Саджу все зарання• 10 октября 2025

Зорієнтуйте по аналізах за програмою НСЗУ

Пішла до сімейної лікарки з приводу втомлюваності, поганого сну і таке інше. Вона виписала направлення на здачу віт.Д та панелі гормонів щитовидної залози. Але з літа аналіз на гормони ШЗ за направленням сімейного безоплатно здати не можна, можна тільки за направленням від вузького спеціаліста.
Сімейний знає, що мені в лабораторії відмовили, пропонує здати за гроші, бо треба встановити діагноз. Хіба сімейний не може дати направлення до вузького спеціаліста за результатами лише скарг, щоб той вже направляв мене на аналізи, які вважатиме за потрібне, а не пропонувати мені здавати платно?
Давно не була в держ. поліклініці, тому питаю. Може це якась системна проблема, а не лише моя))
Пасхальний тролік• 10 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
А скажіть, будь-ласка, якщо декларація в приватній клініці, то куди лікар дає направлення на здачу основних аналізів? В лабораторію своєї клініки чи в Сінево? Чи на вибір пацієнта?
На місці дізнавайтесь. Забор аналізів може бути в клініці, а робить самі аналізи Сінево
Незламна Україна• 10 октября 2025
Ответ дляПокращена
В мене і на платний прийом направлення питали.
Так суть платного прийому в тому, щоб без направлень іти. Дурдом
Мадам Подлинник• 10 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Сімейний навіть без скарг має дати вам те направлення. Але в деяких лікарів те направлення вигризати треба.
Та зараз скрізь так. В мене страховка, так вони так уже викручують, щоб зайвої копійки не витратити.
Бойцовская• 10 октября 2025
Я працюю в медицині, тому трохи в темі. НСЗУ створює все, щоб доконати нашу медицину і хворих. Лікарі працюють по протоколам і зараз не завжди сімейний лікар має право дати направлення до вузького спеціаліста. Він має сам лікувати хворого і типу виписувати направлення на аналізи. Але НСЗУ сильно скоротило перелік аналізів, які може виписати сімейний, а лише вузький спеціаліст. І там реалтно замкнуте коло. Сімейний не може виписати аналізи, а лише вузький спеціаліст. Але сімейний не може дати направлення до вузького спеціаліста, тому що бо скарги у хворого такі, що.їх має лікувати сімейний.
Мадам Подлинник• 10 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Я здавала в своїй.
Мадам Подлинник• 10 октября 2025
Авторе, якщо не вдасться зробити безкоштовні аналізи, то подивіться в Синево зараз акція на пакет Контроль анемії. Там і гормони щитоподібної перевірите, також залізо, віт Д. І ще щось, я не вчитувалася, бо вже здала ці аналізи раніше
автор Саджу все зарання • 10 октября 2025
Ответ дляБойцовская
Ну ось так і в мене виходить... Якась нісенітниця. Якщо за гроші, то тоді вже і на платний прийом, але до ендокрінолога. Дивна ситуація
Ответ дляМадам Подлинник
Сьогодні дивилася вже)), дякую. Не підходить. Витамін Д, до речі, здам за направленням, а решту вже за кошти, мабуть
Незламна Україна• 10 октября 2025
Ответ дляБойцовская
Навіщо тоді вузькі, якщо сімейний всемогутній? Якийсь звіздець
Бойцовская• 10 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А ви бачили скільки тих вузьких? Дуже скоротили. Запис до ендокринолога, кардіолога за 1-2 місяці, а на МРТ вже на квітень 2026 року записуют в нашому місті.
Мадам Подлинник• 10 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Та я так і зробила. Вирахувала, які аналізи пакетом, які окремо вигідніше. Хоча і по страховій і в клініці, де підписана декларація мали б прогарантувати
Самохвалова• 10 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Але якщо сімених лікарів позбавили можливості направляти за програмою нсзу на безкоштовні аналізи по ЩЗ, то як лікувати ці неспецифічні симптоми?
Зависит от врача. Наша семейная такая, что зимой снега не выпросишь, а вот когда ее не было и мама ходила к другим, то получала все направления, какие просила, и к врачам, и на анализы.
Незламна Україна• 10 октября 2025
Ответ дляБойцовская
Ревматолога мамі шукала. Один на район.
Дівчина Бобула• 10 октября 2025
Може. Я просила на прийомі, направляли, але теж говорила, який же ж діагноз поставити..?!🤷‍♀️
Але я в хороших відносинах з терапевтом
МастерЮля• 10 октября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
В мене теж страховка, тут треба щоб лікар мав досвід і знав що написати щоб страхова прогарантувала)
Мадам Подлинник• 10 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Тут я протупила. Вийшла після прийому і почала вже телефонувати в страхову. Бувають такі лікарі, що зубами видирають у страхової аналізи чи медикаменти.
Перед цим була страхова, так вони слухавку дуууже довго не брали, наче спеціально
Замінили на іншу, рік були нормальні, а в цьому році, як показилися
Ответ дляМадам Подлинник
Останнім часом думаю про страхування здоров´я. Має сенс така страховка? Чи забагато мороки з оформленнями страхового випадку (чи як правильно це називається))? Яка у вас страхова компанія, якщо не секрет, та чи загалом ви нею задоволені?
Мадам Подлинник• 10 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Перша. Чесно кажучи, в минулому році було краще. А зараз вони мене засмутили.
Це страховка від роботи чоловіка. Просто телефоную в страхову, як захворію, а вони вже пропонують лікарні. На деякі є франшиза -50 відсотків, на ліки-20. Але по ціні самої страховки я вам не підкажу, бо не знаю, щось у чоловіка знімається з зарплатні, а якийсь процент компанія платить
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую. Треба почитати про Першу.
Королева ганделику• 11 октября 2025
Ответ дляПасхальний тролік
А приватний до НСЗУ не підключений? Вони теж багато хто мають підписаний 9 пакет НСЗУ
Направлення можна виписувати приватному лікарю і не маючи контракту з НСЗУ
Королева ганделику• 11 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Я вузький спеціаліст, можу виписати Вам направлення, якщо хочете, напишіть.
Але не безкоштовно
Королева ганделику• 11 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Ви маєте номер направлення і можете записуватись по ньому куди бажаєте, в будь-яку клініку, чи лабораторію, яка приймає направлення
автор Саджу все зарання • 11 октября 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Але не безкоштовно
Не треба, дякую