Тріль підпільний• 28 сентября в 08:19
Узькі боти
Бачу, аристович по щебетав з сапчак, якась затрапезна півіца ротом та репер теж сходили на вʼю до росіян. Наратив всюди один - ми адін нарот.💩
Тут навала узьких рятирубльових ботів, індуси - погано, хотят уніжтожить нас, славян.🇷🇺🤡🧟♂️
❤️🇺🇦Не звертайте уваги і не підтримуйте тему відповідями. Тут вже ботня сто п´яті акаунти розчехлила. Всі кинуті в бій. Навіть чорний ловелас.
Навіть, якщо їх забанять, завтра будуть такі ж - нові.
А на вас стукнуть, і будете ви зі своїм єдиним профілем в бані сидіти.
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:25
Ответ дляДомашня Зюзя
Краще не відкривайте свій рот ніколи
Удалено администрацией...
Домашня Зюзя• 28 сентября в 08:25
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Роздратована шкіра• 28 сентября в 08:25
Да, лучше не вестись на этот срач, и они лопнут как пузырь.Чего стоит тема про ’помирить’. Просто не отвечать на провокацию и все.
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:26
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви праві🇺🇦🙏🏻
Освічую темряву• 28 сентября в 08:30
Та по ботах все рівно наших не переплюнуть, в нас їх тисячі цілодобово на варті, так що боятися нема чого. Живих учасників все менше і менше, будуть боти один одному писати.
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:32
О, у мене ідея) а на рашці є якісь форуми подібні? Схожу, поспілкуюсь:) Типу я Узька і за державу абідна.
рукиЖимолости• 28 сентября в 08:32
Ответ дляОсвічую темряву
100%
Домашня Зюзя• 28 сентября в 08:32
Ответ дляТріль підпільний
Вумен ок, Галя Ру
Іди поганьбися
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:33
Ответ дляДомашня Зюзя
Вумен ок, Галя Ру
Іди поганьбися
🧟♀️🇷🇺🐷
рукиЖимолости• 28 сентября в 08:33
Ответ дляТріль підпільний
узнаю щирих патрiотiв
главное мовою их мовою, бо цэ потужна зброя
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:34
Ответ длярукиЖимолости
узнаю щирих патрiотiв
🇷🇺🐷🪦
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:37
Ответ дляЗдохниПуйло
Тут рашистів і сєпарш януковських хмара,
Про ботів зрозуміло, фабрика ботів дохлого пригожина функціонує справно. А сєрарши заідки?
Аноним_1858• 28 сентября в 08:38
Йолки. Это что - Маню уволили, новенькие?
Неее, Маню верните. Она всю душу вкладывала в труд, а не в смайлы. Это все не то
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:39
Ответ дляSeehund
А чего анонимно вещаете?) Мы должны знать наших героев в лицо.))
О, патріотка з Німеччини відмітилася)
Советничаю тут• 28 сентября в 08:39
Здесь сепарш полно, ещё начиная с 2014 года, когда они одеяла и бутерброды «мальчикам» в захваченную Донецкую администрацию носили…
ЗдохниПуйло• 28 сентября в 08:39
Ответ дляТріль підпільний
А як ви думаєте?
Виннипуховна• 28 сентября в 08:40
Ого.. боти вже всі навалились на вас автор .
Такі реалії , нажаль .
Фільтруйте
Такі реалії , нажаль .
Фільтруйте
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:41
Ответ дляЗдохниПуйло
А як ви думаєте?
Слухайте, я вивожу тварин з Донецьклї області, під…ри там все знищили людям, багато загинули. Я не вірю, що можна після такого думати - одін нарот
ЗдохниПуйло• 28 сентября в 08:42
Ответ дляТріль підпільний
А я вірю
Тріль підпільний
• 28 сентября в 08:42
Ответ дляSeehund
Ну какая из меня патриотка.))) По крайне мере я не пишу трусливо под анонимом.))
Так а чого в Німеччину, а не за периметр, у блізкім по узкому духу?)