ПробілНеПрацює• 02 октября в 22:06
Скільки коштує онлайн-репетитор чи викладач?
Треба для 4-5 класу, математика та англійська.
Розкажіть, як навчаються ваші діти за кордоном? Запустили українську школу, на жаль, треба наздоганяти..
Розкажіть, як навчаються ваші діти за кордоном? Запустили українську школу, на жаль, треба наздоганяти..
1
Я пані прохана...• 02 октября в 22:09
В среднем 400 грн. за урок 60 минут. Мои занимаются и математикой, и языками.
КонхфЭдкаТузик• 02 октября в 22:21
Якщо 4-5 клас, то і за 300-350 грн можна без проблем знайти.
1
1
Я_не_аноним_100%• 02 октября в 22:27
З української школи забрала документи, як тільки німецькій перевели в повноцінний 7-й клас.
Репетитори з математики і німецької ( з України). 300 грн. З англійської перестали займатися, тому що репетитор захотіла 700 грн, на даний момент це дорого і того не варте.
Репетитори з математики і німецької ( з України). 300 грн. З англійської перестали займатися, тому що репетитор захотіла 700 грн, на даний момент це дорого і того не варте.
1
автор
ПробілНеПрацює
• 02 октября в 22:36
Ответ дляMillie
Математика 250. Дуже задоволена
Це онлайн заняття? Як взагалі це відбувається, як засвоюється матеріал?
Ответ дляПробілНеПрацює
Це онлайн заняття? Як взагалі це відбувається, як засвоюється матеріал?
І онлайн теж. У викладача графічний планшет,на екрані видно що пише. Але і від учня ж залежить. Тут вона теж брала учнів. Деякі на кілька занять,а потім епізодично, коли треба їм. Якось так
Цвірінь• 02 октября в 23:00
Ответ дляПробілНеПрацює
Це онлайн заняття? Як взагалі це відбувається, як засвоюється матеріал?
Вы где последние 10 лет были?
1
Бандитка Сью• 02 октября в 23:36
Ціни залежать від того, чи група, чи індивідуальне заняття. Група завжди дешевше виходить, але якщо якісь є серйозні пробіли, то варто, щоб індивідуально дитині розжували ті теми. 4-5 клас ще, як на мене, можна брати групові, не переплачуючи, і уроків буде кілька на тиждень. Я за півтори години підготовки до нмт беру 500грн за індивідуальне заняття, працюю лише з 10/11 класом
1
тянитолкайка• 03 октября в 02:54
Ответ дляБандитка Сью
Ціни залежать від того, чи група, чи індивідуальне заняття. Група завжди дешевше виходить, але якщо якісь є серйозні пробіли, то варто, щоб індивідуально дитині розжували ті теми. 4-5 клас ще, як на мене, можна брати групові, не переплачуючи, і уроків буде кілька на тиждень. Я за півтори години підготовки до нмт беру 500грн за індивідуальне заняття, працюю лише з 10/11 класом
Дешево.
За підготовку до НМТ меньше, ніж 600 грн/год - дуже дешево!!!
За підготовку до НМТ меньше, ніж 600 грн/год - дуже дешево!!!
Бандитка Сью• 03 октября в 14:29
Ответ длятянитолкайка
Дешево.
За підготовку до НМТ меньше, ніж 600 грн/год - дуже дешево!!!
За підготовку до НМТ меньше, ніж 600 грн/год - дуже дешево!!!
Я розумію, але у нас навколо така ціна +-
1
тянитолкайка• 03 октября в 23:24
Ответ дляБандитка Сью
Я розумію, але у нас навколо така ціна +-
Ви онлайн працюєте?
тянитолкайка• 04 октября в 23:01
Ответ дляБандитка Сью
Так, очно і онлайн
Може у Вас не дуже великий досвід?
Бо у тих, у кого є досвід, постійно ціни піднімаються.
Бо у тих, у кого є досвід, постійно ціни піднімаються.
Бандитка Сью• 04 октября в 23:19
Ответ длятянитолкайка
Може у Вас не дуже великий досвід?
Бо у тих, у кого є досвід, постійно ціни піднімаються.
Бо у тих, у кого є досвід, постійно ціни піднімаються.
Звісно, можна поставити будь-яку ціну, але треба дивитися на речі реально. Всі мої учні ходять ще до репетиторів з інших предметів, також в мене самї є діти, однокласники яких теж ходять всі кудись - я моніторю ціни навколо. Якщо в місті сто репетиторів по 300грн, то до мене не підуть за 600+, навіть беручи до уваги моїх двохсотбальників. Дуже великий вибір зараз викладачів, ресурсів, курсів, груп і тд.
Досвід - 24 роки, з них 10 працюю лише з випускниками, прицільно готую до тестів ЗНО, а тепер вже НМТ) Займаюся лише цим, бо це мені найбільше подобається (і чим складнішу тему розбираємо з учнями - тим цікавіше)
Досвід - 24 роки, з них 10 працюю лише з випускниками, прицільно готую до тестів ЗНО, а тепер вже НМТ) Займаюся лише цим, бо це мені найбільше подобається (і чим складнішу тему розбираємо з учнями - тим цікавіше)
1
тянитолкайка• 05 октября в 01:02
Ответ дляБандитка Сью
Звісно, можна поставити будь-яку ціну, але треба дивитися на речі реально. Всі мої учні ходять ще до репетиторів з інших предметів, також в мене самї є діти, однокласники яких теж ходять всі кудись - я моніторю ціни навколо. Якщо в місті сто репетиторів по 300грн, то до мене не підуть за 600+, навіть беручи до уваги моїх двохсотбальників. Дуже великий вибір зараз викладачів, ресурсів, курсів, груп і тд.
Досвід - 24 роки, з них 10 працюю лише з випускниками, прицільно готую до тестів ЗНО, а тепер вже НМТ) Займаюся лише цим, бо це мені найбільше подобається (і чим складнішу тему розбираємо з учнями - тим цікавіше)
Досвід - 24 роки, з них 10 працюю лише з випускниками, прицільно готую до тестів ЗНО, а тепер вже НМТ) Займаюся лише цим, бо це мені найбільше подобається (і чим складнішу тему розбираємо з учнями - тим цікавіше)
Тоді не розумію, якщо Ви так довго викладаєте, чому не підвищуєте ціни? Тим паче, якщо онлайн.
У мене теж досвід до 30 років наближається, але ціни значно дорожче. Вільних місць немає. Є учні, яких не можу взяти.
У мене теж досвід до 30 років наближається, але ціни значно дорожче. Вільних місць немає. Є учні, яких не можу взяти.
Зараз все скажу• 05 октября в 10:46
Ответ дляПробілНеПрацює
Це онлайн заняття? Як взагалі це відбувається, як засвоюється матеріал?
Могу рассказать со стороны репетитора (я преподаю английский). Я предоставляю все учебники, цифровую платформу (не зависит от интернета, это независимая программа со всем необходимым: встренные аудио, видео, тесты), специальная пдф-программа версии ПРО, для работы в пдф-доках. Все задания ученик делает в пдф-учебнике, по окончании урока все изменения в учебнике/тетради просто сохраняем. Во время урока (работаю в тимс) ученик передает мне управление экраном и в случае необходимости я могу напечатать что-то прямо в его материалах. Также использую планшет (у меня таб10 ультра) для проверки письменных работ (мини-историй, сочинений и т.п.): ученик печатает задание на компьютере/пишет в тетради ручкой, делает скриншот/фото и присылает мне в телеграм. Я открываю на планшете, делаю исправления/пометки и отправляю ученику.
Если надо что-то обьяснить письменно, шерю экран планшета (на современных ноутбуках есть возможность подключать планшет как второй экран), и в самсунг ноутс пишу/обьясняю, потом высылаю все в виде файла ученику.
Чтобы все было понятно и удобно, сразу создаю на ноуте ученика папку английского со всеми материалами по папкам. Все письменные работы сохраняем в виде пдф файлов, где на 1й странице - высланное мне, на второй - исправленная работа.
зы Для репетиторов, работающих онлайн: приобретите себе качественный планшет! Это очень упрощает работу, правда! Из своего опыта (а у меня уже 5й планшет, и в свое время я перешерстила ОЧЕНЬ много информации по ним) самсунг имеет лучшее приложение для письма (поверьте, возможность открыть сразу 2 документа на разделенном экране - ОЧЕНЬ удобно, особенно для преподавателей иностранного языка, где часто нужно сразу видеть учебник и тетрадь. У других брендов такой возможности нет, все планшеты повторяют айпад: новые документы открываются только вкладками, в одном окне).
Если надо что-то обьяснить письменно, шерю экран планшета (на современных ноутбуках есть возможность подключать планшет как второй экран), и в самсунг ноутс пишу/обьясняю, потом высылаю все в виде файла ученику.
Чтобы все было понятно и удобно, сразу создаю на ноуте ученика папку английского со всеми материалами по папкам. Все письменные работы сохраняем в виде пдф файлов, где на 1й странице - высланное мне, на второй - исправленная работа.
зы Для репетиторов, работающих онлайн: приобретите себе качественный планшет! Это очень упрощает работу, правда! Из своего опыта (а у меня уже 5й планшет, и в свое время я перешерстила ОЧЕНЬ много информации по ним) самсунг имеет лучшее приложение для письма (поверьте, возможность открыть сразу 2 документа на разделенном экране - ОЧЕНЬ удобно, особенно для преподавателей иностранного языка, где часто нужно сразу видеть учебник и тетрадь. У других брендов такой возможности нет, все планшеты повторяют айпад: новые документы открываются только вкладками, в одном окне).
1
АсобеннАя• 10 октября в 10:18
Ответ дляБандитка Сью
Ціни залежать від того, чи група, чи індивідуальне заняття. Група завжди дешевше виходить, але якщо якісь є серйозні пробіли, то варто, щоб індивідуально дитині розжували ті теми. 4-5 клас ще, як на мене, можна брати групові, не переплачуючи, і уроків буде кілька на тиждень. Я за півтори години підготовки до нмт беру 500грн за індивідуальне заняття, працюю лише з 10/11 класом
Який у Вас предмет?
Ответ дляБандитка Сью
Ціни залежать від того, чи група, чи індивідуальне заняття. Група завжди дешевше виходить, але якщо якісь є серйозні пробіли, то варто, щоб індивідуально дитині розжували ті теми. 4-5 клас ще, як на мене, можна брати групові, не переплачуючи, і уроків буде кілька на тиждень. Я за півтори години підготовки до нмт беру 500грн за індивідуальне заняття, працюю лише з 10/11 класом
Доброго дня, можна ваш телефон у приватні?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
