всемВсёИмного• 11 октября 2025
Кто был суррогатной мамой?
Расскажите +-
Какая клиника?
Мексиканочка• 11 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Тітка, яка розповідає що СМ несуть навантаження ЕКЗ в програмі, оцінює чужі розумові здібності
Ганьбіться далі, інтелектуалка липова)
Ну продолжайте бегать по комментариям и притаскивать за уши чьи-то пуки и вздохи. Вам же важно доказать, что это того стоит. А мне честно говоря эта тема вообще не интересна, так что можете не стараться. Всего хорошего
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Звісно, як вона вам може бути цікава, якщо ви про неї геть нічого не знаєте
Але маячню бовкнути - то святе для таких як ви.
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Я про нее ничего знать не хочу именно потому что мне это слава богу не нужно, не интересно и даже аморально. Найдите себе другого собеседника
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
А, ви просто зайшли випорожнитися, я зрозуміла. З полегшенням.
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Ото вас колбасит от темы. Сочувствую
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Ото вас колбасит от темы. Сочувствую
Сказала тітка, що забрехалася на рівному місці і ніяк не може ані обгрунтувати свої побрехеньки, ані вийти з гідністю з теми)
Кажу ж - найбільш неадекватно поводяться ті, хто вважає сурматеринство чимось страшним та грішним
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Боже, да отцепитесь уже от меня со своим суррогатным материнством. Рожайте кому хотите. Вам не по адресу
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Та кому здалася брехлива тітка)
Я вам слова поганого не написала, лише чемно звернула вашу увагу, що сурогатна мама до ЕКЗ та стимуляцій жодного відношення не має. І тут з вас лайно як поперло))
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Та кому здалася брехлива тітка)
Лайно только в вас. Видимо суррогатое материнство дало побочки
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Ну бидло завжди замість визнати власний тупізм починає навалювати ще більше лайна)
Ви не унікальна, як бачимо. Дуже типова.
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Приятно познакомиться, быдло. Я Мексиканочка
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Вкрай неприємно, бидлоМексиканочка)
То як, ви нарешті розповісте нам, в який момент програми сурогатна мама проходить ЕКЗ?
Чи продовжите прикривати свою обмеженість бикуванням?
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Вкрай неприємно, бидлоМексиканочка)
Не, было к Мексиканочке отношения не имеет. Это видимо сущность суррогатных. Как говорится в кого чего болит. Видимо я была права и хабалкам в программе самое место
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Боже, яка воно нервова тітка
То ти вибріхуватися ще довго будеш чи вже наршеті розповісиш нам, коли ж СМ ЕКЗ там проходять?
Мексиканочка• 12 октября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Боже, яка воно нервова тітка
А чего мне нервничать? Это не я продаю тело с протянутой рукой. Я вам больше отвечать не буду, жалко даже время на вас тратить, но вы можете продолжать в форме монолога. Адьос
ШобВам_КакНам• 12 октября 2025
Ответ дляМексиканочка
Ну звісно, що б ви ще могли відповісти, коли геть забрехалися
Ой позоріщє))
nastya-grin• 26 октября 2025
Автор, если хотите стать сурмамой, моя подруга ищет, хорошо оплатит и будет сопровождать финансово во время беременности. Если решитесь, пишите в личку, ядам ее контакты