Каяспер• 07 октября в 16:33

Заміна лічильника, як вам таке?

Подали значить заяву на заміну лічильника день ніч. Все наче прийняли , при цьому перевіривши дані мого лічильника, повідомили що його потрібно перепрошити ,бо він якраз підходить.
Через пару тижнів, приїхав майстер привіз лічильник, поставив новий( наш забрав) і сказав:
-Видали вам новий, бо то помилка він не перепрошивається.
Як він вийшов з будинку, я звернула увагу що лічильник рахує тільки день, ніч не рахує. Сам майстер,смішно, це не повірив!
Повідомляю на гарячу лінію, відповідають - замінимо! Приїздить той самий майстер. З новим лічильником, ставить і сміється! Новий теж не рахує! Я запитую що робити?
- Дзвоніть на гарячу лінію.
Я знову телефоную, і мені відповідають:
- Ваш будинок, знаходиться за межами нашого обслуговування,вам треба купляти лічильник і ми його візьмемо собі на баланс, тоді поставимо.
Як вам відповідь? При цьому мій забрали ,який спочатку підтвердили підходив для день ніч. Ми його ставили перед війною, але тоді не додумались про нічний тариф.
Наразі маю вже пів року лічильник який рахує тільки ніч, ніхто нічого не робить.
Ваші думки?
м. Житомир
Джавеліна• 07 октября в 16:34
Лох не мамонт....
Щастя-здоровля• 07 октября в 16:37
Ясно продолжают отжигать...(тема про отключение света и штраф почти 6 тыщ была на днях) Когда уже Ахметова возьмут за гузку?
Ну ниче се• 07 октября в 16:38
Окрім заміни лічильника треба підписати договір з ясно на перехід на новий тариф. Ви підписували договір?
Тримаю свічку• 07 октября в 16:39
Ответ дляЩастя-здоровля
Ни-ког-да.
Щастя-здоровля• 07 октября в 16:39
Ответ дляТримаю свічку
Ни-ког-да.
Похоже вы правы. Оно не тонет
автор Каяспер • 07 октября в 16:39
Ответ дляНу ниче се
Я писала те що сказали писати в ТЕЦ, все йшло по їх вказаному на сайті плану
Аленький носочек• 07 октября в 16:40
Як рахує тільки ніч то то круто
Нафіг вам день
Аленький носочек• 07 октября в 16:43
Ответ дляНу ниче се
МИ нічого не підписували, просто якт прийому передачі і показники на старому і новому приладі

Тут автор якусь бредятіну розказує
Нехай дзвонить на гарячу урядову лінію як то правда і має документи що була замовлена така послуга (як то онлайн то на сайті є)
Бутербродница• 07 октября в 16:43
А як він вдень може рахувати ніч?
Мама Карло• 07 октября в 16:46
Ну так и платите только ночь
Тоже мне, проблема
175см55кг19лет (она)• 07 октября в 17:01
А знаете как у нас ?
У нас новострой . У всех 350 жильцов стоят одинаковые счетчики . Они по одному тарифу считают.
Но на самом деле на весь дом стоит двухтарифный счетчик . И эта разница перекрывает уборку подъездов , ландшафт и освещение в подъезде и на улице .
Об этом почти никто не знает . Но жильцы которые упорно хотели двухтарифный - поменяли таки на двухтарифный и считаем по другому .
автор Каяспер • 07 октября в 17:02
Ответ дляБутербродница
А як він вдень може рахувати ніч?
Це і мене цікавить ,а їх ні
автор Каяспер • 07 октября в 17:03
Ответ дляАленький носочек

Тут автор якусь бредятіну розказує
Ото я сиджу в думаю яку бредятину написать, щоб вам почитати на вечір!
автор Каяспер • 07 октября в 17:04
Ответ дляМама Карло
Ну так и платите только ночь
Тоже мне, проблема
Так , людина яка приходить знімати показники, постійно мені говорить що треба замінити лічильник, бо вам зроблять перерахунок за весь період і ще й штраф дадуть.
автор Каяспер • 07 октября в 17:05
Ответ дляАленький носочек
Як рахує тільки ніч то то круто
Нафіг вам день
То круто, доки контролер не знімає дані, тоді він каже що нам світить штраф
Аленький носочек• 07 октября в 17:05
Ответ для175см55кг19лет (она)
А знаете как у нас ?
Самі придумали?
Нічого воно перекрити неможе, бо для будинку/осбб діє КОМЕРЦІЙНИЙ тариф, який майже в двічі вищий
Щоб таке мутти то треба ліцензію на продаж електроенергії...і то не факт що получиться така схема
Мама Карло• 07 октября в 17:05
Ответ дляКаяспер
От гады !
Аленький носочек• 07 октября в 17:07
Ответ дляКаяспер
Несправність приладу то не ваш клопіт, скажите що в день світлом не користуєтися
Хоча ви якусь таку ахінею несете...ну ок повірим
175см55кг19лет (она)• 07 октября в 17:17
Ответ дляАленький носочек
Самі придумали?
Осбб це не є прибуткова організація . Тому тариф як для населення .
автор Каяспер • 07 октября в 17:18
Ответ дляАленький носочек
Смішно, мені більше робити нема що, в чому ахінея? В наших державних структурах?
Аленький носочек• 07 октября в 17:28
Ответ для175см55кг19лет (она)

Ключове слово ОРГАНІЗАЦІЯ
Пільговий тариф для фіз осіб!!! А не організацій
Аленький носочек• 07 октября в 17:32
Ответ дляКаяспер
МИ робили заявку на сайті, десь 900 чи 1200 лічильник, вроді 800 заміна, програмування безкоштовне
Там є і окрема послуга перепрограмування колись то було щось 450грн

А ви тут таке виписуєте...прям детектив
Дзвінок на рарячу лінію і скоро вони на колінах прибіжать як то все правда
автор Каяспер • 07 октября в 17:34
Ответ дляАленький носочек

А ви тут таке виписуєте...прям детектив
Ото якби та гаряча лінія щось вирішила то б і не писала я сюди
Аленький носочек• 07 октября в 18:05
Ответ дляКаяспер
НЕ в ДОВІДКОВУ а гарячу лінію дзвоніть і там на раз два таке рішають
https://www.google.com/search?q=%D0%B3%D0%B0%D1%80...

Бутербродница• 07 октября в 19:24
Ответ дляКаяспер
Це і мене цікавить ,а їх ні
Тю.... Як він вам в день може рахувати нічний тариф? Нічний рахунок рахується після 23.00.Ви ж пишете що вдень звернули на це увагу, що не рахує ніч чі як?
Оксана Р• 07 октября в 19:47
автор,пришлите фото счетчика.Может он двухтарифный...