Мандолина Бу• 07 октября в 14:06

Вы думали, насколько глупая школьная система?

Каждый ребенок, несмотря на свои способности, а они у каждого разные, что не делает детей, неспособных к усвоению теории, тупыми, должен знать все предметы на 12. Не учитывается, что кто-то гуманитарий, а кто-то - математик. Нет индивидуального подхода, но если ребенок не справляется - индивидуальное давление он получает
Їжак в панчохах• 07 октября в 15:46
Ответ дляЯ Головна
Або більша частина класу просто не хоче нічого робити. Зараз це проблема багатьох дітей.
Если большая часть не усваивает материал, то всегда дело в учителе
Я Головна• 07 октября в 15:50
Ответ дляЇжак в панчохах
Ні.
Їжак в панчохах• 07 октября в 15:50
Ответ дляЯ Головна
Ні.
Аргументы будут?))
Я Головна• 07 октября в 15:52
Ответ дляЇжак в панчохах
Аргументы будут?))
Ви бачили сучасних дітей? Так, щоб цілий клас. В класі слухають вчителів 5 дітей з 30. Всі інші в телефонах, причому потайки.
Хвігура мічти• 07 октября в 15:54
Ответ дляМандолина Бу
Хорошо, на 7-12. Но и это не всегда возможно вытянуть, если не дается предмет никак
На 7 можна знати будь який предмет.
Їжак в панчохах• 07 октября в 15:54
Ответ дляЯ Головна
Задача учителя привлечь внимание и заинтересовать детей.
Если его большая часть не слушает, то это проблема в учителе
Їжак в панчохах• 07 октября в 15:55
Ответ дляХвігура мічти
На 7 можна знати будь який предмет.
Очень от учебного заведения зависит
tereska• 07 октября в 15:56
Шкільна освіта - це база. Дітям показують, як можна світ сприймати через ту ж фізику, хімію чи геометрію. А учень вже визначається та проявляє свої таланти.
Задача батьків - виховувати та навчити вчитися, задача вчителів - викласти цікаво матеріал, щоб діти його засвоїли, провести зріз знань.
Одна із задач класного керівника - обʼєднати дітей у дружній колектив, щоб атмосфера в класі була позитивною та дружньою.
Деякі мої колеги, на мою думку, лише навчилися писати, рахувати і то не всі вміють, засвоювати матеріал та правильно зрозуміти, проконтролювати строки та якість, висловити свою думку коректно - це взагалі піпєць, це я кажу як за жінок так в за чоловіків((
Козачка• 07 октября в 15:57
Ответ дляПеченюшка
Ну не дается никак - получите 6 и оть№№тесь от ребенка. Или вам надо 7, потому что это 4- и это лучше чем 3+ ...и у вас ломка от 3... ?
Не поставлять 6.
Будуть шукати, до чого причепитись. Треба сидіти тихо, не відволікатись.
Наприклад, сину поставили 1, 2 за уроки з англійської мови. Хоча в темі він орієнтується.
Тільки відволікся, його запитали. Звісно, саме на те питання відповіді не дав —1. Хоча інше вже не питали.
Правило не розповів —2, хоча на практиці знає тему.
Це я сама дізналась від вчителя. Спокійно з нею говорила, без звинувачень. Мені було важливо зʼясувати ситуацію.

До того англійська мова була одним з найулюбленішим предметів сина, поки не перейшов цей клас.
Хвігура мічти• 07 октября в 15:58
Ответ дляЇжак в панчохах
Очень от учебного заведения зависит
я якому сенсі? стіни якось впливають на засвоєння матеріалу?
Їжак в панчохах• 07 октября в 16:00
Ответ дляХвігура мічти
Да, в разных школах по-разному оценивают те же самые знания
Хвігура мічти• 07 октября в 16:02
Ответ дляЇжак в панчохах
Так не від школи, а від вчителя певно?
Їжак в панчохах• 07 октября в 16:03
Ответ дляХвігура мічти
Так не від школи, а від вчителя певно?
От школы тоже, и от размера населенного пункта
Хвігура мічти• 07 октября в 16:05
Ответ дляЇжак в панчохах
Я вчилася в 4 абсолютно різних школах: 3 денних (дві в спальному районі, одна в центрі Києва) + одна вечірня на Шулявке. Щось ніде проблем не було отримати оцінку рівня ’добре’ (7-8-9). Відмінно (більше 10 то да складніше), але добре настільки легко...
Їжак в панчохах• 07 октября в 16:08
Ответ дляХвігура мічти
И что?
У меня была 7 по физике, я сдала дно на 186 баллов
У моей знакомой, которая сдала в средней школе было 160 с чем-то и 10 по физике
у моей знакомой из сельской местности было 11 и она не прошла мин порог в 125 баллов
Оценки это довольно субъективная история
Хвігура мічти• 07 октября в 16:10
Ответ дляЇжак в панчохах
И что?
І? До чого тут це? Мова ж була про те, що типу отримати 7 не завжди можливо і що то типу залежить в школи. Я і відповіла що з моїм досвідом різних шкіл (абсолютно) в мене ніде не було проблем отримати 7
ротцвеники• 07 октября в 16:22
У могу сравнить методику преподавания в нашей школе и за границей в средних и старших классах. Преподают абсолютно по разному. Ну например история: наша бубнит что-то, никому не интересно. Потом дома почитать параграф , но никто не читает конечно. За границей - основное напечатанное раздается. Короткими строчками , кто хочет читает больше. На уроке учитель рассказывает, акцентируя на то, что напечатано ( основные факты). Математика - так сложно не учат , но то что учат должно отскакивать от зубов и детей можно ночью разбудить и они знают как расчищать количество плитки для бассейна.
Їжак в панчохах• 07 октября в 16:28
Ответ дляХвігура мічти
Огромная.
Это не везде сделать просто
С примера выше, где-то вам поставят 7 за пару помещений урока, а где-то надо будет неплохо так вложиться по времени и силам
Нічний дожор• 07 октября в 16:49
Ответ дляСанта Барбара
Ну ваші зміни це шило на мило. Света хоче фізику і не хочу економіку. А Маша хоче економіку і не хоче фізику
Якщо і міняти якусь суть, то явно не в такому вигляді, як ви пропонуєте. А щось типу наступного
Можна обирати, які предмети відвідувати в кожному навчальному році. Під кожен предмет будуть виділені вчителі і бали. Не можна ходити в школу лише для 1 математики. Треба по балам назбирати предметів ну штук 7 для 1 класу, наприклад. А також, предмети будуть ділитися по складності.
Оце суттєві зміни. А не конкретно всім ваші пріорітети обирати
Ше питания про кожен навчальний рік.
Не можна не вчити хімію в 7,8 класах і почати в 9.
Хвігура мічти• 07 октября в 16:50
Ответ дляЇжак в панчохах
Огромная.
Это не везде сделать просто
І що? Я навчалася в 4 геть різних різних школах і скрізь було без проблем отримати мінімальну 7. Тут же вище писали що то складно іне завжди можливо, типу від школи залежить. Не залежить! отримати мінімальну оцінку добре можна будь де. Вище там вже можливі нюанси
Нічний дожор• 07 октября в 16:55
Ответ дляЇжак в панчохах
Не завжди
У доньки в класі є 5 хлопців які зривають більшість уроків. І не дають вчитись іншим.
Вже кілька вчителів кидали їх клас, не витримуючи.
При цьому кричати на них не можна, виставити з класу теж, сварити теж. Батьки одразу в захист, ’мій не може’. Запрошувати сидіти на уроках батьків ’у нас робота’. Винести зі школи не можуть бо по прописці.
Психолог і моц педагог не допомогли. Служби теж - діти матеріально нормально забезпечені, батьки не маргінали. Все. Чуть що ’виховувати в школі повинна школа’ в як? Якщо у вчителя руки зв´язані?
Нічний дожор• 07 октября в 17:08
Ответ дляХвігура мічти
Так не від школи, а від вчителя певно?
Від багатьох факторів.

Приклад:
Син вчився в звичайній школі, відмінник, олімпіадник, одні 12, особливо з математики.
Перейшов в іншу школу мати клас - перший рік за семестр 5-8 з усіх предметів.
А племінниця з сільської школи де була відмінницею, у першій школі сина отримувала 4-6.
Санта Барбара• 07 октября в 17:14
Ответ дляЇжак в панчохах
А вы предлагаете не особо что-то менять)
Какая разница, если все равно будет обилие мусорных предметов в ущерб основным?
ви щось не дуже уловили смисл, що я пропоную. А саме - обирати предмети. Вибирайте основні і не буде ущерба
Але в моїй пропозиції хоч якась різниця в системі навчання. у вас же тусування предметів на субєктивний вибір
Санта Барбара• 07 октября в 17:16
Ответ дляНічний дожор
Ше питания про кожен навчальний рік.
ну так. Я ж описала без деталей свою ідею. як приклад. бо конкретно моє бачення ніхто не питав
Мені цікаво інші бачення почути
Нічний дожор• 07 октября в 17:43
Ответ дляСанта Барбара
Мені цікаво інші бачення почути
Більшість бачить конкретно під свою дитину. Широке бачення всіх аспектів це або зтикались в житті, або педагоги.
Светка-пипетка• 07 октября в 18:20
Ответ дляЇжак в панчохах
это проблема родителей , вы странная?
кто потом носится по репетиторам и уроки
Їжак в панчохах• 07 октября в 18:30
Ответ дляСветка-пипетка
это проблема родителей , вы странная?
Почему репетитор может объяснить, а учитель нет?
Їжак в панчохах• 07 октября в 18:31
Ответ дляСанта Барбара
Нет, это так не работает. Основные предметы просто должны быть, выбирать модно всякую мишуру, от которой лучше бы вообще избавиться
кнопкодав• 07 октября в 18:32
Ответ дляКуда_бежать
Де хоч слово про ’должен’ знати на 12?
Це батьки так хочуть.
Моя мама не може змиритимь, що я не сварю синів за оцінки. Вона не могла пережить, як в мене 9 в свій час було десь, казала треба щоб 11, 12. Хоча навіть не вникала і не знала як ті оцінки вставляються і за що отримала.
Так тепер дімтає мене, що я маю наказувать, кричать за оцінки. Що я за мати така байдужа
Санта Барбара• 07 октября в 20:36
Ответ дляНічний дожор
та да
сподівалась таки знайти цікаву ідею не з варіанту більшості