Дрібка щастя• 08 октября в 14:09
Оцініть від 0 до 10 репутацію, яку має ТЦК?
cTpawHoegeJIo• 08 октября в 14:16
ТЦК заботится о нас,
Зовёт всех в ЗСУ сейчас.
Медкомиссия два слова:
’Ти здоровий’ и готово!
Зовёт всех в ЗСУ сейчас.
Медкомиссия два слова:
’Ти здоровий’ и готово!
Мусик Пусик• 08 октября в 14:20
ТЦК - бандитская, террористическая группировка по утилизации украинского населения
Освічую темряву• 08 октября в 14:20
Ответ длякотопёс
Минус 100
Блин, хотела написать мінус пять. А тут ви
Люблю Украину• 08 октября в 14:21
Скоро они будут не нужны
Все и так пойдут
❗️Якщо треба, депутати підуть захищати Україну. Питань немає. Суспільство не розуміє, що таке війна. Суспільству треба прийняти рішення — воно буде захищати Україну чи ні? — нардеп
-слуга Олександр Федієнко.
Все и так пойдут
-слуга Олександр Федієнко.
Король дивана• 08 октября в 14:23
Я их проклинаю каждый день с их выродками. И желаю гореть в аду при жизни
Верочка 100%• 08 октября в 14:24
Брата забрали коли він прийшов подавати документу на відстрочку. Зайшов і не вийшов просто. Потім вже написав що закрили і тримають всіх під охороною і водять під конвоєм. Не буду писати де, але ми всі знаємо це місце у Києві. Там просто жах і тюрма. До людей відноситься як до скота. Не дай Бог комусь там побувати. Бережіть своїх чоловіків.
Він хворий і його не брали до війська. Возили 5 разів по різних частинах і не брали по стану здоровʼя. Наразі їм навіть будівельники не потрібні. Не вистачає саме штурмовиків.
За десять днів жодного разу він не мився, бо дають митися лише тим, хто погодиться прибирати таулети.
Там були і епілептики і наркомани і просто хворі люди які не мали сили самостійно ходити.
Яке після цього може бути до них відношення?
ФрекенБок• 08 октября в 14:24
ТЦК - козлы отпущения. Они же часть ЗСУ, часть всей системы, под руководством Верховного Главнокомандующего.
Голодаю• 08 октября в 14:27
Ответ дляМусик Пусик
Путин приди, порядок наведи!!!
Россия - матушка, ждем тебя с хлебом-солью.
Моль Моллівна• 08 октября в 14:28
ТЦК - мертвого поднимет,
ТЦК - вылечит тебя!
ТЦК - найдет где бы ты ни был!
ТЦК - не прячься, спасет от жизни тебя!
ТЦК - вылечит тебя!
ТЦК - найдет где бы ты ни был!
ТЦК - не прячься, спасет от жизни тебя!
cTpawHoegeJIo• 08 октября в 14:28
Ответ дляKidstaff
Жодної скарги на створення військово-політичної теми під анонімом каже само за себе
Добрый день)
Моль Моллівна• 08 октября в 14:29
Ответ дляГолодаю
Путин приди, порядок наведи!!!
Муж тцкашник?🤣
ЛісАпетная• 08 октября в 14:30
Ответ дляМетровий сантиметр
Удалено администрацией...
Нічого, що зараз майже весь склад ТЦК — колишні військові, списані через поранення та ін? Чи ви малороска і пропонуєте п#д#ти українських військових?
А я нівроку• 08 октября в 14:33
Нелюди и истребители украинцев. Власть и все ее звенья - это обличие геноцида!
ПоЗиТиВнАя• 08 октября в 14:35
Ответ дляЛісАпетная
А бегают, избивают, пакуют как здоровые) Ах и да. Официальная версия властей, что в ТЦК работают гражданские) Так кто эти тогда в камуфляже ?)