Борисфенка• 08 октября 2025

Ліпофілінг і імунодефіцит

Пишуть таке, хвалять "Ця естетична маніпуляція особливо корисна тим, хто хоче позбутися зайвого жиру в одних зонах тіла і перенести його в інші, наприклад, груди, сідниці або обличчя.".
Але не радять при імунодефіцитних станах.
Хтось таке робив, як враження?
ТАЗератти• 08 октября 2025
Бачила як зробили під очима. Результат бомба
Моторошні троянди• 08 октября 2025
Оце соціальний ліфт!
Чи думала колись Борисфенка, сидячи в мамчиній квартирі на Оболоні, що в її вокабулярі з´явиться слово ’ліпофілінг’...Но, слава богу, трапилася війна!
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
Та мені губи треба, зморшки з´являються
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Оце соціальний ліфт!
Дайте спокою, я пластику робила ще років 20 тому, чи й не подія. Мій одногрупник - відомий пластичний хірург.
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Оце соціальний ліфт!
Вы меня опередили))бабища вчера жаловалась что немцы деньгами не балуют,а сегодня «популярная известная особа» в узчайших кругах😝решила даже в косметологию податься))муж видимо совсем плох,..запограничил налево🤣🤣🤣
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
А сейчас самый известный пластик от вас трубку уже не берет??😂😂😂
Пухнасті штани• 08 октября 2025
А вообще,вчерашний аншлаг гав гав не дант многим покоя))и каталочные на инвалидном кресле славы хотят 😝😝😝
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Він в Києві, коли я туди доїду, невідомо.
Та й не буде він годинами розповідати про всі процедури в його клініці, прооперувати може.
То що, ніхто таке не робив?
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Иммунодефицит от того герпеса мужниного,да??или чего посерьезнее?ВИЧ?
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Я ж вже казала, моя улюблена приказка ’Слави достатньо - хотілося б грошей’.
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так экономьте деньги,нафиг вам тот липофиллинг!В вашем случае пустая трата денег😂
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Навпаки, це я підкачала, старість не радість, треба обличчя рихтувати. Бо чоловік на 8 років молодше, треба бути у формі.
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Аутоімунний тиреоідит, щитовидна.
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так пластику делайте,натягивайте скальпель) я серьезно!
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Якщо починати робити кругову підтяжку, її треба коригувати кожні п´ять років. Встигну ще.
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Аутоімунний тиреоідит, щитовидна.
Вам вряд ли липофиллинг подойдет)нужно более кардинальный вариант
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Сколько вам лет?
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Та читаю, що і толку з нього мало - дуже швидко той жир розмоктується.
Треба гіалуронки в губи вколоти та й не паритися.
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Сколько вам лет?
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
И куда ждать то???
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
И куда ждать то???
Життя довге. Кому зараз ту пластику в біженстві показувати, туркам? Чоловіка тільки в наступному році побачу, коли будемо жити разом, взагалі невідомо.
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Как для слишком известной особы вы как то туповато относитесь к своей внешности))

А вообще,в инсте многие косметологи ведут прием онлайн))у них спросите)нам же вы мордаху свою не покажите)а советовать вслепую непродуктивно!
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну он хоть и моложе но живя сам скорее всего тоже похерел и постарел)Так что вы просто троллите,о чем выше сразу и догадалась))не завидуйте так сильно гав гав))
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани

Я нині в екзилі і моя зовнішність хвилює лише мене.
Косметологи для мене вже пізно, настав час пластичних хірургів.
Обличчя показати можна, але толку? Кисетні зморшки біля губ турбують, вони на вигляд у всіх однакові.
ТАЗератти• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Пластику обличчя без ускладнень роблять двічі за життя, далі як Бог дасть
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я же говорю ,что вы просто потрепаться хотите противореча самой себе))но как видите,ваша «слава» бежит впереди вас!Никто в тему так и не пришел,,займа не выйдет))готовьтесь к троллингу тщательнее
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Йому старіти можна, мені - ні. Дружина має бути гарною.
Та й движі у мене є різноманітні, театр організувала, гастролі, прес-конференції. Також вигляд має бути відповідний.
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
Один раз успішно, а далі рихтують до безкінечності і результати все гірше.
автор Борисфенка • 08 октября 2025
Ответ дляПухнасті штани
По темі відповідей не буде?
Пухнасті штани• 08 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Пресс конференции где и по какому поводу???😂гастроли на кресле инвалидном,танцуете?

Поздновато вы всрались за внешность))Вам только хирург