Snehka• 11 октября в 12:53

Не знаю як назвати тему...

Господи, які ж хворі на голову ті керівники і ті люди які їх підтримають стосовно війни((
Параша, ніколи "розумом і сообразітєльностью" не відмічалась. Але ж люди ви ствоюєте реально 3 світову!
Невже тим людям в кайф так жити...🤔
Самім же ж перешкоди при переїздах в житті. Ну чому не можна спокійно жити? Нащо це все.. і не пишіть про території, історію і тд..
Це все того не варте! Ніхто не житиме вічно, які б операції вони собі не робили, і на той світ ніхто нічого не забере!
coch100• 11 октября в 12:57
Кому война, а кому мать родная. Эта фраза появилась давно и не теряет актуальности и сейчас.
Валькірія• 11 октября в 13:34
у них це генетичне. дивлюсь зараз серію відео на ютьюбі, про більшовиків - начхать на все, насрать на людей, нічого не треба, тільки влада і всесвітній імперіалізм:
Filomena• 11 октября в 13:45
Якось так, але. Почитайте чи послухайте стрілкова-гіркіна-рунова. Він яскравий представник. І що для нормальних людей життя, для нього сенс життя.