lilul990• Изменено 09 октября в 22:10

Сини Кабаєвої, томагавки і прозріння Арестовича

Вдруг найшлись сини путіна і кабаєвої, і даже їхні фото, якісь факти. Трамп посилає до кордонів калінінграду літак який збирає розвідувальну інформацію. І багато розказує про томагавки.

Цікаво, чи цей тиск до чогось призведе. Чи прийдеться прийти до прозріння, до якого на днях прийшов арестович. Нужна біть па масквє.

Трамп єдиний наш реальный союзник у цій війні. Ні байден, ні європейці не хотіли і не хочуть змін. Поки трамп не надає їм підсрачників - вони і далі будуть мріяти цілуватись з кацапами в дьосна.
Bransoletka• 09 октября в 22:26
Вже не поляки наші єдині союзники?
Виктория-1980• 09 октября в 22:26
Аминь
автор lilul990 • 09 октября в 22:28
Ответ дляBransoletka
Вже не поляки наші єдині союзники?
Я про політичних діячів. Всяких макронів і навроцьких. Будь яке рішення вмішуватись кудись - політичне а не воєнне
krasotalisa• 09 октября в 22:34
союзників у нас нема ніяких! Треба вже це прийняти, всім подобається дивитись як нас вбивають, вони раді, що не їх. От і вся правда.
Plushaa• 09 октября в 22:50
Я за арестовичем не успеваю, пару дней назад все тягали его с собчак где он отдавал 4 области и крым, уже прозрел шо-ли?
Манула• 09 октября в 22:51
Ответ дляkrasotalisa
Манула• 09 октября в 22:54
Ответ дляPlushaa
Котрий раз перевзувся. На рфії його об´явили в розшук після інтерв´ю в другий раз
автор lilul990 • 09 октября в 23:04
Ответ дляPlushaa
Да, уже хоче томагавки на москву
Coffee is Love• 10 октября в 02:35
Давайте фотки дітей Кабаєвої
Coffee is Love• 10 октября в 02:36
Ответ дляPlushaa
Теж не второпала - що ж він такого ляпнув на тому інтерв´ю, щоб його русня оголосила в розшук? він же наче їм так старанно дупи лизав