врахуванням оренди? 2 дорослих та дитина шкільного віку. Також давайте врахуємо, що це звичайна родина, якій не потрібно щодня їсти в закладах чи купувати брендові речі. Такий собі стандарт: речі з Zara, наприклад, відпочинок у Туреччині та може десь по Україні додатково, якісь звичайні гуртки, без необхідності коштовних костюмів.
Моя улюблена страшко• 04 октября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Каким образом с 20 000 отложенных вы в Турции отдыхать будете и еще по украине? При этом периодически покупая лекарства, бытовую технику обновлять? Покупать быт химию, заправлять авто? Или в вашей нормальной жизни такая опция как авто не предусмотрена? Маршруточка?
Достатньо два місяці по стільки відкласти і це буде АІ в Туреччині на двох днів на 8-10
Пез Году Неделя• 04 октября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
В каком году? В 2008?
Моя улюблена страшко• 04 октября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
В каком году? В 2008?
В 2025, в 2008 на ці гроші можна було мінімум півроку жити в Туреччині
Горлаю зрання• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
психиатры сказали
это, как со сном - здоровый 7-8 часов
но ’кто-то’ вечно топит за то, что нормально и 5-6
это, как со сном - здоровый 7-8 часов
Ясно з вами)
Горлаю зрання• 04 октября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
В якому році?
Горлаю зрання• 04 октября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Навіщо цей брєд?))
Моя улюблена страшко• 04 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Навіщо цей брєд?))
Ну то не несіть брєд, в чому проблема?
Горлаю зрання• 04 октября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну то не несіть брєд, в чому проблема?
Ви не розумієте що це коментар на ваш чи що? То на майбутнє будете знати
Моя улюблена страшко• 04 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
У відповідь на мій коментар ви несете «брєд», зрозуміло тільки це, при чому не вперше несете «брєд», на майбутнє буду знати
Моя улюблена страшко• 04 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
В якому році?
Цього року, місяць назад
бибизяна
• 04 октября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
В каком году? В 2008?
Насправді, коментар частково доречний. Просто потрібно їхати не в сезон. Якщо родина летить, наприклад, у жовтні, то можна знайти тур тис за 60
Пез Году Неделя• 04 октября 2025
Ответ длябибизяна
Нет уже таких цен на нормальные отели. Не лекшери, а просто чистые с нормальным питанием. Турция очень подорожала
Оскорбляю всячески• 04 октября 2025
Помечтали...а теперь вспоминаем, средняя зп по стране 25 тыс, допустим двое работают+/- 40-50 тыс, или тут все богачи собрались
Впораюсь зі всим• 04 октября 2025
Оренда 15000
Авто 5000
Дитина 5000
Їжа 20000
Одяг 5000
Заначка 10000
60000 мінімум.
Авто 5000
Дитина 5000
Їжа 20000
Одяг 5000
Заначка 10000
60000 мінімум.