Агент Пинкертона• 08 октября в 11:44

Як не нервувати, коли лікар мовчить і довго дивиться в аналізи?

РокерША• 08 октября в 11:44
і шо? може віін тупий той лікар або недобачає?
So_so• 08 октября в 11:45
А Вы их видели до того? Если нет и речь о чём-то серьезном, то Вас можно понять.
Знаю бакси• 08 октября в 11:46
Просто не нервничать . За 54 года ни разу не видела , чтобы врач , глядя в анализы , напевал или читал стихи .
Девальвация• 08 октября в 11:46
На бланку тільки показник, лікарю треба час щоб інтерпретувати всі показники, клінічну картину в одину картину
графиняВишенка• 08 октября в 11:47
Так ви від усього нервуєте, лікар тут ні до чого
ИМХОля• 08 октября в 11:48
Ну он же не час их смотрит, ну понервничаете 5 минут, раз такая беспокойная, делов-то
Сонячний зайчик• 08 октября в 11:48
Випити заспокійливе. Ну як Ви можете повливати на іншу людину? Ніяк. Йому треба бачити всю клінічну картину. Для цього треба розібратись в аналізах
Невидимка• 08 октября в 11:50
он же не машина, миллионы операций за секунду решать. думает человек, не мешайте
Мэри Попкинс• 08 октября в 12:26
А вы представьте я принесла свои анализы а моя врач взялась за голову и сидела несколько минут говорила «ой бля, ой бля»
Вот где стрем))
natade• 08 октября в 12:54
А аналізи самі забирали в лабораторії? Якщо так, то там самі можете подивитись, норма чи ні. В бланках є показники норми. Якщо там без відхилень, видихайте). Якщо відхилення незначні, це теж в багатьох випадках нічого страшного. Ситуації різні..... якщо є аналізи є , скидайти, зорієнтую
natade• 08 октября в 12:54
Ответ дляМэри Попкинс
Вот где стрем))
це не врач, а чупокабра))))