Тримбулька• 08 октября в 07:43
Як розуміти його відповідь? Відправляти в блок?
Познайомилася в інтернеті з мужчинчиком. Переписувалися 2 дні, я йому відправила тільки одне фото. В нього на сторінці було багато пафосних фоток, понти в все таке. Він після розвіду. Я живу далеко він нього, він з Західної частини. Він почав пресувати мене на відео дзвінок, ссилаючись на те, що я не реальна. Так от поговорили ми по відео, недовго. Він рідко дивився в очі, відчувалась фальшивість і нерішучість. По гороскопу Ваги, і прочитавши мені не сподобався цей знак.
Після відео він мені прислав сам багато його фоток і попросив мене відправити йому мої фото. Але я його спитала, яке в нього враження після відео, чи зачепила я його. Відповідь - ну як сказати, так щоб прям зачепила до немогу то нє але прікольна.
Це як зрозуміти?
Тримбулька
• 08 октября в 07:47
Я то напевно вже і не хочу подальшої комунікації, але просто логічно хочу зрозуміти. Якщо я йому не сподобалася, то для чого після відео відправив десяток фоток, при тому я взагалі не просила про це
Біле пальто• 08 октября в 07:53
Ответ дляТримбулька
Тобто пафос і понти у фотках вам сподобалися, те, що не дивився в очі , вас не смутило, а от те, що Терези - то даааа, погааано,ред флаг прям.
Пикукурена якась.
П.с слова розвід не існує. Розлучення.
Пикукурена якась.
П.с слова розвід не існує. Розлучення.
Пліснявілий сир• 08 октября в 07:55
та по перше, я б не виконувала його забаганки, звонок по відео, та і після цих слів, прикольна - у блок, якийсь дивний, не може висловити думку, з перших днів маніпулювання щодо відео і ти не реальна, у блок.
Мию вікна у мороз• 08 октября в 08:01
Якийсь треш
Чим далі тим гірше на порадниці
Розвід - це взагалі перл)
Чим далі тим гірше на порадниці
Розвід - це взагалі перл)
ДелайКак_Я• 08 октября в 08:02
КошкинДом• 08 октября в 08:06
Ответ дляТримбулька
подрочить
Аноним ФЕЯ• 08 октября в 08:06
Ответ дляMs. Искренность
й що таке розвід?
Моссад знаете? Это почти тоже самое
КошкинДом• 08 октября в 08:06
Ответ дляMs. Искренность
й що таке розвід?
то же что и оселедец
КошкинДом• 08 октября в 08:08
мужик с кучей фоток в соц сетях это уже сразу нафиг даже без общения))
Проработник• 08 октября в 08:11
Якщо ви так і в житті спілкуєтесь, то нічого з нормальним не вийде.
Найміть репетитора
Снегопадка• 08 октября в 08:23
Нема сечі терпіти ці пекельні борошна!!!
Розвід, західна частина, ваги... Аааааааа
Залізний кіготь• 08 октября в 08:28
Ответ дляСумка з негодою
И такие люди называют украинский родным 😂
Мабуть людина перейшла на українську. Не бачу нічого смішного
Мадам Подлинник• 08 октября в 08:46
Ответ дляЗалізний кіготь
Юные азировцы))
Директор Пляжу• 08 октября в 08:49
Ответ дляТримбулька
Він же після розвіду
Мадам Подлинник• 08 октября в 08:51
Для чего вам разбираться в мужчине, который не зацепил? В блок его. И в целом не будьте пассивной. Сказали - выслала фото, настояли - сделала видеозвонок. Делайте то, что вы хотите. Фото незачем слать незнакомым. В видеозвонке нет ничего крамольного.
Сіґеле-міґеле• 08 октября в 09:47
Поднимайте свою самооценку и не спрашивайте первого встречного, зацепили ли вы его. Не комфортно- не общайтесь дальше. Делать выводы по знаку зодиака- смешно.
Лівий Локіть• 08 октября в 09:48
Т.е. на этапе ’В нього на сторінці було багато пафосних фоток, понти в все таке’ Вас ничего не смутило и не остановило? Хотелось все эмоции испытать в полной мере?
Вимагаю спілкування• 09 октября в 04:45
Ответ дляТримбулька
ну нема в нього наразі варіантів кращих, тож поки і ви підете як запасний аеродром.
Довіряйте власній інтуїції, вона ж вам аж кричить - в блок!