Чемна панночка• сегодня в 11:22

Что не так с питанием в Украине?

4 года нахожусь в иммиграции . В стране где в основном много жирного и калорийного, но я за эти годы похудела прилично. Причем даже в первый год.
Приехала на месяц в Украину и разжирела на 5 кг, не могу сказать что я ела на убой.
Почему так?
Якось так і живу• 2 часа назад
То з вами щось не так, живу в Україні, не жирію, їм все)

Оля_с_киркою• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Я в Україні до війни бачила білі гриби за ціною 3 тис грн за маленьку баночку. Це було більше 100 євро, але курс точно не пам´ятаю, це до війни ще було. Чи означає це, що українці споживають такі гриби вільно?
Ви погано шукали, можно було и по 10 тисяч знайти.
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
У депутатів
Типу не відомо яка середня зарплата в Україні
І на моркву буряк цибулю капусту не вистачає? Тільки на макарони і жир?))
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Українці готові здерти кожного хто скаже що співвідношення цін і зарплат найгірше у Європі
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Жінко , не перебільшуйте .
Хочу наколоти губи• 2 часа назад
Много факторов нужно же учитывать - возраст, состоянии. Я в Германии в молодости за один год набрала 8 кг. Если стресоватт за границей сильно (у меня на стрессе потеря веса, так как есть не могу), то понятно, что Вы скинуди. Вон у скольких за границей глубочацшая депрессия. Ну и стоимость еды, особенно Франция, Швейцария космос, попробуй там переесть😄
Стріляний птах• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Ваш і мʼясом не дуже
Вы с темы про торты прибежали? Там утихла так вы здесь строчить начали
Ну удачи, я потом почитаю
Я в вас верю что вы что-то этакое придумаете

Пока на троечку хренотень получается

Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
Дякую
Мені манго , ананас кролик і горіхи якось смачніші капусти
Вам більше буде
Успокойся_Успокойся• 2 часа назад
Ответ дляAnnaOst
В Німеччині і Франції хліб і макарони з твердих сортів пшениці. Хліба багатого не з пшениці, зі спельти, гречки, жита. Може й в інших країнах так
А сколько вы едите того хлеба? У меня за неделю 400грамм финского (ржаной,солодовый) для меня и мужа и батон 450 грамм для ребенка. Все
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляСтріляний птах
Ну удачи, я потом почитаю

Пока на троечку хренотень получается
Ото хобі бігати з теми в тему
Успокойся_Успокойся• 2 часа назад
Ответ дляОля_с_киркою
Ви хворі. Запечіть гомілки без шкіри і зробіть салат овочевий з чайною ложкою олії.
И получается по цене филе
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Всі ж як і у всіх родина як у вас
младокошкина• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Ага , 12 років еміграці перекотиполе
Ні, вчилася за кордоном декілька років, потім працювала. Лише після початку війни переїхала остаточно в третю країну
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Зайти можна , тепер час порахувати скільки кг лохини коштує відносно середньої зарплати в Україні і в Європі ?
Авто привезла свою американську зарплату (чи зарплату чоловіка) в Україну. Чого ви сову на глобус тягнете, мало не тріснете?
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Дякую
Вам більше буде
Ну проні після пансІйону все іншим здається .
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
Так , всі гарно харчуються і у всіх
Американські зарплати в Україні
Успокойся_Успокойся• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Всі ж як і у всіх родина як у вас
А вы вопрос в начале не прочли? Ничего , бывает
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Так , ваша Проня вічна- хрумайте моркву
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Буквально на днях була тема, де оцінювали покупку в американському магазині. Автор заплатила 36 доларів, в Україні такий набір продуктів коштував би 10-12.

Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляОля_с_киркою
Хто купує гомілки, та ще й відслідковує акцію на них, той їх їсть зі шкуркою. Щоб ситніше було і їсти довше не хотілося. Хто має можливість купувати білок, той братиме не лише гомілку, а філе, рибу, червоне м´ясо, кролика, індичку, перепілку.
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Так , ваша Проня вічна- хрумайте моркву
А що з морквою не так ?
Оце так цабе• 2 часа назад
потому что украинские продукты натуральные и вкусные, организм все усваивает до капельки
взять только наше масло - это же самое вкусное сливочное масло в мире!
а заграничные химозные и пастиковые и просто проходят транзитом
Оля_с_киркою• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
А що з морквою не так ?
Не по модньому)
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляДжинци на Флісі
У меня наоборот. Я когда-то жила 3 месяца в Германии и там за єто время поправилась на 10 кг. Не обжиралась, наоборот мне кажется. Это был мой самый большой вес за всю жизнь. Вернулась и, ничего не делая, похудела назад.
Вам за Тафель вже написали? Що хоч на Тафелі поїли?)
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Так , всі гарно харчуються і у всіх
Американські зарплати в Україні
Та при чому тут всі? Тема про одну-єдину людину-Автора! Ви пишете, що як тільки вона повернеться в Америку-то зразу почне якісно харчуватися, і схудне. Ха-ха, тричі, в Америка і якісне харчування в одному реченні))))
автор Чемна панночка • 2 часа назад
Ответ дляОце так цабе
Я в Украине покупала всегда масло президент, так же беру его в Америке. Идентичное, но для меня оно вкусное.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
Слово співвідношення вам відомо
Американець заробляє 400 доларів в місяць ?
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Дякую
Вам більше буде
А ви тут до чого?
Не сприймайте все на свій рахунок, підвищуйте самооцінку трохи.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
А що з морквою не так ?
Все так , але повноцінне харчування ширше , але не важливо
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляСтріляний птах
Мне здесь толпой кричали что надо запихиваться кашами а не белком с овощами
Голоси у вашій голові чи хто кричав?