Ліньки гуглить• 11 октября в 00:17
Перерахунок пенсії при отриманні інвалідності 2 групи пожиттєва
Жінці 75 років, отримує пенсію, минулого місяця дали 2 групу інвалідності пожиттєво. Питання чи має вона право на перерахунок пенсії в зв´язку з інвалідністю та які пільги передбаченні? Підкажіть, будь ласка, буду вдячна безмежно
Все буде Україна• 11 октября в 00:30
Так наверное ей пересчитают. В пенсионный фонд информация инвалидности автоматически приходит.
Тантрический кекс• 11 октября в 00:30
а что пересчитывать? пенсия сейчас по возрасту по стажу? инвалидность - 90 процентов от пенсии по возрасту! льтоты-бесплатный проезд
Тантрический кекс• 11 октября в 00:31
Ответ дляВсе буде Україна
это если заявление писать
Все буде Україна• 11 октября в 00:32
Ответ дляТантрический кекс
Значит я не в теме. Я инвалид, но не пенсионного возраста.
Тантрический кекс• 11 октября в 00:33
Ответ дляВсе буде Україна
я тоже и мне добили годы стажа и посчитали пенсию по стажу
Все буде Україна• 11 октября в 00:33
Ответ дляТантрический кекс
это если заявление писать
Мне сделали со 2 степени на 3-ю. И все автоматически пересчитали. Мне не надо было ничего отправлять, писать.
Большой секретик• 11 октября в 01:37
Ответ дляА у нас макарошки
По инвалидности будет меньше, оно ей точно надо?
Вірно, не вигідно, в мене мама теж пенсіонер інвалід 2 гр пожиттєво, пенсію отримує по віку
Муууумие• 11 октября в 06:07
Ответ дляБольшой секретик
а вона зразу пішла по віку, чи перейшла потім
Вельшановна• 11 октября в 08:47
Пенсія по-інвалідності менша ніж по віку. Сенсу перераховувати немає.
Пільгами користуйтеся, це до пенсії відношення немає.
Змісту робити перерахунок немає.
Пенсія по інвалідності 2 групи це 90% пенсії за віком.
Якщо б вона була працюючим пенсіонерам, то раз на 2 роки можна робити перерахунок, тоді збільшується стаж відповідно і сама сума пенсії.
А інвалідність на розмір пенсії у її випадку не впливає.
Ліньки гуглить
• 06 ноября в 23:00
Ответ дляРусичка24
Змісту робити перерахунок немає.
Дякую