Без QR коду• 10 октября 2025

Завтра лечу з Нью-Йорку на відпочинок в Домінікану і так сумно

Що в Україні війна і я не можу повернутися у рідний Львів, у якому я подумки знаходжусь щодня. Буду летіти у літаку і дивитимусь свої фото зі Львова на планшеті 🇺🇦
Так люблю той Львів, що бракує ми слів
Снідаю авокадо• 10 октября 2025
Смешно, аж стыдно
ПотеряласЯ Я...• 10 октября 2025
й ми з вами сумуємо
так гидно, що іноді літаки падають,
а в Домінікані повто тварій, яка можуть зашкодити
Черный Ловелас• 10 октября 2025
Сижу на пляже в Дубае, рядом Юля Тимошонка листаем фотки с Украины и тоже сумно.

Держим кулачки за Украину.
Сунуся в чужі справи• 10 октября 2025
Автор, не выходит у Вас троллить. Уймитесь.
Угадайс• 10 октября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
не... в топ никак
Це точно)))) троляка чи то бездарна, чи то лінива до непристойності
Сунуся в чужі справи• 10 октября 2025
Ответ дляБринзолетта
Якесь трололо косплеїть Love Love Love
Не косплеїть, а просто провокує згадки про лав. Тему створити боїться, бо можуть забанити.
Тролити треба ще вміти!
Та в принципі вже і набридло, в попередніх чотирьох (!) темах вже все обсмоктали))
Khmelnichanka• 10 октября 2025
Видать, троллям тоже необходимы курсы подготовки кпдров.
Черный Ловелас• 10 октября 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
й ми з вами сумуємо
так гидно, що іноді літаки падають,
В Доминикане обитают ядовитые медузы, будем сумувати за автором.
Угадайс• 10 октября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Вам не соромно?
Летіть собі мовчки, відпочивайте і не гнівіть Бога!
А вам не соромно на такий тупий тролінг вестись? Чи ви в парі з автором?
Угадайс• 10 октября 2025
Ответ дляПампушОК
Ой, ну автор теми флудить. Вирішила познущатися з Лав Лав. Ох, і по-дитячому. В мене правда складається враження, що ви їй заздрите.
Ніяк не попускає бідосю)))
Угадайс• 10 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Лав-лав-лав ?
Скоріш, автор невдаха тяв-тяв-тяв)))
Угадайс• 10 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Той випадок коли бездарно тролить автор, а соромно нам, всім читаючим
Автор всім ліпить свій синьомордий автопортрет
ПотеряласЯ Я...• 10 октября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
так
вже плачу
ЗдохниПуйло• 10 октября 2025
Головне в намистинки не сідайте і статевою шматою не витерайтесь
Я тут Живу• 10 октября 2025
там нечего делать в той доминикане.мои родніе граждане сша летают мексику бразилию
Я тут Живу• 10 октября 2025
автор тайланд намного поярче доминиканы.была и там и там.
Я тут Живу• 10 октября 2025
там копейки перелет из сша в доминикану
Пригаю-цибаю• 10 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Якщо ваша версія вірна, то автор теми - тупа дура, яка не розуміє, що своїми темами вона не над Лав Лав знущається, а настроює всіх на форумі проти ’виїхавших’.
Якось дуже ницо і гнило(
Так це кацапки можуть бути, за створенням цієї теми. Я недавно потрапила у одну хейтерську групу , там сидять виключно кацапки, які ненавидять стужучку. Так от вони лютою ненавистю проклинають українців і сміються зі смертей в Україні. Після кожного обстрілу України влаштовують танці на костях
Так головне в тому, що як мінімум 5-6 з них, сидять тут на прадниці на стало і в ту групу регулярно приносять теми звідси.
Тут кишить рашистами, і вони під виглядом українців, створюють провокативні теми і коментарі
Я тут Живу• 10 октября 2025
вообще не поняла-автор троль или почему во львов она так мучается приехать
Я тут Живу• 10 октября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
это боты.шоколадо мертветчуковские сепарши на пособиях и плюс ольгинские путина.с них ржут все
Я тут Живу• 10 октября 2025
Ответ дляУгадайс
ахахаа точно
Царевна_несушка• 10 октября 2025
Ответ дляУгадайс
А вам не жме біле пальто під пахвами?
Пенек Возмездия• 10 октября 2025
Бідолага. Вам не тільки слів бракує, а й клепки.