ПотеряласЯ Я...• 07 октября в 09:06

Хто вміє тлумачити сни? Поясніть мені мій будь ласка. Переживаю

Наснилося, що вкусила чорна змія. Спочатку начебто була якась маленька зелена і пірнула в оуалет і я її змила, а потім десь взялася ця чорна. Вкусила за ліву ногу і там лишилися 2 криваві виступи від укусу. Я Її не вбила, не памʼятаю що далі було.
Valentina shop2020• 07 октября в 09:09
Ждите неприятности,кто то покусает
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября в 09:20
Змея обман, предательство
Кучерявочка• 07 октября в 09:24
Це значить що ви зміюка і всіх обманюєте і кусаєте, але скоро вам воздасться
ПочтальЁнша• 07 октября в 09:31
Взагалі, це тлумачиться, як якийсь чужий поганий вчинок, плітки. Моїй дитині змія снилася перед хворобою.
автор ПотеряласЯ Я... • 07 октября в 09:35
Ответ дляКучерявочка
Сподіваюсь вам відзеркалиться побажання
Кучерявочка• 07 октября в 09:36
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сподіваюсь вам відзеркалиться побажання
Оооооо... яж говорю що змія....
Незламна• 07 октября в 09:47
Ответ дляКучерявочка
Оооооо... яж говорю що змія....
а вы кто?
Кучерявочка• 07 октября в 09:56
Ответ дляНезламна
а вы кто?
Горинич