Снідаю авокадо• 06 октября в 19:03
Видели как сказал Аристович закончит войну?
мистерЛяпсус• 06 октября в 19:19
Ответ дляЇжак в панчохах
Чого ж, є повно чужих чоловіків і синів, котрим вже більше 25-ти і які вже пожили своє. От їх можна в утиль пускати і пускати.
В нас невелике місто, раніше хлопців привозили по одному, по двох. В часи Покровська стало по п´ять. Сьогодні список одинадцять!!!!!
Альфред Шнитке• 06 октября в 19:20
Ответ дляДаЗдраПерма
Так что он там сказал ?
З путіним молебен хоче.
Вклониться росіянам, віддасть 5 регіонів руським, Україна то відстале село
Залетна Я тут• 06 октября в 19:21
Ответ дляАльфред Шнитке
З путіним молебен хоче.
На жаль, наші так звані європейські і американські друзі також нас селом вважають, в кращому разі білою африкою.
Nathalie27• 06 октября в 19:21
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
З чого Ви взяли, що здача Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей зменшить кількість жертв?
Повітруля• 06 октября в 19:21
Ответ дляДаЗдраПерма
Так что он там сказал ?
Оно вам надо ? В психушке тоже пациенты много чего рассказывают. Вам интересно ? А жабы з болот тащат это сюда ,и вслед боты набегают.
Залетна Я тут• 06 октября в 19:21
Ответ дляNathalie27
З того що і ви взяли, що не зменшить.
Альфред Шнитке• 06 октября в 19:21
Ответ дляЗалетна Я тут
Ага
Бачили ми їх міць
Альфред Шнитке• 06 октября в 19:22
Ответ дляЗалетна Я тут
З того що і ви взяли, що не зменшить.
Вірите в кінець війни і чарівна паличку? Ви і в масштабну не вірили?мов, путін далі не піде і буде всі бумаги виконувати?
Залетна Я тут• 06 октября в 19:24
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну какая мы белая Африка или село с такой современной армией? Что за бред. Не было б войны, не крали жили б как у Христа за пазухой
МамОмужа• 06 октября в 19:24
За одного заканчивателя войны, сойдемся посредине, посмотреть в глаза население уже проголосовало в 2019 году. Достаточно.
Nathalie27• 06 октября в 19:24
Ответ дляЗалетна Я тут
З того що і ви взяли, що не зменшить.
Ну я хоч керуюсь тим фактом, що ніякі домовленості не задовольнять росіян
Nathalie27• 06 октября в 19:25
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
То поясніть нам, що конкретно Ви розумієте
Залетна Я тут• 06 октября в 19:25
Ответ дляNathalie27
А де ви взяли ці факти? З телевізора? Ви мабуть зовсім не розумієте того, що відбувається.
Залетна Я тут• 06 октября в 19:25
Ответ дляNathalie27
Удалено администрацией...
Nathalie27• 06 октября в 19:25
Ответ дляЗалетна Я тут
Що відбувається?
Альфред Шнитке• 06 октября в 19:26
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Яка,
ви напевно все розумієте?
Цікаво, ви за Аристовича б проголосували?
ви напевно все розумієте? Цікаво, ви за Аристовича б проголосували?
Nathalie27• 06 октября в 19:27
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Тобто, у Вас нема аргументів?!
Госпожа Белладонна• 06 октября в 19:29
Ответ дляНалогообложу
Цікаво чи знайдуться тупі шо за нього голосуватимуть
Думаю если кто от него мокрый становится да если пораздавать вместо гречки и шпротов ’паек арестовича’ с его голым фото в полный рост, то может и да. Но не факт
Вбигудях• 06 октября в 19:30
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Как вы не поймёте у Украины нет выбора - воевать или нет.
Никто мир ей не предлагает.
Ответ дляГоспожа Белладонна
Похерел он внешне, как впрочем все, кто на сторону кацапов переходит. Царёв как алкаш стал, был не красавец, а сейчас фуфайку олень, шапку ушанку и на курский вокзал, от бомжа не отличишь
Nathalie27• 06 октября в 19:38
Ответ дляLizavel
Автор,вы хотя бы его фамилию правильно написали для начала
Навіщо? Всі і так розуміють, про кого йде мова