МеняАЖтрусит• 11 октября 2025
Жіноча мізогонія
Помітили, що немає гіршого критика для жінки, ніж інша жінка?
І цей форум-яскравий цьому приклад. І я зараз не про конструктивну, доречну критику. Я про безпідставне "закидати гавняшками", образити, задіти, уколоти...ну ви зрозуміли. Звичайно, це особиста справа кожного. Просто цікаво - писати всім підряд "гадості" приносить якусь сатисфакцію, чи це від заздрощів, чи для самоствердження, чи просто для фану? Як думаєте?
Я Вас не боюся• 11 октября 2025
Коли я була занадто молодою, то це мене зачепало. В 39 мені вже так начхати) на цих жіночок
Муууумие• 11 октября 2025
Это не только женщин касается. Вы что не видели срачи в инстаграме и тиктоках? Обсирают все, мужики тоже
Я Вас не боюся• 11 октября 2025
Ответ дляМуууумие
В тредс там взагалі якась мусорка
Пирожкиня• 11 октября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
В тредс там взагалі якась мусорка
Лента подбирается под ваши вподобання. Так что)
Я Вас не боюся• 11 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Нет, иногда и по подпискам )
Я Вас не боюся• 11 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
А вы сама гадости никому никогда не пишете? Свята жинка?
А если и да?
буреЛОМКА• 11 октября 2025
Я все це списую, автор, на стрес, його зараз дуже дофіга, не можуть дорослі, здорові люди зжерати один одного, через невинні запитання.
Муууумие• 11 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Согласна. В интернете нет такого понятия, как мусорка, мы сами выбираем темы, которые смотреть
Пирожкиня• 11 октября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Нет, иногда и по подпискам )
Ну так подписки ж ваши)))
Муууумие• 11 октября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Нет, иногда и по подпискам )
У меня вообще нет подписок и страница пустая))
Закуйовджена життям• 11 октября 2025
А должны только хвалить автора?зачем вообще спрашивать мнение незнакомых людей?
Муууумие• 11 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Страшно что отсутствие оскорблений и гадостей стало считаться не нормой, а святостью.
Дюймовочка• 11 октября 2025
Бабы всегла будут бабами. Другую обоср.ла и вроде бы и не только ты в овне. Поэтому люблю мужские коллективы
жар-птица Нюра• 11 октября 2025
а вам яку сатисфакцію приносить цей пост?
булити тих хто булить інших?
ви ж сама одна з цієї самої цепочки
булити тих хто булить інших?
ви ж сама одна з цієї самої цепочки
МеняАЖтрусит
• 11 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Ахах
Ну ось і перший екземпляр
МеняАЖтрусит
• 11 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
В усіх темах це присутньо
МеняАЖтрусит
• 11 октября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Цілком можливо. Кусаються не від хорошого життя...
Почемучечка• 11 октября 2025
А в жизни вы таких не замечали? У меня таких примеров предостаточно, поэтому и не стремлюсь особо ни с кем дружить, ограждаюсь
Чеширская кошечка• 11 октября 2025
Ответ дляМуууумие
А автор здесь чем занимается? Те же яйца только в профиль
Еще и прячется где-то в коменты не выходит — кинула какашку и в кусты
Чеширская кошечка• 11 октября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ахах
Ну ось і перший екземпляр
Вы обиделись ? На что ?
МеняАЖтрусит
• 11 октября 2025
Ответ дляМуууумие
Під будь - якою темою знайдуться коментарі, які просто щоб ’нагадити’
Рубаю олівлє• 11 октября 2025
Не заперечую. Часто коментують, аби роздраконити. Тобто свої зауваження можна висловити в різних формах, але обирають найчастіше таку, щоб вкусило. Одиниці, коли людина робить це не свідомо. Я ловлю себе на думці, що не завжди хочу грати в ці ігри, хочеться простого людського ’ідіть на....’
МеняАЖтрусит
• 11 октября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Нет, иногда и по подпискам )
Немає жодної підписки
МеняАЖтрусит
• 11 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви не зрозуміли теми
Дюймовочка• 11 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Скажу за себя. Да я не пишу гадости. Но вы в это не поверите. Потому что говорить гадости другим для вас естественное поведение. Вы живёте в такой обстановке