Прокачую сідниці• 05 октября 2025
Ох и нічка в Україні, хай подохне вся русня!!!
Божее, в них колись скінчаться резерви?
Perfect look• 05 октября 2025
Ответ дляМикса6
Это так, но только мало у кого хватает ума понять причинно-следственные связи.
Тут большинство таких «воительниц-кордонщиц 91», то чего теперь ныть
Сільський ансамбль• 05 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Неужели это никогда не закончится? Скоро 4 года…((
Пока за нами стоит и поддерживает Америка, Европа, бриты это не закончится, ну реально все на ней зарабатывают.
Роздратована шкіра• 05 октября 2025
Авторе, просто подивіться на поставлені реакції до Вашого посту і можна зробити висновок про контингент даної платформи.
«Хай подохне вся русня»
Половина кацапні та всіляких ждуніх🤯
Що тут на цьому форумі можна обговорювати?
«Хай подохне вся русня»
Половина кацапні та всіляких ждуніх🤯
Напланетянка• 05 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Я з Запоріжжя. Це було нон стоп (((
Тримайтесь🙏🙏🙏
Зараз бідне Запоріжжя… мало про вас пишуть… живуть там знайомі…
Запрошували до себе в Київ, але не так легко переїхати, у кожного свої обставини
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Після цих викриків русня дохне як мухи і сама в пакети лягає
То ж не зупиняємось, кричимо голосніше, єднаймося навколо потужного, щоб ніхто і нічого не заважало йому красти у армії і знищувати українців
Паєхалі
русня гній, гарєть у пеклі, здохніть, уряяяя.....
Ну от і все- 5000 русні лягло штабелями
Паєхалі
Ну от і все- 5000 русні лягло штабелями
Еще надо поскакать, без этого не сработает
Тану на сонці• 05 октября 2025
Ответ дляДама с собачкой
Бабурка вся без света, у знакомых в городе, район БШ только наверху, тоже света нет, на победе у знакомых тоже нет.
Ночью читала группы, писали, что в подстанцию прилёт
На Бородке дали уже, может всем до конца дня сделают
Инста_Богиня• 05 октября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
+1, как люди этого не понимают? К чему этот вопрос «когда закончится?»
Сиренькая• 05 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
точно! я у Вишневому прокидаюсь,як у Києві бахкає!(((
Я у Бучі((
Ms. Iphone• 05 октября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
«Хай подохне вся русня»
Половина кацапні та всіляких ждуніх🤯
«Хай подохне вся русня»
Половина кацапні та всіляких ждуніх🤯
Действительно, что вы тут делаете?
Роздратована шкіра• 05 октября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Действительно, что вы тут делаете?
Хто ви— українці на українському сайті?
Мандруйте на свої кацапсткі платформи, прославляйте хуйла, радійте новій ладі.
Дійсно, що ми, українці, тут робимо, серед кацапської наволочі?
Папобус• 05 октября 2025
Дівчатка, співчуваю всим. Нічка пекельна для багатьох. Але знов дивлюсь одні й ті самі на манежі флудять в усих темах одними фразами 3 роки. Алмінів це влаштовує. Ну що ж.
Роздратована шкіра• 05 октября 2025
Ответ дляПапобус
Тут кацапня та ждуніхи ще у нас запитують, що ми тут робимо.
Советчица перетворюється на якийсь парашинський ресурс.
Дюймовочка• 05 октября 2025
Ответ дляСмячиком
Не хамите. Речь о полномасштабной войне
Ну то ж вас не касалось. Моя хата з краю. Да?
Дюймовочка• 05 октября 2025
Ответ дляМикса6
И покричать люли люли, ворогам покажем дули!
Опля Картопля• 05 октября 2025
Так
Вже останні ракети запустили
Завтра будемо перемогу святкувати
Вже останні ракети запустили
Завтра будемо перемогу святкувати
Бабулька• 05 октября 2025
Ответ дляПапобус
Вам
.
Бабулька• 05 октября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ні не перетворюється.
Вона ним й була .
Прокачую сідниці
• 05 октября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Так
Вже останні ракети запустили
Завтра будемо перемогу святкувати
Вже останні ракети запустили
Завтра будемо перемогу святкувати
а Ваші слова Боженнькі у вуха🙏🏻
Смячиком• 05 октября 2025
Ответ дляДюймовочка
Да, не касалось, как и большинство украинцев.
Король дивана• 05 октября 2025
Ответ дляКоржик
З якого дива. Я в столиці сплю чудово
Ну це у Вас в столиці значить не так близько до влучань. У нас навіть двері відкривалися від вибухової хвилі , звук дуже голосний, спати не вийде навіть якщо сильно хочеться.
Ms. Iphone• 05 октября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Хто ви— українці на українському сайті?
Я украинка и меня все устраивает на этом сайте. Вас не устраивает - мандруйте на фиг, вас тут не держат.
Роздратована шкіра• 05 октября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Якщо така українка, яка чекає кацапів та капітуляції, то мандруйте в кацапстан, поближче до однодумців.
Чи така українка, предків якої завези з рашкостану в розкуркулені домівки українців ?
Тепер чекають асвабадітєлєй?
Ms. Iphone• 05 октября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Тепер чекають асвабадітєлєй?
Я никого не жду и указывать мне не надо что мне делать. Вам не нравится сайт - уходите, что вы мучаетесь тут?
Дама с собачкой• 05 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Дали час назад, как и писали, в 16:00
В очередной раз убедилась, нужно всё держать заряженное, у нас павербанки были заряженные, а фонарики с прошлого года не заряжали. Сегодня всё позаряжаю, воду опять наберу, пусть лучше стоит мешает, но будет запас