Коли "мочили" підрозділ Юрий Касьянов майже всі мовчали, або підгавкували. Коли прийдуть за вами чи вашим підрозділом, згадайте про це.
Касьянова стараються розідрати на шмаття не за помилки і недоліки. І ви це знаєте.
Юрій вивів на загал системні проблеми, некомпетентність та шалену корупцію в бойовій робототехніці.
Неефективний підрозділ... Прикольний розрахунок атакуючих на підрозділ: Касьянов тільки спробує фактажем підтвердити ефективність на загал і сходу отримає кримінальну за розголошення військової таємниці. Я впевнений що по багатьом їх бойовим роботам діє секретка. І ви це знаєте.
Я Юрія особисто знаю з зими 15го. З Дебальцево. Це крутий спеціаліст і в нього завжди була крута і ефективна команда.
Так, він колючий і злий. Інколи зарозумілій. З ним не просто.
Але це професіонал і ефективний професіонал. І підготував гарний підрозділ. Мені б хоча б частину тих хлопців, які в цьому підрозділі.
Державна прикордонна служба України ніколи не пізно ще раз переглянути питання. Збережіть підрозділ. Ці люди ефективні разом.
Konstyantyn Melnyk
Результат:
вже голосів:
9 (64.29%)
Підтримую Касьянова
5 (35.71%)
Не підтримую Касьянова
Зеленський: Якщо РФ погрожує Києву блекаутом, то хай Кремль готується до блекауту в Москві.
’І на жаль, немає достойної, сильної реакції світу на все те, що відбувається. На постійне збільшення масштабу й наглості ударів. Саме тому Путін це робить: він просто сміється із Заходу, із того мовчання та відсутності сильних дій у відповідь. Росія відкинула всі пропозиції зупинити війну чи хоча б зупинити удари. Росія відверто намагається знищити нашу цивільну інфраструктуру і саме зараз, перед зимою – газову інфраструктуру, генерацію та передачу електрики. Нуль реальної реакції світу. Ми будемо боротись, щоб світ усе ж таки не мовчав і щоб Росія відчула відповіді’.
І тут же знищує єдиний підрозділ який кошмарив Москву.
Де логіка?
Marinamariana• 07 октября в 18:16
Трамп сегодня на день рождения Путина пообещал что даст Украине томагавки, будем лупить по Москве . Прям по Кремлю и Мавзолею где Сатана лежит
Екатерина27• 07 октября в 18:28
Ответ дляMarinamariana
Ржу
Усі в захваті від мудрості й далекоглядності нашого Зеленського.
Ну що ,таваріщі,_,червоний день календаря,💥 День народження (Владимира Владимировича),може тому ,щоб феєрверком не привітав Касьянов вождя,(бо тільки він посміє це зробити),заварили цю кашу з підрозділом’ГУР’,щоб врятувати іменинника?
Це на шкоду держави. Так само як і звільнення генералів, чи утримання їх в Сізо. Так само як суди над Червінським чи санкції на Порошенка, котрі обмежують йому допому армії. Про мародерство мовчу. Я не знаю, як назвати ті почуття, котрі викликає ця ситуація. Отримали отвєтку за те що стріляли по Кремлю.Агенти Путіна знають що роблять.
Треба і виробництво, і підрозділ зберегти.
Бо ми давно в Прірві. По всіх фронтах. А злочинна дурна і корумпована влада лише шкодить, далі і далі...
Ответ дляlilul990
Якшо касьянов завтра по якимсь своїм соображеніям бросить на якусь АЕС в росії дрона - хто буде за те відповідати?
Його самодіяльність може вийти боком
Без Касьянова цього вже не буде.
Україна продовжує завдавати смертельної шкоди енергетичній інфраструктурі Росії, і темпи прискорюються. Узгоджені атаки українських безпілотників на нафтопереробні заводи та інші частини російської системи розподілу палива розпочалися в серпні, і кількість ударів зростає з двох-трьох на тиждень до чотирьох-п´яти. Незабаром вони будуть щоденними. За останній тиждень Україна серйозно пошкодила великий термінал експорту нафти в Новоросійську на Чорному морі, нафтопереробний комплекс у Башкортостані (понад 1300 км від України) та насосну станцію в Чувашії, за 1000 км. Великий нафтопереробний завод у Ярославлі був уражений 1 жовтня, але росіяни стверджують, що це було «технічним», а не спричинено атакою безпілотника.
Як думаєте, в чому більший дефіцит у Збройних Сил: бойової робототехніки чи висококваліфікованих бойових підрозділів?
Ви знаєте відповідь.
Підготовлених груп не вистачає.
Ви знаєте відповідь.
Підготовлених груп не вистачає.