на повернення в натуральний з блонд, хто бажає повернути свій натуральний колір. Практикую фарбування волосся різної складності однотон, балаяж, шатуш вихід з чорного, шиття сивини,мелір
Ответ дляСмажена полуничка
Это некий др@чер, который в любые темы постит свои шлаковые куклы)
А ви такий великий перукар?
Смажена полуничка• 11 октября 2025
Ответ дляВікторія -cf46
Роботи в студію коментатор, не треба бути такою токсичною
Виктория, здесь никто не рискует с вами связываться
Люди сами могут лучше, чем то, что вы притащили )
Ответ дляСмажена полуничка
А ви перукар? Якщо ні проходьте повз а то бризгаєте отрутою
Смажена полуничка• 12 октября 2025
Ответ дляВікторія -cf46
А ви перукарів тут шукаєте?) Вам усі відповідали з клієнтського боку, шо жодна до вас би не пішла, бо те, що ви виклали - страх божий.