бифидобактерияЖоржик• 05 октября 2025

Що зі мною не так, економлю на собі

Замовив сьогодні мені чоловік телефон айфон новий . Вже пора змінювати , бо у мене робота онлайн і телефон просто виснажений . Я хочу змінити телефон , але шкода грошей на себе . Зараз сиджу і сумніваюсь , чи потрібен мені той новий телефон і так в усьому . Одяг , косметика і тд. Вже не знаю 🤷‍♀️ як це змінити . Кожну копійку рахую , відкладаю , але на себе не можу витрачати кошти . На дитину без проблем , а на себе шкода ((((
Добра, коли сита!• 05 октября 2025
А как понять где та грань: с одной стороны экономлю на себе(травмы психологические...), а с другой стороны, как выше описали - приоритеты(типа все это мишура, навязанная маркетингом, человеку на самом деле много не нужно..)..
Вот как определится?
автор бифидобактерияЖоржик • 05 октября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Подушка тільки ваша? Про неї ніхто не знає?
Ні. У нас сімейний бюджет , я відкладаю суму , яка потрібна нам на місяць і тд. Коштами розпоряджаюсь я , тільки для себе лишнього нічого не купую , тільки якщо прям потрібно .
Добра, коли сита!• 05 октября 2025
Вот конкретно сколько помад мне нужно, и вообще нужно ли, и каких люксовых или масмаркет. Что-то я какая-то неопределенная
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так може це і відповідь на ваше питання?
Плюс , думаю ви як мінімум думаєте ,нащо вам багато речей, якщо не дай Боже завтра треба буде взяти один чемодан і їхати у невідомість ?
В мене було таке перші роки війни. Зараз вже якось відійшло. Радую себе, купую по можливості новий одяг , бо і так радості мало в житті…
Можливо і у нас був період , як війна почалась 3 міс без роботи , все починали з нуля . Перший рік війни важко в фінансовому плані .
Весотехник• 05 октября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Не можу зрозуміти , коли я на себе забила . Раніше любила фарбуватись, гарно одягатися. Зараз наче пофіг на себе . Хоча хочеться змінити , але не можу . Почалось як народила дитину , ось вже 7 років точно .
У мене подібне, нещодавно купила 3 купальниках, др цього купалась у купальник для вагітних. Може телефон вам дійсно не треба, я міняю телефони як помруть, мені нові гаджети не дуже, стрес поки звикнути.
Життє Бентежне• 05 октября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
автор, я можу заробити 100 000 грн, а за кофту за 800 грн думала декілька днів чи купувати чи ні. це травма з дитинства
Мудробаба• 05 октября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ковід і війна вам добавила.
Але чому саме айфон?
А не щось бюджетніше?якщо вже так хочете зекономити?
Сонячний день• 05 октября 2025
Теж є таке і в мене. Але я не люблю купувати багато речей, дорогих речей, не захламлюю шафи. Що стосується роботи, то тут не шкодуючи. Якщо треба хороший телефон, то його треба! І це не обговорюється.
Полтавська галушка• 05 октября 2025
Так само …
Туфлі обираю ( лофери ) пʼятий рік - боса не ходжу , маю іншого типу взуття але лофери потрібні під деякі речі і ніяк
Але будинок купила - ремонт - то прірва / знов хз коли будуть таки ті туфлі куплені
короткопамятна• 05 октября 2025
І я купую вже як дуже треба. Але в основному купую речі на розпродажах. Бо я просто не розумію, чому одяг має стільки коштувати. А щось дороге, то ж довго його носити треба. Там пальто за 10 тисяч, наприклад массімотз нової колекції. А якщо мені розподобається.
Я некомфортно себе почуваю в дорогих речах. Може теж якась травма)
Щедрик• 06 октября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це депресія. Вам треба змінити опори
Щедрик• 06 октября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Тобто півсотні на телефон є, а рахуєте копійки?
А що тут такого незвичного?