Люблю ВалЄру• 04 октября в 23:05
Подарунок на гендер паті
Порадьте, будь ласка, що подарувати 😌 Ніколи раніше не була, на яку суму доречно робити подарунок?)
Допоможіть знайти• 04 октября в 23:09
Подаруйте коврик фотофон для фотосесій до року, судячи за все мама трошки повернута на усіх цих навколоінстаграмовських трендах, буде доречним. Я про якісь такі штуки
Швидкоруч• 05 октября в 00:06
Ответ дляДопоможіть знайти
Коврик это шляпа после месяца так 4. Я купила и в итоге не могла уложить своего, чтоб сделать хоть одно фото. Они ещё и мнутся страшно.
Допоможіть знайти• 05 октября в 00:09
Ответ дляШвидкоруч
Так на гендер паті і не дарують нічого потрібного, це ж чисто свято прикалюх
Швидкоруч• 05 октября в 00:10
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну что-то символическое, думаю, дарят. Просто у меня негативный опыт есть с таким ’ковриком’