sonze2612• 07 октября 2025

Як продати квартиру в новобудівлі

Отримала ключі та хочу продати квартиру але я за кордоном . 1к Квартира в Крюківщині ( київська обл ) . Може в кого є гарний досвід з рієлтором ?
So_so• 07 октября 2025
Меньше 3 лет владеете? Налоги (
Звёздонька• 07 октября 2025
Вам навіть якщо через рієлторів продавати, то як мінімум довіреність потрібна. У вас вже право власності чи ще інвестиція? Можна ще через забудовника спробувати. У нас так знайомий купує, приїжджає до забудовника і питає, хто з інвесторів продає, та купує напряму від власника без комісії.
YanaVkiev• 07 октября 2025
За допомогою відділу продажу
автор sonze2612 • 07 октября 2025
Ответ дляЗвёздонька
Є довіреність на батька
автор sonze2612 • 07 октября 2025
Ответ дляЗвёздонька
Право власності
автор sonze2612 • 07 октября 2025
Ответ дляYanaVkiev
За допомогою відділу продажу
Питали , вони проти
YanaVkiev• 07 октября 2025
Ответ дляsonze2612
Питали , вони проти
Дивно. Бо у нас з задоволенням займаються й орендою й продажем. Хіба що, якщо ви в росіі, то тоді ні
SantaMonika• 07 октября 2025
Так а что мешает продаже
Ну да, налог оплатите дополнительно 10%. Иногда покупатели берут половину на себя, если нужна квартира
Выставляйте на сайтах, брокеры тоже продают
Anadeya• 07 октября 2025
Ответ дляsonze2612
Право власності
Навіщо Ви оформлювати право власності? Треба було по переуступці через відділ продажу продавати. Вони б за свою комісію і покупця знайшли, і все б зробили, Вам треба було б тільки приїхати підпис поставити (довіреність на батька теж проканала б, але попередньо треба було узгодити з ВП)
Elisava• 07 октября 2025
Батько може квартиру показувати? То пишить об´яву на олх і чекайте. Ріелтори всі там рибу ловлять, у них покупців готових немає, чекають так само як і продавці, хто за обявою подзвонить.
Anadeya• 07 октября 2025
Ответ дляsonze2612
Питали , вони проти
Проти чого? У их офіційно заборонена переуступка?
SantaMonika• 07 октября 2025
Ответ дляAnadeya
Не все застройщики разрешают переуступку сейчас
Это нужно уточнять
Хотя, Крюковщина не Киев, потому попроще, должна была быть переуступка
Но и цена от этого могла быть меньше
Но а так / налог
автор sonze2612 • 07 октября 2025
Ответ дляAnadeya
Думала що це задешево так продавати ..
Anadeya• 07 октября 2025
Ответ дляsonze2612
Думала що це задешево так продавати ..
Був досвід продажу по переуступці - швидко, по ринковій ціні і без геморою. Але зараз, на жаль, Ви все одно вже нічого не зміните.
автор sonze2612 • 07 октября 2025
Ответ дляAnadeya
Чому я тільки раніше не спиталась … 😳на днях батько забрав ключі