Гола з конопель• 08 октября 2025
Ребенка укусил клещ
У меня паника. Пришли сейчас с улицы и на шеи сзади клещ. Я его пинцетом вытянула. Что мне дальше делать?
Гола з конопель
• 08 октября 2025
Ответ дляAnnaOst
Тоді для вашого заспокоєння найкраще буде піти до педіатра завтра або проконсультуватися онлайн. Але не рвіть собі серце - 99 відсотків що все ок. Якщо не ок, то це проявиться і це лікується, лікується відносно легко,якщо почати відразу. Ймовірність того, що буде безсимптомно бореліоз ну прям дууууже маленька
В швидку зателефонувала, сказали спостерігати
Щебетушка• 08 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Інформація з практики.
Чоловіку так робили в цьому році,і співробітниці.
Мене кусав кліщ 15 років назад,з еритремою бо протримався на мені він 2+ дні.Тоді пила доксициклін місяць.
Чоловік зняв кліща і пішов до сімейного в той же день.Для профілактики призначили три пігулки.
Якщо вже так потрібно,то можу запитати які саме.
спитайте
Каляка маляка• 08 октября 2025
Авторе, ситуація така - разово чи декілька днів профілактика не діє - перевірено на дитині.
Спостерігайте уважно, звертайте увагу на все нетипове. Навіть простуда може бути не простудою. Без еритреми проходить ледь не третина заражень, у мого малого їїї не було. Через 3 тижні аналіз - але КІЛЬКІСНИй імуноблот в класі М та G. У Сінево - якісний, це не інформативно.
Каляка маляка• 08 октября 2025
І ще додам -у моєї дитини антитіла сформувались не через 3 тижні, а через 7. Їх показав аж третій імуноблот, після того як змінили лабораторію. Тому якщо щось насторожуватиме - копайте в цьому напрямку
Вероятненько• 08 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Інформація з практики.
Це в Україні?
Редисочка• 08 октября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А кусали? Меня за всю жизнь ни один не укусил (леса, руки, болота, горы, море, посадки, кусты)
А в этом году какое то наваждение с этими клещами.
Меня тоже никогда в жизни ни один клещ не укусил, а мне 47 лет до этого года. А в этом году один в апреле, второй в сентябре. Я в шоке. Причём апрельский оказался заразным. Через 3 недели еритема появилась и я 28 дней пила антибиотик. Сентябрьский пока тишина, наблюдаю место укуса. Я живу в городе, в частном доме и эти скоты во дворе где-то взялись:(
Як ухурделю• 08 октября 2025
Ответ дляРедисочка
Вот, та же фигня. Три клеща за пару месяцев, но я в пригороде. До 2025 ни одного
Вероятненько• 08 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Київ
Я чого питаю, бо у влітку зняла кліща з дитини, він вже навіть не рухався, був маленький, але наповнений кровʼю, т.я. дитина в мене має хронічну хворобу, я спитала у нашого лікаря, яка потрібна профілактика і вона сказала, що зараз не проводять профілактику антибіотиком, бо вона не має доведеної ефективності. Треба спостерігати і звертатись за лікуваннях конкретно вже у випадку хвороби.
Чаклунка-ведунка• 08 октября 2025
Ответ дляВероятненько
Чоловіку сказали, що якщо зняв в той же день, то пігулок для профілактики буде достатньо. Прийде з роботи, запитаю які саме пив. Знаю що три дні .
Ну і спостерігати сказали само собою.Але нічого не було.
Вероятненько• 08 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Думаю, що це був доксіциклін, але спитайте-цікаво
Гола з конопель
• 08 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
Дякую
Гола з конопель
• 08 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
У вас симптоми були, що ви здавали 3 рази?
Каляка маляка• 08 октября 2025
Ответ дляГола з конопель
так. неспецифічні. нас ганяли типу - та то стресс, герпеси, шо завгодно. але моя інтуїція сказала мені змінити лабу
Гола з конопель
• 08 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
Підкажіть в якій лабораторії здавали?
Каляка маляка• 08 октября 2025
Ответ дляГола з конопель
Підкажіть в якій лабораторії здавали?
тут залежить від міста. не скрізь вони є. скажіть ваше місто
ми на той час були у Львові
Гола з конопель
• 08 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
ми на той час були у Львові
Ми якраз недалеко живимо, 60 км. Якщо треба, зʼїздимо. У Трускавці ми
Каляка маляка• 08 октября 2025
Ответ дляГола з конопель
Ми здавали в Пріма мед - там, де виявили.
До того в Медлабі. Він вважається непоганим, але ось в нас шось пішло не так. Взагалі кількісний роблять наступні лаби -
медлаб
УЛДЦ
Савон
Centrolab
ASTRA-DIA
Ескулаб
ANALITIKA
CSD-LAB
може шось є і у вас.
але перепитайте перед візитом чи саме кількісний - бо ця інфа певної давнини
медлаб
УЛДЦ
Савон
Centrolab
ASTRA-DIA
Ескулаб
ANALITIKA
CSD-LAB
може шось є і у вас.
Гола з конопель
• 08 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
медлаб
УЛДЦ
Савон
Centrolab
ASTRA-DIA
Ескулаб
ANALITIKA
CSD-LAB
може шось є і у вас.
медлаб
УЛДЦ
Савон
Centrolab
ASTRA-DIA
Ескулаб
ANALITIKA
CSD-LAB
може шось є і у вас.
Дякую вам!