Садова гойдалка• 06 октября 2025

Якби поставились до такої новини. Питання з форуму

Жінка писала, що її 16 річна донька (учениця 10 класу) призналась, що мала інтимний звʼязок зі своїм однокласником (також 16 років), але не вагінальний, а оральний. Вони одне одного опально задовольняли… якою було б ваша реакція у такій ситуації і щоб ви сказали?
100%• 06 октября 2025
ну не второй клас
по сути нормально
Рожайтретьего• 06 октября 2025
Я б сказала. Не лізьте до дітей в їх труси
Рожайтретьего• 06 октября 2025
А таких випадках я раджу мамам згадати свої 16 років
Стетоскопуло• 06 октября 2025
Сложный вопрос. Как мама 13летней девочки у меня ответ один, как вспоминаю себя в мои 16😂 ну как минимум это возраст согласия. Но мозг бы наверное ей хорошо прочистила, хотя… моя мама нашла мой дневник в 16 и прочитала. И никогда не обсуждала. А там было и похлеще. Хз…
Анонім Завгосп• 06 октября 2025
16 лет - возраст согласия. Мой сын тоже начал интим в 16 лет с одноклассницей. Оба выжили.)) Дочке 14 лет сейчас, вот это было бы рано.
Нормально отношусь. Хотя сама начала в 18.
Советничаю тут• 06 октября 2025
Нормально бы отнеслась.
Они взрослеют. Это было и будет всегда.

Абы дети детей не делали в таком юном возрасте.
Залетна Я тут• 06 октября 2025
не маю дітей, але сказала б те саме, що казала свого часу знайомій на 10 років мене младше - що заборонити займатися сексом я їм не можу, але вона має думати перш за все за себе. що лікуватися якщо що потім їй, робити аборт або народжувати також. я, звісно, підтримаю, але в основному це все буде на ній. ну і купувала б презервативи, щоб у неї були
Пліткарка• 06 октября 2025
Капець як почитаю тут подібні теми, аж фобія бере за своїх дітей ( я ж їх з зати не випущу), і як я виросла в нормальному середовищі?
Сяду на шию, дорого!• 06 октября 2025
Была я когда-то кл.рук в 10 классе, была молодая и зеленая, поэтому общались на любые темы. Секс был уже у многих. Что тут можно сделать?
Боневтікла• 06 октября 2025
в 10 классе моя одноклассница уже замуж вышла была, хотя девочка была ниже травы тише воды, не гулящая, скромная из порядочной семьи
Почемучечка• 06 октября 2025
Мені зараз 40, в мене інтимне життя почалось в 16. Зараз реально розумію, що це час, коли хочеться і можеться. А потім у мене все, ’упав’
Роздратована шкіра• 06 октября 2025
Ответ дляБоневтікла
И у нас такая была в параллельном классе. Ещё и родили потом с мамой практически одновременно, мама двоих нянчила
Почемучечка• 06 октября 2025
Ответ дляБоневтікла
У нас також така була. Вона ні з ким не розмовляла, все зубрила, гарно навчалась, тихо балакала. Не фарбувалась, одягалась як Катя Пушкарьова. За партою завжди рівно сиділа, руки так складала, як за радянських часів, так і піднімала руку, коли хотіла відповісти на питання. Взагалі сиділа не рухалась, тільки голову повернувши в сторону вчителя.
Потім ми дізнались, що вона одразу після випуску вийшла заміж, народила троє дітей.
Стала успішною супервумен і гарним мотиватором. Потім вона сама розповідала, якою була мовчазною і забитою
Просто звязда• 06 октября 2025
приходжу я така до мами і кажу: ’мама, я вчора смоктала член свого однокласника’
Автор, ви на приколі?
Домашня Зюзя• 06 октября 2025
Попросила бы не информировать меня о таком, и в очередной раз бы напомнила про контрацепцию
Ваша прЭлесть• 06 октября 2025
Я бы такое маме никогда не рассказала бы и старалась бы скрыть.