Королевишна• 04 сентября в 12:22

Постійні обстріли великих міст

У мене постійно в голові питання. Чому наш президент жодного разу нічого не сказав простим людям. Реально, нас вбивають ні за що. Якщо хтось уб´є людини, то його судитимуть, а тут нас вбивають кожного дня і ніхто з влади жодного слова не сказав, як вони захищають нас. Ніби так і треба. Ну чому не захищають простих людей? А якщо не спроможні, чому не вирішують питання по - іншому? Чого вони добиваються? Ну не може ж так бути, що знищують народ і все, всі очі закривають на це.
Kristal2013• 04 сентября в 12:27
Назва теми така.... А маленькі міста не обстрілюють?
Танюша• 04 сентября в 12:28
Ну я щоночі чуб роботу ппо.
Робота ппо набагато краще тисячі слів
noree• 04 сентября в 12:28
Я вибачаюсь, а що він має сказати?
Якщо скаже, вам легше буде обстріли переносити?
автор Королевишна • 04 сентября в 12:29
Ответ дляKristal2013
Так, згодна. Всю Україну. І міста, і селища. ПРосто великим містам, якщо вони не прифронтові, більше дістається
gizzaGinora• 04 сентября в 12:29
Тобто не захищають простих людей?
А ппо і армія що роблять?
Захищають.
автор Королевишна • 04 сентября в 12:29
Ответ дляТанюша
Ну я щоночі чуб роботу ппо.
Робота ппо набагато краще тисячі слів
Тут я згодна, але це теж дуже небезпечно. ППО - це ракети
Letruaa• 04 сентября в 12:29
Ответ дляКоролевишна
А що він має робити?
lisulya• 04 сентября в 12:30
Ответ дляКоролевишна
Так а що повинен сказати президент, я так і не зрозуміла?
gizzaGinora• 04 сентября в 12:30
Ответ дляКоролевишна
Ну то божої благодаті попросіть.
То точно безпечно
Falcon82• 04 сентября в 12:31
Ви наївні, прості люди ніколи і нікому не потрібні, окрім податкової
gizzaGinora• 04 сентября в 12:31
Ответ дляlisulya
Удалено администрацией...
Решка7777• 04 сентября в 12:31
Ответ дляlisulya
Виконати обіцянку 19 року , можно нічого не говорити
автор Королевишна • 04 сентября в 12:31
Ответ дляnoree
Я вибачаюсь, а що він має сказати?
Я не знаю, що він має сказати. Але якщо йому сказати нема чого простим людям.....Це ж головне - зберегти життя твоїх виборців.
symbol• 04 сентября в 12:31
Тобто, ніхто не сказав 🤦‍♀️ вам особисто чи як?
Якби не захищали, міст би вже не було, на жаль
Alena.i• 04 сентября в 12:32
ППО працює, що ви ще хочете ?
Завжди лунає повітряна тривога, ви збираєтеся і йдете в укриття
Від нього що ви хочете? Що він має сказати?
автор Королевишна • 04 сентября в 12:32
Ответ дляgizzaGinora
Тобто не захищають простих людей?
А ппо і армія що роблять?
Захищають.
Але від нальотів і комбат-обстрілів майже ніхто не захищений.
symbol• 04 сентября в 12:33
Ответ дляКоролевишна
🤦‍♀️То як саме вас треба захищати, президенту ловити акуратно руками та вранці вам повідомляти?
noree• 04 сентября в 12:33
Ответ дляКоролевишна
Ааа в цьому плані…
Ну, будемо чесними, триндіти не мішки тягати, триндіти він вміє, та від того не легше
автор Королевишна • 04 сентября в 12:33
Ответ дляLetruaa
А що він має робити?
Я думаю, це перше, про що має думати президент. Про життя своїх громадян. І говорити, що він робить, щоб їх захистити
Маска-0b9f• 04 сентября в 12:33
Ответ дляsymbol
Що означають в данному контексті слова ’на жаль’?
Antoninaya1• 04 сентября в 12:33
Ось вони залишки від намальованих 73 відсотків, що голосували в 2019 році. Всі на форумі зібралися, захищають свій вибір. Ну і дивлячись на форумську риторику(зе-манько-команду) приходить розуміння, як ті голоси малювалися.

По темі: слушні питання авторе, але на жаль ніхто не чує голос нарожу.
Маска-0b9f• 04 сентября в 12:33
Ответ дляAlena.i
ППО працює, що ви ще хочете ?
Правду
Korsika999• 04 сентября в 12:34
Ответ дляКоролевишна
Вы в спячке были 4 года? Он набещал перед выборами, а потом всё абсолютно наоборот. И чётко придерживается этого. Еще до войны, бизнес просто прозрел, с деятельности его и Банковой. Много можно написать, но тут такое не приветствуется
lisulya• 04 сентября в 12:34
Ответ дляКоролевишна
Так кожного дня президент звертається до народу України. Тільки ж ’балачками не наїсишся’
Korsika999• 04 сентября в 12:36
Ответ дляAntoninaya1

73% от тех кто голосовали. А голосовали те же 72%. Соответственно, это около 35% от 100% всех, кто имеет украинский паспорт.
Добавлю. Если реально 25% честно за него было, то остальное дорисовали скорее всего.
автор Королевишна • 04 сентября в 12:37
Ответ дляlisulya
Так він нічого не каже про захист простих людей. Скільки украттів відкрили, наприклад, або які дипломатичні перемовини ведуться, щоб закрити небо містам у тилу? Що він збирається робити далі? Бо крім того, що вони на перемовини не згодні, інформації нема. От не згодні вони, що це означає? Вбивайте нас на здоров´я?
Маска-0b9f• 04 сентября в 12:37
Ответ дляAntoninaya1

Якого народу?
SantaMonika• 04 сентября в 12:37
Не будують ніяких нових сховищ
Якщо нема підземного метро - то і у великих містах не дуже виживеш
У 2025 році Україна отримала 10,1 млрд євро від доходів, отриманих від заморожених російських активів.
Ці кошти мали йти на військові і цивільні об’єкти, до яких і відносяться укриття. Де вони ?
Загалом більше 20 мільярдів просрали.
felix_et_libera• 04 сентября в 12:38
А що Зе скаже, що ми програли? Що ресурсу воювати більше немає, а «партнери» нас зрадили? Що він скоріше дозволить вбити всіх українців, включно дітей, аніж увійде у підручники історії, як президент, що капітулював. Не про нас він думає, а про себе перш за все. Тому і мовчить на цю тему.
Korsika999• 04 сентября в 12:38
Ответ дляSantaMonika
Не будують ніяких нових сховищ
Загалом більше 20 мільярдів просрали.
Вот например Днепр и Запорожье. Укрытий нет. Есть какие то бомжарские подвалы максимум. И то, до них идти многим минут 30