Zoya1985• 10 октября 2025

Порадьте гарний великий термос та мультиварку

Привіт, господинькам! Зранку зловила панічку через відключення світла та води. Так от порадьте хороший термос, який і правда тримає тепло. Та що краще взяти електроплиту маленьку, чи мультиварку, у випадку відключення газ. На вашу думку. Дякую, всім миру
ПадаюВреверансах• 10 октября 2025
Термос Трамп хооший
автор Zoya1985 • 10 октября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Термос Трамп хооший
Пошукаю
vinika• 10 октября 2025
Вы думаете свет останется при отключении газа?
Mystery -ing• 10 октября 2025
Вітаю. Ми газову горілку портативну взяли + балони. Щоб пару днів на родину- достатньо. А термос є, Трамп на 1.2 літри, використовується кожен день.
Mystery -ing• 10 октября 2025
Ответ дляvinika
Може і таке бути.
автор Zoya1985 • 10 октября 2025
Ответ дляvinika
Може бути різне зараз
автор Zoya1985 • 10 октября 2025
Ответ дляMystery -ing
Дякую.
Uzer77• 10 октября 2025
Термосы фирмы ’Thermos’ были нормальные, ибо именно они и начали делать первые в мире термосы. Да, насчёт плиты согласен с идеей газовой горелки. Иные варианты просто не приходят в голову.
cheryl• 10 октября 2025
На випадок відключення газу більш логічно придбати балон і плитку портативна. Швидше за все як не буде газу, то за світло немає на що розраховувати.
vinika• 10 октября 2025
Ответ дляZoya1985
Може бути різне зараз
Ну если хочется что то купить, тогда уж мультиварку, может потом пригодится.
Или модные сейчас аэрогрили