Почемучечка• 07 октября 2025

Яку бритву ви прибали для свого сина?

Сину 14 років, вже зрізає щетину ножничками.
Щетина не всюди росте, але вже жорстка. Класичну бритву не хочу брати. Яку електробритву ви б порекомендували, але «не за всі гроші світу»?
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Ви колись щось інше пробували?
Для попробувати достатньо буде і б/у філіпса за 300-500грн
А змінити тупі леза після чужої пісі, скільки вартує?
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Кто все эти люди, покупающие предметы личной гигиены б/у? Зато ’не дешевый китай’ , фирменная же. Как будто вирус гепатита или не дай бог вич будут смотреть логотип на бритве...
А ще такі люди переконані, що бритвою голять лише бороду і вуса
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляДоставучая
Нет. Электробритва бреет намного хуже, как эта насадка после двух лет использования.
Так та фігня і є сіткова електро бртва тіль аля міні, що актуально жіба для яйок, для обличя краще велика сітка
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
А чому не роторна?
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
І як ви в ресторані їсте...адже що поварі що афіціанти руками торкаються геніталій а потім вам їсти готують і подають
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
А чому не роторна?
Ви різницю між роторною і сітковою знаєте?
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Там, де доводилося харчуватися мені персонал так не робить
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Авжеж
Огірок та Помідорчик• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ну после тем ’как отстирать трусы б/у из секонда’ видимо можно и бритвы б/у. Зато трусы вика сикрет, а бритва филипс.
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Як так?
В них відсутні геніталії? там роботи працюють?
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
І ресторани
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Авжеж
То чого про роторну писали/питали?
Той філіпс що всі радять то сіткова бритва
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не покупайте ничего б/у, если денег много.
Везде может быть трипер. Даже у продавца в маркете или на базаре.
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Як так?
Нехай мене вибачить автор!
Вас офіціанти саме так обслуговують?
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Нехай мене вибачить автор!
Вас офіціанти саме так обслуговують?
Як так?
АБВГДэшница• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Як так?
Гарного вам дня!
Зубная фея• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Гарного вам дня!
І що ви хотіли сказати нащо було починати
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Фірмову це виготовник Європа, штати?
Чи той самий китай з наліпкою?
Родина производства Филипс - Канада.
Если купить там, то точно не Китай.
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляДоставучая
Не та бритва...
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Сучасні бритви міняють катриджі, а не леза, ті які не з Єви
Огірок та Помідорчик• 07 октября 2025
Ответ дляОцененная
А если мало, то трипер не такая уж страшная болезнь .
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
А чому не роторна?
Нормальних ножів, крім на Амазоні, не знайдеш(
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Якщо немає настрою, чи криво поглянув, щє і плюють, а потім посміхаються.
Оцененная• 07 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Вони не ходять до вбиральні...
Пупс• 07 октября 2025
Такую взяли
Мастер Класс• 07 октября 2025
Я б все-таки порекомендував би придивитися до звичайного Т станка. Є гарна модель, достатньо мягка (не жорстка), добре голить, важко нею порізатися. Станок коштує, напевно більше 1000. Але в подальшому леза дуже дешеві (класичні маталеві в 0.5мм товщини, 5 штук в пачці, навіть у Єві бачив фірми Big). На відміну від катриджів на 3-5 лез. Просте використання, достатньо трохи води та піни (або навіть мила). Результат гоління гарний, краще чим електробритвою. Краще за Т станок хіба що ’опаска’. Та це вже інша історія
Усміхайлик• 07 октября 2025
Займаюся товарами для гоління, тож в мого сина є і Оnе Blade, і класичний станок Gillette. Він однаково користується і тим і тим. Але якщо треба якісно поголитися, то більше подобається класика. Для інших місць Оnе Blade і його ж коли треба швиденько на обличчі. Якщо обирати щось одне то він обре саме класичний станок.
Для бороди-вусів Оnе Blade тример топчик (це вже по чоловіку дивлюся)