Репетиторша• 07 октября 2025
Тардиферон для заліза, хто приймав?
Як довго і які результати отримали? чи були побічки?
читала зараз відгуки про Сорбіфер і нього. наче у Сорбіферу частіш побічки? хоча по складу я так розумію, що вони ідентичні?
Перша скрипка• 07 октября 2025
Мне тардиферон не подошёл. Были страшные запоры. А вот Сорбифер отлично поднял мне железо, за полгода до нормы. Так ферритин был 3.
Чарівне зіллячко• 07 октября 2025
від сорбіферу був страшний запор.через це спробували тардиферон,побічок не було.але пила довго,місяців 10.більше феритин не падав(ттт).
Репетиторша
• 07 октября 2025
Ответ дляПерша скрипка
без перерви приймали по 1шт?
Репетиторша
• 07 октября 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
а які булм показники до і після?
Научительница• 07 октября 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
А їх важно ковтати?
Бо читала, що їх не можна жувати, розкручувати, в треба ковтати цілими
В мене з цим труднощі, всі таблетки розкусую
Невидимка• 07 октября 2025
Пила тардиферон 2 месяца,с 105 поднялся до 140.Прошел год,гемоглобин 139
Перша скрипка• 07 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
без перерви приймали по 1шт?
За призначенням лікаря.
ДлинноНожка• 07 октября 2025
Ответ дляНаучительница
А їх важно ковтати?
Всі таблетки заліза небажано жувати, бо буде пошкодження емалі зубів.
І сорбіфер, і гіно-тардиферон досить невеликі і гладенькі.
Більші за ношпу за розміром, але менші за анальгін.
Чарівне зіллячко• 09 октября 2025
Ответ дляНаучительница
А їх важно ковтати?
я всі таблетки ковтаю))))))