Реверанс• 06 октября в 21:52

Як Єрмак з Зеленським позбавляють нас захисту. З мовчазної згоди суспільства

Зелену голоту цікавить тільки бабло.
Кращий захист,напад на крупні цілі противника.Саме цей підрозділ показував найкращі результати перенісши війну на територію росіян.Були знищені виробницва зброї в росії,літаки та вертольоти і інші важливі цілі.
Результат:
вже голосів: 36
30 (83.33%) Влада допомагає росії
6 (16.67%) Все нормально
автор Реверанс • 06 октября в 21:55
Держприкордонслужба заявила, що розганяють наш підрозділ, тому що ми неефективні. Що немає підтверджених уражень цілей. Це повна брехня. Є звіти про виконану роботу. Рукописи не горять.
Наприклад, 11 березня цього року було здійснено масований наліт на Москву Силами оборони України. Ми не брали участі. Летіло близько 400 інших хороших безпілотників, але жоден з них, на жаль, не досяг Москви зі зрозумілих причин – там найпотужніша ППО в світі.
400 дронів за ціною, скажімо, по 50 тис доларів (середня, занижена) – це 20 млн доларів.
14 березня 2025 року наш підрозділ працював над Москвою. Цілі були військові, законні, в самому центрі російської столиці. Пам´ятаю той день – була злива, сильна гроза, у нас було коротке вікно для запуску, літаки летіли слідом за грозовим фронтом, ми промокли. Дуже складні умови. Майже нереальні...
Запустили 24 літаки, з яких 9 долетіли до Московської області, 3 майже до цілі. Залишки ворожих зенітних ракет валялися по Москві, закривалися аеропорти, піднімалися вертольоти ППО.
Оцінка збитків противника – понад 14 млн доларів. Витрати на акцію:
24 наших дрони за ціною 6 тис доларів (у нас найдешевші дрони) – 144 тис доларів
Головне не кількість запущених дронів, а ефективність. Наші дрони одні з най«розумніших» серед далекобійних, здатні подолати навіть московську ППО. І найдешевші. А вони звинувачують нас у зароблянні грошей на війні. Це абсурд.
Касьянов
lilul990• 06 октября в 21:57
Я помиляюсь чи ви критикували ці удари і вважали їх неефективними?
автор Реверанс • 06 октября в 22:00
Ответ дляlilul990
Покажіть де Ви таке в мене прочитали?
Касьянов був ефективним з 2014.
Вони довго працювали в складі ГУР.
Тепер Єрмак дарує небо росіянам.
lilul990• 06 октября в 22:01
Ответ дляРеверанс
Покажіть де Ви таке в мене прочитали?
Касьянов був ефективним з 2014.
Вони довго працювали в складі ГУР.
Тепер Єрмак дарує небо росіянам.
Та ви постійно шось критикуєте, все вам не так
Perfect look• 06 октября в 22:01
Ответ дляРеверанс
Покажіть де Ви таке в мене прочитали?
Касьянов був ефективним з 2014.
Вони довго працювали в складі ГУР.
Тепер Єрмак дарує небо росіянам.
Украину сдали пуйлу ещё в Омане в 21 году, странно что кто-то ещё этого не понял
UntoldStory• 06 октября в 22:02
Вы посмели открыть рот на великого Зеленского… не благодарная! За его щечки нужно жизнь отдавать, а вы чепуху пишите
автор Реверанс • 06 октября в 22:03
Ответ дляlilul990
Дякуємо дружно пану Єрмаку.За щиру любов до росіян.Підрозділ Касьянова розгромив російський оборонний завод Кремній-Ел для прикладу.
lilul990• 06 октября в 22:04
Ответ дляРеверанс
Тепер ви мене спамити будете?
автор Реверанс • 06 октября в 22:04
Ответ дляUntoldStory
Та да.
З Вами важко не погодитись.
автор Реверанс • 06 октября в 22:05
Ответ дляlilul990
Тепер ви мене спамити будете?
Думала,що хоч загуглите, що то.
Прийняла за розумну.
Вибачте.
lilul990• 06 октября в 22:05
Ответ дляРеверанс
Думала,що хоч загуглите, що то.
Прийняла за розумну.
Вибачте.
Ой, начинається
lilul990• 06 октября в 22:09
Усе шо відбувається в інформаційному полі це політична гра з переставлянням фігур.

Якшо хтось причетний до серйозного підрозділу вийшов із гучною заявою на серйозній платформі, значить він заручився чиєюсь підтримкою

Заради дезінформації, маніпулювання громадською думкою і теде і тепе
автор Реверанс • 06 октября в 22:10
Офіційно зафіксовані втрати ворога - $ 479 858 72.
Неофіційно значно більше.
У Москві та Підмосков´ї лунали вибухи
https://www.pravda.com.ua/news/2025/03/14/7502823/...

Раніше повідомлялося, що в ніч на 14 березня безпілотники завдали удару по Туапсинському нафтопереробному заводу в Красонодарському краї РФ.
11 березня російські чиновники заявили, що столицю РФ Москву атакували десятки безпілотників і що нібито 74 дрони вдалося збити; у місті не працювали аеропорти, були пошкодження і нібито загиблий.
Робота підрозділу,який Єрмак визнав неефективним.
Oksania_mama• 06 октября в 22:10
Ответ дляРеверанс
Покажіть де Ви таке в мене прочитали?
Касьянов був ефективним з 2014.
Вони довго працювали в складі ГУР.
Тепер Єрмак дарує небо росіянам.
Касьянов працював в складі ГУР? ПХАХАХА
wind-d470• 06 октября в 22:12
Так Касьянов же за Зелю топил. Товарищ Сталин,произошла чудовищная ошибка?
автор Реверанс • 06 октября в 22:12
Ответ дляOksania_mama
Касьянов працював в складі ГУР? ПХАХАХА
Неофіційно там багато добровольців залучено.
Oksania_mama• 06 октября в 22:13
Ответ дляРеверанс
Ви хотіли сказати ’примазуючихся’?
lilul990• 06 октября в 22:14
Касьянову перекрили потік грошей на супер пупер операції і він рішив шо не для ролі звичайного дронщика його мама народжувала?
чаревна• 06 октября в 22:14
Даже Модяр в это ввязываться не стал. Эта бригада не Касьянова чвк!
Бессмертный пони• 06 октября в 22:45
Ответ дляUntoldStory
автор Реверанс • 06 октября в 22:48
Ответ дляwind-d470
Це до чого?
Хай би й далі Касьянов кошмарив росіян,нам би менше від них прилетіло.
Дії Зеленського-Єрмака абсурдні.
автор Реверанс • 06 октября в 22:53
Ответ дляOksania_mama
Ви хотіли сказати ’примазуючихся’?
Точно.Всі добровольці,які нас з 2014 року захищають називаються саме так.
Касьянов працював по ворогу з 2014 року.
Ось приклад по ГУР.
Багато надзвийно ефективних виходів на росію,чудові результати.
Дякую від ГУР.Замість нагород.
автор Реверанс • 06 октября в 22:55
Ответ дляlilul990
Звідки така інфа?
Половина,що працює включаючи машини й дрони це за волонтерські.
Дрони Касьянова найдешевші.
Перш ніж вступати в дискусію,хоч трохи поцікавтеся.
автор Реверанс • 06 октября в 22:56
Ответ длячаревна
Ви напишете вибачення чи підтвердите де я там в ЗСУ грошей накрала?
З учора жду.
lilul990• 06 октября в 23:00
Ответ дляРеверанс
Звідки така інфа?
Дрони Касьянова найдешевші.
Тобто по факту він якоюсь самодіяльністю там займається?
автор Реверанс • 06 октября в 23:08
Касьянов на війні з весни 2014 року. З літа 2014 їх дрони на війні. Самі конструюють і виробляють. Початок повномаштабки воювали у складі ГУР. Виготовляли свої дрони, робили це за власні гроші, за волонтерські і так воювали цілий рік – на своїх особистих автомобілях, виготовленими за власний рахунок дронами.Восени 2023 перейшли в ЗСУ,після звільнення Залужного до ДПСУ.
Нас просто звільняють від найкращих воєнних спеціалістів.Дійсно результативних.
чаревна• 06 октября в 23:43
Ответ дляРеверанс
З учора жду.
Шо? В ЗСУ? Вы или мимо строк читаете или бредите
чаревна• 06 октября в 23:47
У порошенко спросите, как он на войне нажился!
автор Реверанс • 07 октября в 00:08
Ответ длячаревна
Справді?
Бо бредите Ви і в дуже важкій формі.На жаль.
Оці помиї хто написав?Я с Порошенко так Ви мені пишете.
Еленнн• 07 октября в 09:47
Ответ дляРеверанс
Це до чого?
Дії Зеленського-Єрмака абсурдні.
ну чому абсурдні? вони знають,що роблять.