Коту сьогодні діагностували хнн і призначали пожиттєво корм ренал. У нас лишилася запакована пачка royal canin satiety neutered balance 3.5 кг для кастрованих котів до 7 років. Його давати не можна більше, хоча кіт їв його 15 років. Тепер не знаю куди подіти його, гроші чималі. Можливо хтось має ренал на обмін чи цей захоче купити?
У кого є коти з хнн 2 ступеня? Який прогноз? Нам лікар ще пожиттєво пронефру виписав до корму ренал.
Лукава Кішка• 06 октября 2025
Ми живемо з хпн другого ступеня пятий рік. Теж знаходжуся в тій групі з фейсбуку. Тривалість життя улюбленця залежить від вашої праці. Коти дуже погано їдять Ренал, ми наприклад харчуємося пʼятий рік з шприцу, бо він не їсть його сам, а на звичайному кормі швидко наступає нирковий криз. Ми свого часу перебрали всі види реналу в Україні і навіть замовляли з Польщі. Підвищуються показники ниркові. Треба слідкувати за аналізами креатинин- сечовина- фосфор. Пронефра гарний препарат, але його приймають тільки якщо підвищений фосфор, а якщо понижений то не треба бо падають інші показники електроліти. Розсказувати можна дуже багато. Треба багато читати та питати, бо нормальних нефрологів в Україні мало. Лікувати по симптомах. Запори, рвоти, симптоматично. Нашому котику 18
Ушла и Пришла• 06 октября 2025
У нас в минулому році діагностували хнн. Зригував, лікар сказала, що то шерсть і купили пасту. Але не допомогло відмовився їсти, не ходив до туалету, не їв тільки воду пив. Дуже схуд. Знову до лікаря, аналізи. В декіл кох конскль увалися.. Підібрали лікування.
І вже на постійній основі спец.коррм.
Вже рік на спеціалізованому кормі пуріна ренал. Сухий + вологий (в пакетах,шматочками, паштет не подобається)
+ добавки, вітаміни (реналвет і хітофос).
На сьогодні слава Богу все добре, активний, їсть, гуляє.
І вже на постійній основі спец.коррм.
Булькаю• 06 октября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Здоров´я вашому котику!! П´ять років зі шприца, вам медаль можна давати....
Лукава Кішка• 06 октября 2025
Ответ дляБулькаю
Та ні, не треба мені медалей) достатньо бачити цей коханий мокрий ніс і все) він і сам їсть, але дуже мало і не те, що треба. А якщо їсть не по дієті, то ниркові показники летять в космос і ми потрапляємо на крапельниці. Тому я навчилася не доводити до них всім чим можна. Це здається так шо це важко. Насправді годування займає три хвилини три рази на день.
Лукава Кішка• 06 октября 2025
Автор, дивіться уважно щоб стул був щодня, бо при хпн це інтоксикація відразу. Дюфалак при найменших ознаках затримки. Ще почитайте про підшкірні інʼєкції які можна ставити самим розчином рінгера з додаванням витаміну В12, дуже допомагає впоратися із зневодненням