мимАпроходила• 07 октября в 22:09
Рыбные котлеты. Вкусные полуфабрикаты. Где купить? Плиз, посоветуйте пожалуйста
Ребёнок рыбу не ест, только в виде котлеты. Сразу отвечаю- нет, те которые я сделю не ест. Вот ищу варианты....
ПуГоФФка• 07 октября в 22:18
А ви у вашій Галі пробували? Бо за вашу не знаю, а в нашій я брала, то дуже смачні були, така скоринка класна, такі ніжні. Я їх не смажила, а запікала. А другий раз взяла - не сподобалося, що у формі було на палець жиру після запікання. Тоді мені подруга сказала, що у них, виявляється, два види тих котлет: жирніші і пісніші, без сала, то я буду тепер пісні брати, бо вони дуже сподобалися
мимАпроходила
• 07 октября в 22:21
Ответ дляТрейдер кріпти
Пузата хата- рыбные паровые котлеты.
Даже мне они не очень нравится, хотя очень люблю рыбные котлеты, но тут еще много от конкретной Пузатой хаты завист, а сын даже не смотрит на них, так как не жареные.
мимАпроходила
• 07 октября в 22:22
Ответ дляПуГоФФка
Так, тільки вони і виручають, і саме пісні, але зараз якось спортились вони у нашій Галі, от і шукаю тепер якусь альтернативу
ТигрЛьвович• 07 октября в 22:34
Ответ дляПуГоФФка
А де саме ваша Галя знаходиться із вдалими рибними пісними котлетами?)
ПуГоФФка• 07 октября в 22:36
Ответ дляТигрЛьвович
Моя у Боярці) Але чесно кажучи, вже давненько не брала - підзабула про них щось, то, може, і у нашій уже спаскудились, як і у автора. Аж цікаво стало, треба купить на днях
Княгиня пітьми• 07 октября в 23:51
Заговорили про рибні котлети, згадала, як чоловіку друг передав судака і я з того судака зробила котлети, додавши буквально трохи булки, сала та цибулі. Смачніших рибних котлет в житті не їла.
Ку-кусик• 08 октября в 09:41
Делайте напополам с курицей или другим мясом, он не заметит, мясо перебивает вкус.
мимАпроходила
• 08 октября в 09:59
Ответ дляПуГоФФка
Ми теж в Київській області, але з іншого боку, можливо, будемо в ваших краях- потрібно буде заїхати
мимАпроходила
• 08 октября в 10:00
Ответ дляКнягиня пітьми
З судаком мають бути тільки смачними! А Ви цибулю жарену чи сиру додавали?
мимАпроходила
• 08 октября в 10:01
Ответ дляКу-кусик
Не вариант, ему не нравится, в принципе, как я готовлю котлеты
Княгиня пітьми• 08 октября в 17:24
Ответ длямимАпроходила
Сиру
Вона перемелена, іі не видно було, але смак додавала.
Жарену не хотіла додавати, бо син міг би побачити цибулю в котлетах, то не їв би.
мимАпроходила
• 09 октября в 08:28
Ответ дляКнягиня пітьми
Сиру
Зрозуміла. Дякую!