Невидимка• 10 октября в 10:28
Як часто потрібно давати коту засіб від глистів, якщо він не виходить на вулицю?
Лукава_Кiшка• 10 октября в 10:29
Вы можете на обуви принести, раз в квартал обрабатываю стронгхолдом.
Сірничок• 10 октября в 10:31
8 років коли не ходять на вулицю, глистів в гошку немає. За це час жодного разу не давали. Бо все це б´є по печинці.
Про бліх і взуття з вулиці - знаю. Але проблему вирішують по її виникненню.
І, да, це моя позицію. Кожен робить як вважає потрібним.
Лукава_Кiшка• 10 октября в 10:33
Ответ дляСірничок
У моего просто периодически заводятся блохи, хоть и не ходит, глистов тоже никогда не видела, поэтому обрабатываю, стронгхолд и от глистов тоже.
Сірничок• 10 октября в 10:33
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тоді да.
В нас бліх немає)
Украиночка• 10 октября в 10:38
Зачем? Вы же своему ребенку не даете токсичные препараты для профилактики? А кота не жалко?
Ответ дляСірничок
И я так, котам 9 и 8.
Закусенец• 10 октября в 12:20
Существует рекомендация ветеринаров, согласно которой любого кота, вне зависимости от того, выходит он или нет, глистогонят 1р в 3 мес.
Потому что все прекрасно можно занести на обуви.