Планшетница• 08 октября в 08:49
Польща, потрібні курси на 1-3 місяці
Дуже потрібна порада, бо взагалі не маю ніякої інформації
Дівчині 19
Які освітні варіанти є на 1-3 міс?
Максимально бюджетні та з мінімальним знанням мови?
Дякую
Дівчині 19
Які освітні варіанти є на 1-3 міс?
Дякую
Последний вагон• 08 октября в 09:42
Ответ дляПланшетница
Вона хоче їхати ненадовго, а якщо таки прийдеться десь їхати , то начебто ж не дадуть вже в іншій країні?
Чи я помиляюся?
поки дають напр. якщо їдуть в Германію, але що далі буде невідомо
Планшетница
• 08 октября в 09:42
Ответ дляЕлектрохарчування
А дитина студентка якої країни, бо не зовсім зрозуміло .
Ми в Україні, освіта теж українська
Последний вагон• 08 октября в 09:43
Ответ дляПланшетница
Я ж запитала про навчання, а не про роботу)
Звісно що хочемо зробити все по правилах
в полиц.школі можна вчитися , але треба сертифікат Б1
Регионщица• 08 октября в 09:44
Ответ дляПланшетница
Вы сами читаете что пишите???
Дочь хочет работать, но прихисток оформлять вы не хотите.
А такого НЕ бывает.
Електрохарчування• 08 октября в 09:45
Ответ дляРостки жимолости
Законопроект- это не закон. Его могут и не принять. Ужесточат, по сравнению с тем что есть на сегодня - это 100%, но не так как Вы написали. Вы оригинал читали или то что раздувают в тик-ток и жёлтой прессе?
*Твёрдый В1 не все поляки знают. Какой С1? Слышала что есть предложения за В2 и экзамен по истории, но не С1
$file/10-RPW-32950-2025.pdf
Планшетница
• 08 октября в 09:47
Ответ дляПоследний вагон
От бачите, таки права
І втратити можливість прихистку в майбутньому заради 1-3 місяців зараз, то трохи нерозумно як на мене
Ростки жимолости• 08 октября в 09:48
Ответ дляЕлектрохарчування
Я згодна, що законопроект, це не закон, але поки це той варіант, який виненсли на голосування, я теж вважаю, що він не пройде але однозначно будуть підвищуватися вимоги і терміни.С1 не всі українці знають, як і не всі поляки, тому це популізм якийсь.
Вы представляете уровень на С1?
В1 - это обычный бытовой уровень, как после школы 8 классов.
На В2 и С1 гос. экзамен проходит всего 2 раза в год. Это такой ажиотаж будет...
Електрохарчування• 08 октября в 09:48
Ответ дляРостки жимолости
А и компенсация лекарств. Вы часто её получаете? Я только на детвору и то не всё и иногда даже не на 100%.
Ви взагалі як читаєте, я хіба десь написала, що це велика проблеми чи катастрофа ? Це було, як констатація факту про те, що змінилося від 30.09.2025. У мене студент, так отримував знижку, але не проблема, якщо буде повна вартість ліків аби тільки була можливість базового медичного обслуговування.
Електрохарчування• 08 октября в 09:50
Ответ дляРостки жимолости
Вы представляете уровень на С1?
Я ж не президент Польщі і не партія PIS, так, дещо уявляю, тому й кажу, що це якісь популістичні вимоги. В2 реальна вимога, це вже стало зрозуміло з вступної компанії цього року і тут зрозуміло, бо без такого рівня знання мови просто неможливо нормально вчитися.
Ростки жимолости• 08 октября в 09:51
Ответ дляПоследний вагон
это для новоприбывших?просто знаю если для тех кто не работает уже нельзя, а люди там многие живут и работают но удаленно напр. на укр.фирмы
Это нужно уточнить. Но если человек первый раз приезжает и до этого защиту никакой страны не получал, то почему должны отказать?
База остаётся у всех со статусом до марта. А дальше только у работающих, скорее всего(что там нового придумают ещё не известно)
Последний вагон• 08 октября в 09:51
Ответ дляПланшетница
От бачите, таки права
мені здається що в Польшу можно завжди повернутися
Планшетница
• 08 октября в 09:53
Дівчата, давайте, будь ласка, повернемося до основного питання?
Є якісь освітні заклади, де дають гуртожиток і приймають з мінімальним знанням мови?
Я взагалі не в курсі,просто прийшла така думка, вирішила запитати чи то в принципі можливо
Последний вагон• 08 октября в 09:53
Ответ дляРостки жимолости
Вы представляете уровень на С1?
ціна на кожний +- 150 евро...ажіотажу може й не буде, не всі хто працює добре знають мову, обично люди працюють руками, тому не всі можуть дійти до рівня В2,С1
Ростки жимолости• 08 октября в 09:59
Ответ дляЕлектрохарчування
Dla studenta obcokrajowca spoza UE, który nie jest zgłoszony do ubezpieczenia przez uczelnię lub rodzinę, miesięczna składka na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne w NFZ wynosi 55,80 zł (na rok 2025)
Студентов нет в близком окружении, всех ньюансов не знаю. Вот что нашла. И это не дорого и с рефундацией
Електрохарчування• 08 октября в 10:02
Ответ дляРостки жимолости
Дякую. Вся проблема в тому, що на даний момент договір з добровільного страхування NFZ укладають тільки зі студентами , як по візі чи на карті поляка, з тими, що по статусу ні, навіть за бажанням, надіюсь, що ця опція буде доступна, коли закриють статус але поки юридично це неузгоджено,тому чекаємо. А звідки це витримка, щоб орієнтуватися на далі ?
Ростки жимолости• 08 октября в 10:02
Ответ дляПланшетница
Нет. Таких курсов нет. И на 3мес курсов нет, чтоб ещё с общежитием. Даже полицеалок на 3мес нет(а это что-то по типу вечерней школы для взрослых, там обучение 2выходных 2 раза в месяц)
Планшетница
• 08 октября в 10:05
Ответ дляРостки жимолости
Дякую, це те що хотіла почути з самого початку
Просто думала є варіант безпечно відправити вже на все готове аби хоч трохи менше хвилюватись
Електрохарчування• 08 октября в 10:06
Ответ дляПланшетница
Немає курсів на 1-3 місяці, які дають гуртожиток, навіть для студентів їх не вистачає. Стосовно курсів не в темі, хоч і не ваш запит, але гляньте, на поліцеальні школи, там хоч безкоштовно, бо оренда житла досить недешева.
Ростки жимолости• 08 октября в 10:08
Ответ дляЕлектрохарчування
.
Последний вагон• 08 октября в 10:08
Ответ дляЕлектрохарчування
туда треба зараз сертифікат Б1 на держ рівні
Планшетница
• 08 октября в 10:12
Ответ дляЕлектрохарчування
Дякую за детальну інформацію
Шкода що без варіантів для нас
Ростки жимолости• 08 октября в 10:12
Ответ дляПоследний вагон
Нет. Не на всё.
Вот буквально в конце сентября получила письмо от косинуса: ’serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Kwalifikacyjnych
Kursów Zawodowych (KKZ) – również bez konieczności posiadania
certyfikatu znajomości języka polskiego na poziomie B1.’.
Последний вагон• 08 октября в 10:15
Ответ дляРостки жимолости
Нет. Не на всё.
спасибо, а я пришла 30.08. так не взяли документы я хотела на бухгалтерию, схожу опять узнаю
Ростки жимолости• 08 октября в 10:21
Ответ дляПоследний вагон
Письмо за 29.08.2025.
Это поздно.С учётом, что обучение начинается с сентября и в феврале. Сейчас сходите, возможно, попадёте на февральский набор.
Но если со статусом Укр, то тут надо узнавать в секретариате, т.к. со статусом в полицеалки перестали брать ещё с 23/24годов.
Много мест занимают для галочки молодые люди до 26лет.
*знакомая отучилась только 1год из 2х на бухгалтерии. А потом группа не набралась.
Планшетница
• 08 октября в 10:21
Ответ дляРостки жимолости
Нет. Не на всё.
А що то за курси?
Там теж довго вчитися потрібно, чи якісь особливі вимоги?
Вже прочитала, то поліцеалка, якщо вірно зрозуміла
Планшетница
• 08 октября в 10:23
війна
Що вона з нами всіма робить
Жили б собі спокійно, щось би планували, з урахуванням своїх бажань і можливостей
Що вона з нами всіма робить
Ростки жимолости• 08 октября в 10:25
Ответ дляПланшетница
А що то за курси?
Это та же полицеалка.
Но там без диплома гос.образца, а просто сертификат. По факту каких-то больших плюсов не даёт, если не будете работать по специальности.
Да, долго. 1-2 года в зависимости от специальности. Обучение проходит в сб и вс(2 дня) 2 раза в месяц. Не подразумевает общежитий. По типу ПТУ для взрослых, работающих людей. Выбор специальностей тоже скудный.
Планшетница
• 08 октября в 10:28
Ответ дляРостки жимолости
Это та же полицеалка.
Дякую
Хочеться за соломинку вхопитися і немає нікого зі знайомих в Польщі з ким можна було б поговорити, порадитися
Мій не такий• 08 октября в 11:22
Ответ дляЕлектрохарчування
Можна виїхати спокійно на 90 днів безвізу, навіть не так, якщо для перезавантаження, то виїздить, отримує прихисток, який діє до 04.03.2026+базова медецина, далі як буде - поки ніхто не знає, але якщо відміняють, то буде ще +90 днів безвізу і не потрібно більше нічого, окрім грошей для оренди і життя, якщо мета просто пересидіти. Хоча я б продивидлася на якісь більш привабливіші країні з кращим кліматом, навіть та ж Албанія чи Македонія.
не совсем так. статус укр не прерывпет безвиз. и в марте не будет ни укра, ни безвиза
Мій не такий• 08 октября в 11:23
Ответ дляЕлектрохарчування
І коменсацію ліків, ну все це не критично поки на сьогодні, а працюючих дорослих взагалі ніяк не зачепить, бо вони мають своє NFZ. А от для отримання громадянства державний мовний сертифікат С1 і +10 років до резиденства - це й до пенсіїї жити на картах (сьогодні законопроект від PIS озвучили).
нет еще изменений о гражданстве.