Ламборджини• 10 октября 2025

Чи варто озвучувати вартість ремонту батькам /родичам?

І так зрозуміло ,що це тисячі доларів іде
автор Ламборджини • 10 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Навпаки, скажіть ціну і говоріть, що все в оплату частин і в кредит. І тепер вам потрібно то все довго віддавати, так що з позиками- не до вас
Вони знають,що то не в кредит
автор Ламборджини • 10 октября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ваш муж, наверно, по не опытности, в молодости, и помог пару раз?

В моей семье не принято обсуждать фин.вопросы(стоимость крупных покупок, бытовых в том числе, зарплаты и пенсии).

Был один знакомый(жена, малый ребёнок). Мама его, сама ввязываться в какие-то истории с деньгами. А он это решал. Мама замужем была, а отчим и пальцем не шевелил. Было бы у него сейчас 2-3 квартиры уже, если бы не бегал спасать.
Мабуть не пару разів,а систематично до мене і вже коли ми жили разом та дитина з´явилась,загалом його родичі вважають його забезпеченим ,але це не так
І так правда навіть якщо один раз допоможеш то потім на шию сядуть так би мовити звикнуть
Істеріомама• 10 октября 2025
ой автор, у меня обратная ситуация, у меня родители делали ремонт недавно , так они мне озвучивали цены, у меня волосы дыбом стояли, и это я думаю они чуть уменьшали...
Твердая валюта• 10 октября 2025
Ответ дляЛамборджини
Вони знають,що то не в кредит
Зачем вы перед ними всеми отчитываетесь ?
автор Ламборджини • 10 октября 2025
Ответ дляТвердая валюта
Це не я ,я просто констатую факт,що вони вкурсі ,що ремонт робиться із заощадження,а не в кредит
Твердая валюта• 10 октября 2025
Ответ дляЛамборджини
А кто ?
автор Ламборджини • 10 октября 2025
Ответ дляТвердая валюта
А кто ?
Не знаю, просто знають і все , очевидно ,що це не в кредит
Ума Палата• 10 октября 2025
В мене ремонт з меблями та всім наповненням вийшов десь третина вартості квартири.
Так мамі і сказала. А вона у відповідь, що я не вмію економити))
дама_из_декрета• 10 октября 2025
Ответ дляЛамборджини
Вони знають,що то не в кредит
От блін.
ДА да да• 10 октября 2025
Ответ дляЛамборджини
Так вже була дуже схожа ситуація, тато чоловіка дізнався ,що той збирає на квартиру і тут в той же період часу йому сестра пише -’ми з татом вирішили було б непогано якби ти доклав мені пару тисяч доларів на машину ’,норм?)
Вот я об этом и говорю.Почему-то все сразу решают попилить ваши сбережения
ДА да да• 10 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Интересное кино,каким боком мои деньги к родственники, если это не сестра и родители?
А сестре срочно понадобится обновить машину(как вот у автора).Свернете ремонт,дадите сестре?
Водійка хімарса• 10 октября 2025
Ответ дляДА да да
Родной сестре да,это мой самый верный друг
ДА да да• 10 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Это не случай автора(
МадамОхмури• 10 октября 2025
Ответ дляЛамборджини
Вони запитують самі
Залежить від їх реакції. Ви ж їх знаєте. Я своїм казала, не приховуючі бо вони тільки раділи за нас. А є і інший тип людей, які заздрять чи починають нити нащо ви гроші витрачаєте. То з такими не варто відверто розповідати про витрати.